Пьяная вишня• 27 мая 2025
Паническая атака на работе. Это сильный позор?
Случилась паническая атака на работе, первый раз такое,был важный день и очень нервничала. Я сильно опозорилась? Не знаю отнесутся ли с пониманием коллеги и начальство
КошкинДом• 27 мая 2025
А в чому сором? Ви думаєте ніхто з ваших колег не хворіє? Колегам насправді все одно.
Пьяная вишня
• 27 мая 2025
Ответ дляБанан-барабан
А она у вас как выражалась?
Паника сильная, тяжело дышать, рассеянность внимания
Ms. При теле• 27 мая 2025
Ответ дляPrervana
Ну если вы не оставили после себя в приступе никаких физиологических жидкостей, не кидались на людей в припадке и не крушили мебель - то никакого позора нет.
Та навіть якщо і так, то ніякого позору немає. Пофіг
НашлаПерепискуМужа• 27 мая 2025
В мене панічні атаки почались під час війни саме тоді,коли я лежала на процедурі нарощення вій. Проявлялось так,ніби находила різко хвиля тривоги у супроводі із задухою та тремором.Було дуже не зручно перед майстром.Тому,перестала нарощувати вії.Якийсь необгрунтований страх находив,ніби мене зараз вколять в око.
Цвіпканя• 27 мая 2025
Забийте, просто майте на увазі, якщо очікується емоціно напружений день - варто щось випити, мені гідазепам допомагає, як разовий засіб.
Пьяная вишня
• 27 мая 2025
Ответ дляДодаю напруги
Автор, в чем это проявилось и в какой ситуации?
Просто началась паника и стало тяжело дышать,я работаю постоянно с клиентами и коллеги видели, что со мной что-то не то
Цвіпканя• 27 мая 2025
Я ось в потязі їхала, на фоні ПА (як я розумю це воно було), тиск скаконув до 195/100, добре, що у Львові є знайома, прийшлося виходити з потяга проситися ’в гості’ і приводити себе у стан рівноваги в усіх
відносинах, щоб по дорозі не гикнутися.
Цвіпканя• 27 мая 2025
Ответ дляПьяная вишня
А ви маєте можливість в такий момент встати, вийти, подихати повітрям, випити водуи. Нажаль, ніхто у нас не застрахований від такого, не пиляйте себе а як то воно буде, було та й все собі.
Девальвация• 27 мая 2025
Ответ дляПьяная вишня
Ну скажете давление поднялось. Забудьте
Леплю из пластилина• 27 мая 2025
Не бачу причини для сорому. Цей процес неможливо повністю контролювати. Жодної хвороби не потрібно соромитись. Я прошу залишити мене в спокої на 5 хвилин щоб пройти в себе. Всі ставляться зі зрозунням
Домашня Зюзя• 27 мая 2025
Ответ дляPrervana
Нагадали історію.
Мені 21 рік і я панічно боюся уколів.
Нам змусили силою робити щеплення від грипу.
Я втратила свідомість і впісялася на м´який стул. Директор побачив.
Так мені було соромно, але вони самі ідіоти змусили мене це зробити.
Тому я забила на все і ходила далі на роботу. Директор - дорослий чоловік. Йому вистачило такту і розуму нікому нічого не казати.
А якщо і сказав, то таки не сильно розумний. Ну мене ніхто не чіпав)
А тепер уже в минулому році була панічна атака у моєї підлеглої.
Ми були у бомбосховищі компанії. Чоловік 50. Це все наші колеги.
Я сіла на підлогу і почала її заспокоювати.
Повністю все було нормально потім.
Ту дівчину вже і повисити встигли, бо вона реально крута
Мені 21 рік і я панічно боюся уколів.
Повністю все було нормально потім.
Ответ дляДомашня Зюзя
Нагадали історію.
Мені 21 рік і я панічно боюся уколів.
Повністю все було нормально потім.
Мені 21 рік і я панічно боюся уколів.
Повністю все було нормально потім.
Нормальный человек был директор. Но если бы это случилось при всем коллективе, то было бы в разы более стыдно, и забить было бы намного сложнее. Люди разные, деликатностью отличаются не все
Трейдер кріпти• 27 мая 2025
Нет, автор, никакой это не позор!
от ПА никто не застрахован, не волнуйтесь и не зацикливайтесь
Домашня Зюзя• 27 мая 2025
Ответ дляPrervana
Знаєте,в мене якось все нормально зі сприйняттям світу.
Хворіти - нормально. Боятися - нормально.
Зараз мені взагалі пофіг.
Я на такому рівні нірвани і задоволеності собою, що не звернула би увагу.
В мене була директор у якої на юбці пройшли плями крові на міжнародній зустрічі.
Вона закінчила зустріч і просто пішла переодяглася. Ніяких переживань і комплексів. Вона давно уже генеральний директор американської компанії з захмарною зп.
Думаю що це стало можливим завдяки тому, що вміє забивати на невдачі і взагалі такі ситуації ігнорує.
Це виглядало - так, я жінка. Так, в мене протікли місячні і ні, я не бачу тут ніякої трагедії.
Всі відреагували так само
Зараз мені взагалі пофіг.
Всі відреагували так само
Аноним_• 27 мая 2025
Что за срачка... Первый раз случилась со слов автора паническаатака. А как она это поняла что это именно она?
ReintTycha• 27 мая 2025
Ответ дляПьяная вишня
А клієнти то побачили?
Додаю напруги• 27 мая 2025
Ответ дляПьяная вишня
Если у вас такое происходит, вам стоит поработать с психотерапевтом.
Трейдер кріпти• 27 мая 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Зараз мені взагалі пофіг.
Всі відреагували так само
Зараз мені взагалі пофіг.
Всі відреагували так само
Мені взагалі не зрозуміло, чому до сих пір вважається соромно, якщо протікають місячні, або неприємність через пронос? Це фізіологічно і може статися з кожним🤷♀️