Трусиковед• 27 мая в 10:54

Чиїсь діти проходили літній експрес-курс з англ.мови від Grade?

Поділіться враженням, чи варто саме на цей експрес-курс йти, чи краще вже чекати осені і просто йти на вивчення рівня? Буду вдячна за будь-які відгуки
Рятівник Малібу• 27 мая в 12:35
Послухаю
Муууумие• 27 мая в 13:05
краще повноцінний курс. Я вчилася у них на експресі для дорослих. На виході просто побігали по стандартному рівні з підручника галопом. Ну ще попропускали деякі теми, щоб втиснутися.
Як розвага на літо - може бути, типу з користю. Але я б свою дитину записала на повноцінний курс без варіантів.
автор Трусиковед • 27 мая в 14:32
Ответ дляМуууумие
Дякую, що поділилися. Для мене вартість недешева, а як ще й галопом по темам, то точно не впрте того((