Эскиз бесконечности• 27 мая в 11:34
Так натякаю чоловіку про новий телефон
А ви пишіть ,що жлоб
Щебетуха• 27 мая в 13:30
Ответ дляАноним ФЕЯ
С ювелиркой уже точно перегибаете, не поверят.
стопроц
Сірничок• 27 мая в 13:33
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ваш мабуть вас балує,мій мене ні
В мене є ще кредит за юверірку
Мой покупает всю еду, делает ремонт за свой счёт,кидает мне небольшую сумму ежемесячно на карту, но зп немного выше моей, не айтишник (((
Швабристка• 27 мая в 13:38
Ответ дляЭскиз бесконечности
А Який має бути пилесос?
в мене отакий
брала його на розпродажі перед новорічними святами за 169 зл. Чудовий і по хаті, і до машини.
в мене зарплата в 5 раз більше, як Ваша
Швабристка• 27 мая в 13:39
Ответ дляЭскиз бесконечности
А кредит хто буде виплачувати
голе, босе у вінку (з пилососом за 20 тис. в кредит)
Швабристка• 27 мая в 13:40
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я взяла сучасний ,а не в розетку і таскати по всій квартирі
Проня Прокопівна таки безсмертна))))
Швабристка• 27 мая в 13:41
Ответ дляБаба_Воля
Жесть
жесть у автора, коли ніщебродські понти заміняють здоровий глузд
Швабристка• 27 мая в 13:44
Ответ для...Вика...
Будь ласка напишіть марку пилососа,бо мій кіт виробляє шерсть
можу написати я, бо маємо мейн куна. Він не те що виробляє шерсть, а поставив виробництво на конвеєр стахановський((((
пилосос тягне так, що раз син по приколу підсунув до кота - стрімоголов летів виключати))))
Швабристка• 27 мая в 13:49
Ответ дляГрушки-яблочки
Навіщо вам таке «щастя»?
а навіщо чоловіку таке ’щастя’, як автор?
Кусман Сиру• 27 мая в 13:51
Ответ дляпарИла я парИла
тестировщики с з/п 15 тыс тоже айтишники
Где вы такие зарплаты видели😄
Мой знакомый тестировщик 5+ к долларов получает. 30 лет.
Уси Пуси• 27 мая в 13:54
автор, не переживайте, у меня тоже муж говно.
ну это такой постсоветский менталитет, не ценят женщин.
короче, здесь не Европа
Тектологиня 80lv• 27 мая в 13:58
Ответ дляВикликаю на дебати
У меня пылесос за 4500.00 ( для таких как автор напишу словами: четыре с половиной тысячи гривен). Охренный пылесос, который помогает мне зарабатывать каждый день не менее тысячи на уборках.
А в якому ви місті, якщо не секрет?
Я просто в Києві, влізла в борги трохи. Думаю, пару -трійку місяців як підробіток також спробувати на прибираннях підзаробити. Працюю он-лайн, сама графік регулюю. Була б дуже вдячна ща конкретні поради - з чого почати
Эскиз бесконечности
• 27 мая в 14:02
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я вам більше скажу ношу вже сережки ,я ще за них не виплатила і половини
Эскиз бесконечности
• 27 мая в 14:05
Ответ дляСірничок
А як на все вистачає ?
Эскиз бесконечности
• 27 мая в 14:06
Ответ дляШвабристка
в мене отакий
в мене зарплата в 5 раз більше, як Ваша
Із мішком?
Швабристка• 27 мая в 14:07
Ответ дляЭскиз бесконечности
Із мішком?
так, там все описано і навіть на картинки є для тих, хто не вміє читати
Эскиз бесконечности
• 27 мая в 14:08
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
А чому тоді вся Америка живе в кредит?)
І тільки в совку це вважалося чимось зазорним ?
Джага Джага• 27 мая в 14:08
Ответ дляПоміркована думка
Автор, у вас денег совсем нет, чтобы телефон себе новый купить, что надо аж так унижаться?
Як вона уніжалась?
Эскиз бесконечности
• 27 мая в 14:08
Ответ дляШвабристка
А в чому тут понти???
Тётушка Лошадь• 27 мая в 14:08
Ну або жлоб, або грошей у нього нема. Самі за пилосос платите, самі за телефон.
Джага Джага• 27 мая в 14:09
Ответ дляЧерный Ловелас
в чем проблема самой купить себе смартфон и нос ему утереть мол сама заработала сама купила?
Для чого комусь щось доказувати?Вона доросла людина яка ходить на роботу,нехай сама собі купить телефон.
Джага Джага• 27 мая в 14:09
Ответ дляпарИла я парИла
он не жлоб, просто вы нищие оба.
у него тупо нет денег, как и у вас
Она этого не понимает.
Швабристка• 27 мая в 14:10
Ответ дляЭскиз бесконечности
А в чому тут понти???
та не переймайтесь, беріть ще телефон в кредит до кредитної ювелірки і пилососу. Тільки не менше, ніж за 20 тис., ніщебродські понти треба підтримувати і годувати)))
Непогодка• 27 мая в 14:10
Ответ дляк.Буланова
А у меня веник )))) и тел 21г при зп 40тис.грн
У меня Самсунг S23 и то муж в наглую купил, потому что мой А 50 уже был в коме)
Джага Джага• 27 мая в 14:11
Ответ дляШвабристка
Це так само як зараз багато хто беруть айфон за 80 тисяч в кредит
і самі їздять на тролейбусах і їдять мівіну.Хворе суспільство.
Джага Джага• 27 мая в 14:11
Ответ дляНепогодка
Якщо чоловік не бідна людина і він просто захотів вам купити те що порахував за потрібне то чому ні?