Эскиз бесконечности• 27 мая 2025

Так натякаю чоловіку про новий телефон

А ви пишіть ,що жлоб
Щебетуха• 27 мая 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
С ювелиркой уже точно перегибаете, не поверят.
стопроц
Сірничок• 27 мая 2025
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
Сірничок• 27 мая 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ваш мабуть вас балує,мій мене ні
В мене є ще кредит за юверірку
Мой покупает всю еду, делает ремонт за свой счёт,кидает мне небольшую сумму ежемесячно на карту, но зп немного выше моей, не айтишник (((
Швабристка• 27 мая 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
А Який має бути пилесос?
в мене отакий
https://www.mediaexpert.pl/dom-i-ogrod/wyposazenie...
брала його на розпродажі перед новорічними святами за 169 зл. Чудовий і по хаті, і до машини.
в мене зарплата в 5 раз більше, як Ваша
Швабристка• 27 мая 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
А кредит хто буде виплачувати
голе, босе у вінку (з пилососом за 20 тис. в кредит)
Швабристка• 27 мая 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я взяла сучасний ,а не в розетку і таскати по всій квартирі
Проня Прокопівна таки безсмертна))))
Щебетуха• 27 мая 2025
Ответ дляСірничок
Удалено администрацией...
Швабристка• 27 мая 2025
Ответ дляБаба_Воля
Жесть
жесть у автора, коли ніщебродські понти заміняють здоровий глузд
Швабристка• 27 мая 2025
Ответ для...Вика...
Будь ласка напишіть марку пилососа,бо мій кіт виробляє шерсть
можу написати я, бо маємо мейн куна. Він не те що виробляє шерсть, а поставив виробництво на конвеєр стахановський((((
пилосос тягне так, що раз син по приколу підсунув до кота - стрімоголов летів виключати))))
Сірничок• 27 мая 2025
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
Грушки-яблочки• 27 мая 2025
Навіщо вам таке «щастя»?
Швабристка• 27 мая 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Навіщо вам таке «щастя»?
а навіщо чоловіку таке ’щастя’, як автор?
Кусман Сиру• 27 мая 2025
Ответ дляпарИла я парИла
тестировщики с з/п 15 тыс тоже айтишники
Где вы такие зарплаты видели😄
Мой знакомый тестировщик 5+ к долларов получает. 30 лет.
Уси Пуси• 27 мая 2025
автор, не переживайте, у меня тоже муж говно.
ну это такой постсоветский менталитет, не ценят женщин.
короче, здесь не Европа
Тектологиня 80lv• 27 мая 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
У меня пылесос за 4500.00 ( для таких как автор напишу словами: четыре с половиной тысячи гривен). Охренный пылесос, который помогает мне зарабатывать каждый день не менее тысячи на уборках.
А в якому ви місті, якщо не секрет?
Я просто в Києві, влізла в борги трохи. Думаю, пару -трійку місяців як підробіток також спробувати на прибираннях підзаробити. Працюю он-лайн, сама графік регулюю. Була б дуже вдячна ща конкретні поради - з чого почати
автор Эскиз бесконечности • 27 мая 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я вам більше скажу ношу вже сережки ,я ще за них не виплатила і половини
автор Эскиз бесконечности • 27 мая 2025
Ответ дляСірничок
А як на все вистачає ?
автор Эскиз бесконечности • 27 мая 2025
Ответ дляШвабристка
в мене отакий
в мене зарплата в 5 раз більше, як Ваша
Із мішком?
Швабристка• 27 мая 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Із мішком?
так, там все описано і навіть на картинки є для тих, хто не вміє читати
Щебетуха• 27 мая 2025
Ответ дляСірничок
Удалено администрацией...
автор Эскиз бесконечности • 27 мая 2025
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
А чому тоді вся Америка живе в кредит?)
І тільки в совку це вважалося чимось зазорним ?
Джага Джага• 27 мая 2025
Ответ дляПоміркована думка
Автор, у вас денег совсем нет, чтобы телефон себе новый купить, что надо аж так унижаться?
Як вона уніжалась?
автор Эскиз бесконечности • 27 мая 2025
Ответ дляШвабристка
А в чому тут понти???
Тётушка Лошадь• 27 мая 2025
Ну або жлоб, або грошей у нього нема. Самі за пилосос платите, самі за телефон.
Джага Джага• 27 мая 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
в чем проблема самой купить себе смартфон и нос ему утереть мол сама заработала сама купила?
Для чого комусь щось доказувати?Вона доросла людина яка ходить на роботу,нехай сама собі купить телефон.
Джага Джага• 27 мая 2025
Ответ дляпарИла я парИла
он не жлоб, просто вы нищие оба.
у него тупо нет денег, как и у вас
Она этого не понимает.
Швабристка• 27 мая 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
А в чому тут понти???
та не переймайтесь, беріть ще телефон в кредит до кредитної ювелірки і пилососу. Тільки не менше, ніж за 20 тис., ніщебродські понти треба підтримувати і годувати)))
Непогодка• 27 мая 2025
Ответ дляк.Буланова
А у меня веник )))) и тел 21г при зп 40тис.грн
У меня Самсунг S23 и то муж в наглую купил, потому что мой А 50 уже был в коме)
Джага Джага• 27 мая 2025
Ответ дляШвабристка
Це так само як зараз багато хто беруть айфон за 80 тисяч в кредит
і самі їздять на тролейбусах і їдять мівіну.Хворе суспільство.
Джага Джага• 27 мая 2025
Ответ дляНепогодка
Якщо чоловік не бідна людина і він просто захотів вам купити те що порахував за потрібне то чому ні?