Мяо мой мяо• 27 мая 2025
Упустили два ценных года жизни подростка
Вот такое ощущение от беженства в Польшу
если в первый год попав в выпускной класс рвали жопу, занимаясь с нуля чтоб сдать необходимые экзамены в старшую школу, то потом получили нервный срыв, откат, кучу диагнозов, подозрения на все нейроотличия и нетипичную дислексию..
И в итоге 2 года получастной школы просто просрали время, учась на 2-3 без какого-либо желания с постоянной ненавистью к окружению...
В Украине в итоге все ровесники спокойно заканчивают родные школы на понятном языке, поступают кто в Украину, кто в ту же Польшу, но с родным атестатом без стрессов и апатии, без ненависти к Европе и обучению там...
чего я добилась здесь за 3 года бросив родное жилье и мужа?
документов по бессрочной легализации. Нужны они теперь нам?
сомневаюсь...
Зачем все это было? ХЗ...
сомневаюсь...
Зачем все это было? ХЗ...
Пожмаковна• 27 мая 2025
Вот по этой причине я не везла ребенка никуда, кроме Украины. Переехали на ЗУ, ходит в школу, есть новые друзья, со старыми по интернету общается, учится без троек, меня устраивает это. Стресс для ребенка не хочу. Если захочет после школы, пусть поступает в ту же Чехию, когда будет осознанным.
Їжак в панчохах• 27 мая 2025
Ответ дляДуша компанії
Київ - центр всесвіту, і Ірпінь поруч.
Ірпінь - це початок.Історія людства почалось саме тут.
Це так , без заперечень.
Київ - це саттеліт та єнергетичний придаток.
Це так , без заперечень.
Міс Всесвіт• 27 мая 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Ну які 90%🤷🏼♀️ звідки ці цифри. Ясно що там на мед і добре вдома, особливо коли тут живеш добре , але дітям легше адаптуватися.
Я кажу повернутися ти зможеш, а виїхати ні
Як говорить одна моя близька людина. Краще мої діти підуть працювати тут, ніж хоч один день воювати в Україні, як я.
Хоча діти талановиті і все у них вийде
Пожмаковна• 27 мая 2025
Ответ дляПойдет
Съездили, посмотрели, поняли, что не Ваше. А так бы сидели и думали, что надо ехать. Опыт нажили.
И кучу болячек у ребенка.
Дрібка щастя• 27 мая 2025
Ответ дляКриниця щастя
Дитина повертається в українську школу, вивчає фізику, хімію, біологію тощо на зрозумілій мові. Одночасно ´підтягує´ англійську і здає IELTS на b1-b2 , якого достатньо для навчання у східній Європі. Або, якщо дуже багато натхнення, вивчає за 2 роки польську, чеську , іншу слов´янську мову і теж вступає в ВНЗ обраної країни.
Швидке і легке вивчення мови з нуля у мовному середовищі десь в Ірландській чи Австрійській напівсільській школі - це утопія. Це як британця чи німця відправити в село на Закарпатті і очікувати, що через рік він здасть НМТ з української мови і літератури мінімум на 180 балів
Про вивчення мови з нуля я знаю на власному досвіді та досвіді своїх дітей. Просто мовне середовище - це дійсно ні про що. Треба багато вчити, а середовище просто дає тобі мовний досвід.
Дійсно, вивчити шкільні предмети легше рідною мовою. Далі складніше, бо вчитися англійською у Європі дорого, а іншу мову, хоч і слов´янську, теж треба вивчити на високому рівні, інакше навчання у ВНЗ неможливе. На рідній мові вчитися в університеті непросто, що вже казати про іноземну мову з термінологією, яку вперше чуєш.
Міс Всесвіт• 27 мая 2025
Ответ длялаМпочка
що, свекруху подушкою придушила і таки віджала квартирку?
Що?!
лаМпочка• 27 мая 2025
Ответ дляПожмаковна
И кучу болячек у ребенка.
ніби в Україні не було б купи болячок і нервових зривів
барабанщица• 27 мая 2025
Ответ дляПожмаковна
Коли він буде ’ осознаным’ , і усвідомить, що в ту ж Чехію він не зможе вступити, як би не хотів, бо рідна мама його в країні закрила...що тоді йому відповісте?
що дуже про нього піклувалися, чи свою дупу боялися підняти, бо десь там не буде звичного комфорту..?
лаМпочка• 27 мая 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Що?!
а, то Ви не читали тему, як вона зі свого -енного клона без аноніма кляла свекруху, що та сама живе в 3к. квартирі, а син з сім’єю ютився по чужих кутках. і тепер їм тіснота, а свекруха не хоче трьошку ні розміняти, ні продати, щоб манька зі своїм виводком розширилась)))
Шкода, що не кинула ту тему в обрані
але може хтось з дівчат має і поділиться))))
Правда, маньці тепер гріх нарікати, підстаркуватий синок на початку війни чкурнув по липовій довідці студента в Польщу, простору побільшало)))
Шкода, що не кинула ту тему в обрані
але може хтось з дівчат має і поділиться)))) Правда, маньці тепер гріх нарікати, підстаркуватий синок на початку війни чкурнув по липовій довідці студента в Польщу, простору побільшало)))
Акукарача• 27 мая 2025
Ответ дляКриниця щастя
Краще і не скажеш!
лаМпочка• 27 мая 2025
Ответ дляАкукарача
Краще і не скажеш!
угу.... от тільки досвід тих, хто переїхав без знання мови і все це зробив в країні перебування, в тому числі завдяки перебування в мовному середовищі, каже інше
пані Солоха• 27 мая 2025
Ответ дляАкукарача
Мова не про роботу, а про освіту. Якщо закінчиться тимчасовий захисток, то з беруфшуле попросять на вихід, А якщо в універі буде навчатися, то продовжить навчання. Тому треба мати й український атестат, А потім вже з ним вступати до універу. В беруфшуле немає матури, без неї ніякий універ не світить .
В беруфшуле можно делать фахабитур и после него в университет поступать.
А еще можно аусбильдунг делать и переходить на 16 параграф. После аусбильдунга тоже можно поступать
Птица Говоруша• 27 мая 2025
Ответ дляМяо мой мяо
нє, центральний регіон
ТОді взагалі я вас не розумію, ви мали можливість жити сім´єю, вчити ту польску вдома і спокійно закінчувати свою школу.
Своего не предлагать• 27 мая 2025
Ответ дляДюймовочка
Удалено администрацией...
Птица Говоруша• 27 мая 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Ирпень
Ну Ірпінь то не зовсім центр, після весни 2022 року зайвих питань про Ірпінь не виникало.
Акукарача• 27 мая 2025
Ответ длялаМпочка
Моєму сину перебування в німецькому мовному середовищі з березня 2022 не дало позитивного результату . На сьогоднішній день , я ,без мовного середовища, німецьку знаю краще за нього, хоча мені більше 50, і мозок вже відмовляється працювати.
лаМпочка• 27 мая 2025
Ответ дляАкукарача
значить, в такому ’мовному’ був. А вірніш, більшість часу спілкувався рідною. Давно вже лінгвістами доведено: будь яку нормотипову людину помістити в іншомовне середовище без можливості спілкування рідною мовою - і за 6 місяців людина цілком пристойно на розмовному рівні опанує мову середовища.
Птица Говоруша• 27 мая 2025
Ответ длябарабанщица
А чого це ви так категорично, якраз все можна, закінчивши школу в Україні, тільки потрібно мати чіткий план, добряче готуватися і фінанси, а не тільки хотєлки.
marimagdali• 27 мая 2025
Ответ длялаМпочка
Шкода, що не кинула ту тему в обрані
у маньки діти малі,а свекруха давно померла.мантка теми клепала про ротовірус малечі на морі.а ви їй прописали уже підстаркуватого сина і свекруню молодицю
будьте уважніші і трішки відволікайтесь від своєї шоколадно мертветчуковської методички.бо у вас вже каша в голові чи в голівці ахахаааааааааааааа
барабанщица• 27 мая 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
З оцінками 5-7 і в українських університетах робити нічого. Пора зачиняти цю ’лавочку’. Вищу освіту перетворили на казна що. Повинна бути система, що не тягнеш школу йдеш далі, але в університет тобі не попасти, навіть на контракт.
Почитайте біографії геніальних людей. якраз ті,хто вчить всі предмети підряд, нічого особливого не зроблять потім в жодній галузі, будуть собі планктоном. А геніальний фізик може до старості писати з помилками.Або талановитий літератор дуб дубом в хіміях - математиках.
Тому напевно добре, що не ви приймаєте рішення і видаєте дозволи!
marimagdali• 27 мая 2025
Ответ длялаМпочка
Шкода, що не кинула ту тему в обрані
лаМпочка• 27 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
а я таки права)))) он як манька бігом прибігла забивати правду)))) маня, внучка, у котрої легені не розкрились при народженні, про що тит ут верещала на початку вторгнення з клона, як себе почуває?
marimagdali• 27 мая 2025
Ответ дляПтица Говоруша
гроші вирішують все.а не ті дешеві дипломи.зараз путьовий кладовщик плитки заробляє більше чим інженер з во
marimagdali• 27 мая 2025
Ответ длялаМпочка
у кого легені не відкрились?ви марите?може у когось мізки?
Йосип_молодий• 27 мая 2025
Ответ дляАкукарача
Співчуваю. Я в такому ж стані. Думала, щоб краще для нього було. Але в результаті, ні там, ні там. Німецьку за три роки не освоїв, тому ні фізику, ні хімію, ні математику звісно ж на німецькій не розумів, просто просижував. І в українській школі - повний пробіл. Я в глухому куті.
Те саме(, виїхали кінець 7 класу. 8 просидів онлайн з рідною школою, 9 пішов в місцеву, закінчив і вступив в училище яке кинув. Зараз закінчує онлайн 10 клас української школи. Я все думаю, навіщо ((( я це зробила ( але виїздали в березні 2022), коли нічого незрозуміло було. Самі з півночи, до рашки з білорашкою недалеко. Знала б що так буде, то хай би спокійно закінчував 11 клас. А так ну просто ніяк. Шукає себе і не знаходить.
Птица Говоруша• 27 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
З цим згодна, що не завжди потрібно рвати за вищу освіту, бо тенденція така, що ШІ плитку не покладе, кран не замінить і шпалери не поклеїть, а це зараз ого як це все коштує і черга на місяці до професіоналів.
marimagdali• 27 мая 2025
Ответ дляПожмаковна
а мы дома и все ок.но,конечно,смотря с какого города кто
лаМпочка• 27 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
порийся в своїх більш ніж 20 клонах і почитай))) чи то тоді марила?