ці фото я робила на 17 дпо і не розумію чи є друга полоска чи ні. Можливе зачаття було 4 травня, а 15 травня пішли "критичні", які тривали 5 днів, але були незначними. Тести робила після закінчення "критичних" і всі тести показують другу полоску "невидимку" (протягом 3-х днів). Я вже не знаю що думати, зрозуміло що потрібно здати кров, але мені цікаво чи моя ситуація можлива.
Законна дружина• 27 мая в 15:31
Автор,нема там другої смужки.Я перед першою вагітністю цих тестів наробила на кілька тисяч гривень тому дуже добре знаю який вигляд має одна смужка.
ЭмчЭндЭм• 27 мая в 15:33
Тесты без 2 полоски.
Вы знаете ,что такое биохимическая беременность?
Если думаете, что всё таки беременность наступила, то сделайте ещё несколько через неделю, к примеру. Или ХГЧ - тут уж точно.
Коко Шанель• 27 мая в 15:37
Ответ дляЗаконна дружина
А я взагалі багатодітна і знаюся на тестах з власного досвіду!
Автор, ну там дійсно нічого немає! Бажаю, щоб ваше бажання здійснилося і не накручуйте себе
Я вся ваша• 27 мая в 16:39
автор вы совсем? у вас не было никакого зачатия и ваши тесты абсолютно отрицательные.я их переделала наверное больше тысячи и у вас все пусто. не тратьте деньги на анализы
Працівниця року• 29 мая в 17:29
Автор, нет полоски. Можете не сдавать кровь.
Тест отрицательный, месячные прошли. Все.
Когда я сильно хотела ребенка от одного мужчины, то тоже видела подвох во всем, и мес не такие, и полоска виднелась, и «ой, подташнивает, это оно», а это не оно и т л. Все соучится так как суждено…