Міняйловна• 27 мая в 16:13

Меню для дитини після ацетону

Дитина,1рік 7міс. Сьогодні перший день немає ацетону, попередні дні був невисокий ацетон. Чим годуєте в таких випадках. Коли розширяти раціон? А ще якщо можете напишіть своє приблизне меню для дитини, коли немає ацетону. Бо ламаю голову, що приготувати.
Ацетилсалициловая кислота• 27 мая в 16:14
А ви знаєте причину ацетону? Це ж не діагноз, а симптом.
Гигиенишвили• 27 мая в 16:20
Поляна или Регидрон 3 р в день МЕДЛЕННО пить
Диета - все натуральное. Молоко, свинину ичклюяить
Форточка• 27 мая в 16:24
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ацетономический синдром это состояние, вполне самостоятельное, при незрелом жкт. Необязательно ротавирус или отравление.
Форточка• 27 мая в 16:30
Для отпаивания лучше всего- боржоми. Ни одно питье не выводит интоксикацию так хорошо. Овощной суп без мяса, без щажарки, с ложкой подсолнечного масла. Можно добавить укроп, но нельзя петрушку. Суп с рисом должен быть. Рисовая лапша в овощном бульоне. Когда не будет ацетона, то можно давать отварное мясо, а лучше фрикадельки отдельно. Компот из сухофруктов, овсяное, гречневое печенье,сухарики с изюмом, мармелад и зефир на агар агаре. Каши, но овсянка спорный вопрос, гастроэнтеролог моей не разрешал, она усиливала образование солей в моче. Печеное яблоко. Никаких сырых овощей и фруктов, никакой молочки. Белый хлеб лучше сменить на гречневый и кукурузный, или пеките булочки из безнлютеновой муки, даже если нет непереносимости, глютен тяжело переварить.
Майданщица• 27 мая в 16:31
Будь ласка, змініть педіатра на нормального або самі займайтеся самоосвітою. Дитині можна при ацетоні їсти все, якщо вона взагалі може і хоче щось їсти. Жодних дієт та обмежень для цього стану не існує. Якщо у вас радянський лікар, що лікує за принципом ’не страждав - рахуй, що не лікувався’ - це можна змінити. Головне виконувати основні рекомендації по відновленню рідини та глюкози в організмі. І не вірити в байки про дієту при ацетоні.
Кросівки оригінал• 27 мая в 16:31
Плюс до Боржомі без газу і декілька днів дієта
ПолБатона• 27 мая в 16:31
дієта,все окремо до 3 років.інакше з ацетону не вилізете років до 7. ніякого смаженого,жирного,шоколади,цукерки і ковбаси поховайте. Якщо ви маєте схильність- то треба берегтися. зазавичай в таком увіці ацетон,бо дуже рано переводять на загальне харчування або післ явисокої температури з прийманням аб. Оці магазинні печива з трансжирами,сосики,цукерки,кндери роблять свою справу ,а вам головняк на довгий час. просто старайтеся не давати нічого шкідливого- оцих жуйок,кіндерів
ПолБатона• 27 мая в 16:32
Ответ дляМайданщица
дурне дурепало.все що можу сказати
Майданщица• 27 мая в 16:32
Ответ дляПолБатона
дурне дурепало.все що можу сказати
ви про себе? ок)
ПолБатона• 27 мая в 16:32
Ответ дляМайданщица
ви про себе? ок)
про вас.навіть говорити не хочу. дурне дурепало
автор Міняйловна • 27 мая в 16:33
Ответ дляПолБатона
Давала в супові хліб розмочений, манну кашу. Це може спричинити ацетон?
Майданщица• 27 мая в 16:34
Ответ дляМіняйловна
авторе, мені вас просто жаль з такими питаннями... ну невже не можна трохи більше дізнатися про такий стан, який виникає у кожної дитини? ...
І дитину вашу теж шкода...
ПолБатона• 27 мая в 16:35
Ответ дляМіняйловна
а це до чого??ацетон- це наслідок харчування не за 1-5 днів,а те,що дитина їла місяцями. манна каша не спричиняє ацетону. Але при ацетоні 2 тижні молоко виключають повністю. підшлункова не любить молока. і я в свій час лікувала її сиропом Єгипетським САНЗИМ. Шикарно. курс 3 тижні і все ок. Головне- правильне харчування. НЕ млинці смажені дитині на вечерю,не сосиску,не картоплю смажену. А все парове,тушене. Не купуйте соки магазинні,фанти,різні солодкі води.Оці барвники і єшки дитина не переносить.
Майданщица• 27 мая в 16:36
вже написано-перенаписано, але ні, ДІЄТА! Як же без дієти? Так, дитина 90% їжі взагалі не захоче їсти, але будь-ласка, не потрібно обмежувати її додатково, слухаючи дурні рекомендації.
Головне - терміново відновити запас глюкози та рідини, все!
автор Міняйловна • 27 мая в 16:36
Ответ дляМайданщица
І дитину вашу теж шкода...
Чому шкода? Я вважаю ,що знаю достатньо? Чи ви вважаєте себе дуже розумною?
Майданщица• 27 мая в 16:36
Ответ дляМіняйловна
очевидно, другий варіант. а ви як подумали?
автор Міняйловна • 27 мая в 16:37
Ответ дляПолБатона
Вона жарене, сосиски, цукерки і т д жодного разу навіть не пробувала.
Майданщица• 27 мая в 16:37
Ответ дляПолБатона
капець, 3 тижні лікувати ацетон і це ШИКАРНО. Ну ок, якщо його насправді лікувати навіть менше тижня з нормальними рекомендаціями без сумнівних сиропів...
Форточка• 27 мая в 16:38
Ответ дляПолБатона
У детей все происходит быстро. У моей через 15 минут после черешни могла быть рвота и 4+, сразу, какие месяцы.
ПолБатона• 27 мая в 16:38
Ответ дляМайданщица
підшлункова лікується ,щоб ви знали не менше місяця. а курс лікування підшлункової ЗА ПРОТОКОЛАМИ від 3 тижнів.
ПолБатона• 27 мая в 16:39
Ответ дляМіняйловна
що давали з магазинного? творожки? так просто не буває. опишіть ваше харчування хоч за 1-2 дні.
Moon shine• 27 мая в 16:45
Виключаєте молоко, свіжі фрукти,смажене,наваристе. Пити Лужанську,Поляну. В моєї дитини у свій час був в 2,5 роки. Основне- правильне харчування. Давати все в міру. Особливо жири- масло,сало. Діти в такому віці це люблять,а от підшлункова ні. До 4 років робила парові курячі котлети,котлети з хека,творожок нежирний. А потім почали їздити в Моршин і я забула про ацетон. Це підшлункова дала збій. Думайте - від чого?. Дитина не має бути голодна. Супи, кашки можна. Гарбузова каша добре. М*ясо парове,чи м´ясне суфле ( подивитеся в гуглі) дасте через пару днів. Кисломолочка через тижнів 2. Сире молоко домашнє ні поки, потім розводити. Треба дати відпочити підшлунковій. Банани поки ні. Магазинні печива однозначно ні.
Царевна_несушка• 27 мая в 17:00
Ответ дляМайданщица
Точно, відразу шашлик, сало, шоколад, запити молоком! А то пригнічують народ дурні педіатри
Майданщица• 27 мая в 23:54
Ответ дляЦаревна_несушка
Для тих, хто не вміє складати слова в речення, двері першого класу завжди відкриті, пані!