Страхованная• 27 мая 2025
Відпочинок на морі в Європі - хто організовував самостійно?
Це реально? Чи краще до турагента звернутись? Якщо цікавить Греція, або Хорватія. Можна забронювати готель через букінг і взяти авіаквитки....
Муркамурковна• 27 мая 2025
а чого не можна? хто заважає?
ми тут раніше частенько літали з Києва по самообслуговуванню
IQ 80• 27 мая 2025
Ответ дляМуркамурковна
а чого не можна? хто заважає?
Я плачу по тим часам😢
Муркамурковна• 27 мая 2025
Ответ дляIQ 80
Я плачу по тим часам😢
я вже інколи думаю... чи буде ще такий час, що спокійно можна буде гуляти вночі до ранку, танцювати на діскачах, звечора купити білети на 00.40 і полетіти кудись бо сиділи , шампусік пили і а чого б і не?.....
Фокус-Покус• 27 мая 2025
Ответ дляDjacmin
Мы с подругой сами списались с хозяйкой базы отдыха в Греции и договорились об аренде бунгало на 10 дней.
что по цене?
IQ 80• 27 мая 2025
Ответ дляМуркамурковна
Єх, повинно бути, хочу, щоб було. 20 євро і ми в Гданську в пʼятницю вночі) Раааз, і на паромі на Іскʼю) . Хоп і ми на заправці о 4 ранку, пʼємо каву по дорозі в Яремчу)
Муркамурковна• 27 мая 2025
Ответ дляIQ 80
це капец(... ех.... є шо вспомнить нема шо дітям розказать))
жаль дітей.. вони вже і забувають шо так у них теж було)
Ондатрова шуба• 27 мая 2025
Я всегда сама себе планирую отдых в Европе. Но выше правильно написали-это затягивает.Особенно,когда видишь недорогие билеты, то руки сами лезут в букинг/Airbnb мониторить жилье 🤣
Страхованная
• 27 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
А где смотреть недорогие билеты, не подскажете?
Ондатрова шуба• 27 мая 2025
Ответ дляСтрахованная
Я смотрю на Skyscanner либо в приложении Райянейр есть спец.предложения
Ондатрова шуба• 27 мая 2025
Вот и сейчас до зп два дня,на карте ноль.Зато довольная с билетами в Ниццу
Гага Газу• 27 мая 2025
Через три недели впервые так лечу в Италию с сыном. Надеюсь все будет хорошо
Ондатрова шуба• 27 мая 2025
Ответ дляГага Газу
Все будет хорошо. Вы откроете новые возможности
Страхованная
• 27 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Спасибо
IQ 80• 27 мая 2025
Ответ дляМуркамурковна
Наша памʼятає, як з двох рочків тягали її за собою, наразі їй 22. Але з початком війни як відрубало, єлє вмовила її минулого літа в Карпати зганять.
Муркамурковна• 27 мая 2025
Ответ дляIQ 80
моїй 15.. вже поганенько пам´ятає, добре шо фотки є...
кажу їй, от буде тобі 30..підеш до психолога жалітись шо ніде не була, то я тобі вивалю...клайдайк)
ми за 3 роки ніде не були.. це ми, які раз на 2 тижні десь були
IQ 80• 27 мая 2025
Ответ дляМуркамурковна
Ми теж. Встигли перед війною на Корфу зганяти і все. А як війна а почалась, то нікуди. Раніше 20 хвилин і в Борисполі, а зараз купа двіжухі, щоб до якогось аеропорту доїхати((Моя згадує, як на вулкан взбирались, вона кричала, киньте мене тут) чи як бігли в Неаполі за афроамериканцем, який при вигляді поліції завернув свої сумки в простинку і біг по вулиці, а доньці там сумка дуже сподобалась)) багато приколів було, за нашу історію подорожей))
Марс атакует• 27 мая 2025
Ответ дляГага Газу
Ріміні?
Муркамурковна• 27 мая 2025
Ответ дляIQ 80
мммммм......я сьогодні їхала додому і розмовляли з малою... якраз казали про те, шо все..нема сил..хоч кудись
Марс атакует• 27 мая 2025
Я шукала самостійно, так є дешеві авіабілети, але все воно не зручне, пересадки на електрички, довго їхати.
Купила пакетний тур з вилітом з Кишинева. По ціні по суті так само, зате проїзд зручний
IQ 80• 27 мая 2025
Ответ дляМуркамурковна
Значить треба. Хоч по Україні. Ми минулого літа на тиждень в Славське зганяли. Оренднули віллу з чаном. І просто нас ніхто не чіпав 7 днів. Хазяїна бачили при заїзді і як чан робив. До нас навіть ніхто не заходив, крім прибиральниці. Ми просто спали, ходили з гори в Славське і до себе на гору. І сиділи на балконі, вдивляючись в гори і славське внизу)
Мой_ужин• 27 мая 2025
Ответ дляМуркамурковна
Їдьте, не відкладайте життя... Хто знає, що буде завтра.
Мой_ужин• 27 мая 2025
Ответ дляDjacmin
За 10 дней отдельное бунгало на шестерых, 1620 евро.
Вау, какая же красота!!! Но без машины там делать нечего, да???
Гага Газу• 27 мая 2025
Ответ дляМарс атакует
Ріміні?
Нет, не особо на море, по Риму погуляем, потом по Неаполю. Пару раз на море сходим конечно
IQ 80• 27 мая 2025
Ответ дляГага Газу
В Неаполі довго будете? Там електричкою можна в Помпеї, на Везувій і в Сорренто зганяти)
Гага Газу• 27 мая 2025
Ответ дляIQ 80
Да, в Помпеи и планируем, электричка идёт с центрального вокзала, а то я не в курсе? В Неаполе 3 дня.