Трамп сотрясает воздух.
Много слов - мало действий.
Даже не мало, а ноль действий.
В этом свете президент Джозеф Байден выглядит настоящим профи, он не стал обращать внимания на путинскую гниду, а просто начал молча помогать Украине уничтожать оккупантов.
А Трамп только языком чешет, пиарщик а не президент.
Ему пример нужно с Зеленского брать, может на президента, на политика настоящего станет похож.
Много слов - мало действий.
Даже не мало, а ноль действий.
Ответ дляLilly-2e23
Против Зеленского только враги Украины.
Не было бы Зеленского - не было бы Украины уже.
Верить в Зеленского.
Верить Зеленскому, призываю я вас.
Зеленский провидец
Лучик света во тьме
Он ведет всех к победе
Народ он поднял
Да здравствует, Украина
Наш дом, наш садок вышневый
Наша страна Украина, и Зеленский с нами навсегда.
Верить в Зеленского.
Верить Зеленскому, призываю я вас.
Зеленский провидец
Лучик света во тьме
Он ведет всех к победе
Народ он поднял
Да здравствует, Украина
Наш дом, наш садок вышневый
Партія ’Маняша і Зєльонка’?
олена олена• 27 мая 2025
Ответ дляLilly-2e23
Народ не считает что Зеленский что-то узурпировал.
Узурпаторы это те кого не поддерживает народ!!!
А мы за Зеленского порвем всех !!!
От дурне, прости Господи
Marinamariana• 27 мая 2025
Ответ дляErledigen
У нього є і дУша і ванна і океан, а у вас брудне море заміноване і ракети
У Сатаны тоже золота много , хотите продать ему душу?
Ответ дляErledigen
Так а коли вибори
А зачем?
Это путину нужны выборы в Украине
значит их не будет до окончания войны!!
Это путину нужны выборы в Украине
значит их не будет до окончания войны!!
Marinamariana• 27 мая 2025
Ответ дляErledigen
Я всегда поеживаюсь от стыда за такие комменты , как же в той душе накакано. Несчастный человек
Marinamariana• 27 мая 2025
Ответ дляErledigen
Ну зеля ж продав, хоча й сам нагріб собі мільйони на низькопробних жартах
Зеля свою страну от оккупации кацапских Сатанистов защищает
олена олена• 27 мая 2025
Ответ дляErledigen
Людям теж треба, ця пика козломорда вже всіх за...а
Ви в парі тут працюєте чи втрьох?
Ответ дляолена олена
Вам десь не дають висловитися? У нас парламентсько-президентська республіка, сильно не узурпуєш)) так що питання не лише до зе. Але я ж кажу, буде інший. Аби тільки вбивати рашисти нас перестали
Коли в країні немає свободи слова, а є лише дозволена критика ´по погоді´, — це не демократія. Це керована ілюзія свободи. Сотні прикладів, коли блогерів, активістів, журналістів викликали в СБУ, відкривали справи, лякали й цькували — просто за іншу точку зору.
Людей масово хапають на вулицях представники ТЦК — без повісток, без рішень суду, без поваги до гідності. Це вже не мобілізація — це насильницьке виловлювання. А хто не згоден — або на підвалі, або тоне в Тисі. Бо законні шляхи виїзду закрито. Конституційні права — скасовані.
Виборів немає, бо ´не на часі´. Але, пробачте, хіба не в час війни й перевіряється, чи влада досі демократична? Бо коли вибори ´не на часі´, а одноосібне правління — на часі, це вже не про воєнний стан. Це про узурпацію.
Так, хуйло — ворог, він убиває. Але якщо ми боремось за свободу — то маємо самі не перетворюватися на авторитарну версію себе. Інакше за що тоді ця боротьба?
Marinamariana• 27 мая 2025
Ответ дляErledigen
Ви сліпа
Что Хотца перед кацапами капитулировать , аж чешется? Ну так почешите
Marinamariana• 27 мая 2025
Ответ дляErledigen
Нещасна людина це та, що не вміє пралку включати без допомоги чоловіка. Впізнали себе?
Трамп багата людина і говорить він правду. А ви живете в Одесі з замінованим морем і шахедами
Що з цього я неправильно сказала?)))
Мне реально вас так жаль . Вы комменты в папочку собираете и всякий мусор в башке храните, своей жизни совсем нет ?.Пэ. Эс . Море в Одессе не заминированное
Ответ дляLilly-2e23
Против Зеленского только враги Украины.
Верить в Зеленского.
Верить Зеленскому, призываю я вас.
Зеленский провидец
Лучик света во тьме
Он ведет всех к победе
Народ он поднял
Да здравствует, Украина
Наш дом, наш садок вышневый
Верить в Зеленского.
Верить Зеленскому, призываю я вас.
Зеленский провидец
Лучик света во тьме
Он ведет всех к победе
Народ он поднял
Да здравствует, Украина
Наш дом, наш садок вышневый
це знущання? нащо ви провокуєте адекватних людей у яких є мізки а не зелена пліснява в голові
Ответ дляAntiprom
А у вас не зелена плиснява в голове?
У меня Зелена и я кайфую.
И буду дальше за Зеленых
У меня Зелена и я кайфую.
И буду дальше за Зеленых
Ответ дляMarinamariana
Море чорне заміноване і саме тому не їздять туди люди відпочивати зараз. А ну і через варварський режим зеленскього і тцк. В мене хороша пам´ять і скріни тут ваших тупих коментів на форумах гуляли)