Маурита• Изменено 27 мая в 21:20

Як не соромитися свого способу життя

Я вже 5 років не спілкуюся ні з ким крім колег на роботі. В університеті мала тільки одну подругу з іншими не спілкувалася через булінг. Соромлюся свого життя самітника якщо знайомлюся з людьми
So_so• 27 мая в 21:21
А с какой целью Вы всем с кем знакомьтесь рассказываете, что Вы самитнык?
Фенте Фря• 27 мая в 21:22
Перед кем стыдитесь? Я и с новыми людьми не знакомлюсь (работаю удаленно), из вас такой себе отшельник-самозванец
Котя_люлю• 27 мая в 21:22
Чому у вашому розумінні життя самітника - це соромно?
Не зацілована• 27 мая в 21:22
Я така сама, просто уникаю знайомих, спілкуюсь з 6 рідними людьми.
Зашла на 5минут• 27 мая в 21:22
Ответ дляКотя_люлю
👍
Молода і нерозважлива• 27 мая в 21:22
Я, автор, такая как вы
Зашла на 5минут• 27 мая в 21:22
Ответ дляНе зацілована
Думаю вы не одна такая...
СережкинаЯ• 27 мая в 21:23
Я тоже отшельник, я не знаю о чем разговаривать с посторонними людьми
задумчивая мордочка• 27 мая в 21:23
Перед ким вам соромно, ви ж ні з ким не спілкуєтеся ?
Зашла на 5минут• 27 мая в 21:23
Ответ дляСережкинаЯ
А даже если бы и знали и уболтали их на несколько часов, вот бывают люди хотят побыть в одиночестве.
Плекаю думи• 27 мая в 21:24
Я і з колегами по роботі не спілкуюсь. Про що з ними говорити? Про роботу? Та хай йдуть в сраку. Насолоджуюсь тим, що роблю що хочу. Сім´ї вистачає вище криши
Дрібка щастя• 27 мая в 21:26
Проблеми соціалізації,чи що ви маєте на увазі?
Паспортний стіл• 27 мая в 21:26
А что такого постыдного в вашем образе жизни ? Вы живёте так как удобно вам. Не все экстраверты и мегаобщительны.
автор Маурита • 27 мая в 21:26
Ответ дляДрібка щастя
Так
автор Маурита • 27 мая в 21:27
Ответ дляПаспортний стіл
Хотілося б спілкуватися, але я не вмію
Паспортний стіл• 27 мая в 21:28
Ответ дляМаурита
Хотілося б спілкуватися, але я не вмію
Ну тогда вам не стыдиться надо , а решать эту проблему. Сходите к психологу , разберитесь в ваших проблемах, учитесь коммуникабельности и всё постепенно наладится.
Кружите меня,кружите• 27 мая в 21:29
Пропрацюйте з психологом
Плекаю думи• 27 мая в 21:29
Ответ дляМаурита
Хотілося б спілкуватися, але я не вмію
Що значить ’не вмію’? Прикладати зусилля і бути ’удобною’? Яка є така є. Знайдеться таке саме ’не вміюче’ і ото буде дружба/кохання на часи.
Оновлена версія• 27 мая в 21:35
Ответ дляПлекаю думи
Та ну
Вони як знайдуться, так і потіряються
Кusalochka• 27 мая в 21:39
Ответ дляМаурита
Хотілося б спілкуватися, але я не вмію
Учитесь тут) бесплатный ресурс)
Госпожа_тамагочи• 27 мая в 21:52
У меня нет ни одной подруги ,были ещё в школе ,у гражданского мужа тоже нет друзей .
Так и живём ,как отшельники .
Мне ещё лет в 17 ,гадалка нагадала ,что меня ждёт тотальное одиночество в жизни.,но я тогда посмеялась ,у меня были 2 подружки одноклассницы ,с сестрой хорошо общались.
Потом у неё начались проблемы с головой мы почти не общаемся ,родителей похоронила .
С мужем как ссоримся ,он домой к себе едет ,я одна как волк одиночка в доме , аж жутко .
Elena_Kiev_Solomenskiy• 28 мая в 07:07
что вам мешает зауважать себя и открывать в себе что-то интересное?
Валькірія• 28 мая в 10:33
Ответ дляМаурита
Хотілося б спілкуватися, але я не вмію
це дуже легко. ми вас навчимо.
у мене була приятелька одна, ДУЖЕ комунікабельна. я спеціально спостерігала, як вона це робить (заводить друзів, підтримує стосунки).
вона одразу бере людину в оборот, починає з нею активно розмовляти і разом щось робити. вона розпитує про твої справи, розповідає про свої, швидко переходить до інтимних тем. тут головна фішка - цікавитися іншою людиною і її життям, ставити питання.
далі вона запрошує в гості, пропонує підвозити на роботу/з роботи, піти разом у спортзал. потім ти і незчувся - а ви вже в туреччині відпочиваєте разом сім´ями і у вас уже і спільні спогади, і вона вже вам розказала досить інтимні речі, а ви вже розказали їй.
тобто основне - це цікавитись іншими людьми, витрачати свій час на це, розпитувати їх про них самих і щось робити разом.
Валькірія• 28 мая в 10:39
якщо вас це муляє, то шукайте друзів, але не вивалюйте їм одразу про себе все.
найкраще люди здружуються, коли роблять щось разом - працюють на роботі, займаються волонтерством, мають якісь спільні інтереси, хоббі.
я коли була вагітна, повинна була гуляти, а мій чоловік не міг. то я знайшла собі подружку на форумі типу цього, яка жила поруч, і її чоловік теж не міг з нею гуляти, то ми гуляли з нею удвох і якийсь час товаришували, вже коли діти народилися.
коли моїй дитині треба були друзі, я познайомилася з усіма мамами на майданчику і з усіма сусідами, в кого були діти відповідного віку.
а так-то я інтроверт і мені якраз шкода витрачати свій час і зусилля на пусті балачки.
так що підіть на фітнес або на плетіння маскувальних сіток і там познайомтесь із дівчатами якимись, після тренування підіть випийте кави, розпитуйте їх про їх життя - всі люблять поговорити про себе. і потоваришуєте.
Margaret Rose• 28 мая в 13:17
Авторко, вам так комфортно чи ні? Якщо ні - знайомтеся в соцмережах, пропонуйте колегам, з котрими ви найбільше спілкуєтеся, кудись сходити-поїхати, ходіть в зал чи ще якесь місце, що вимагає регулярної присутності і допомагає спілкуватися з кимось не один раз