Неначасі• 27 мая в 23:20
Какой йогурт с добавками покупаете?
и какой не насыщенный сахаром?
Мой_ужин• 27 мая в 23:21
Покупаю обычный несладкий и добавляю молотые семена льна. Говорят очень полезно для женских гормонов.
АяВсёЗнаю• 27 мая в 23:31
С кофе. Содержанием сахара не интересуюсь. Просто нравиться вкус. Покупаю не часто
Така бойова Я• 27 мая в 23:32
Alpro люблю больше всего. Еще Карпатский, Активия беру иногда. Детям Актимель.
Раздражевская• 28 мая в 00:11
Якщо хочете ненасичений, беріть чистий без цукру і додайте фруктів шматочками або перебийте блендером. Користі набагато більше.
З добавками всі дуже солодкі. На етикетці пишуть відсоток жиру, типу менше калорійність, але цукру все одно багато додають. Якщо саме покупний то змішайте з ’чистим’, вийде менш солодке
Ананомчикус• 28 мая в 09:30
Молокія 8 % грецький. Універсальний. Використовую в салати, додаю в творог, мащу на мясо разом з гірчицею, коли запікаю. Десерти також роблю сама- просто додаю ягоди та стевію якщо хочеться солодше