Звоночек• 28 мая 2025
Должна ли Украина платить пенсии тем,кто в оккупации и имеет паспорт рф?
Как вы считаете?Если человек проживает в оккупации, получил паспорт и гражданство рф,получает росийскую пенсию,должна ли Украина платить ему украинскую пенсию?
Результат:
вже голосів:
214 (42.89%)
Да
213 (42.69%)
Нет,рф пусть платит
72 (14.43%)
Результат
Так точно!• 28 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Ви напевно не в курсі, що люди отримують не пенсію, а соціальну допомогу? Щоб отримувати пенсію треба мати стаж роботи 30 років. Нема стажу - нема пенсії. Є соцдопомога. З неї відмінусовують українську пенсію. І увага, умова: постійне проживання у регіоні, де призначено таку виплату. Виїхав - втрачаєш право на виплату.
То есть, чтоб ’два раза не занимать’, вы решили одним махом отменить и Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» и Постанову КМУ № 265 від 07.04.2004 року про порядок виплати пенсій за кордон?
Колупалочка• 28 мая 2025
Ответ дляPrervana
Что-то моя тетка, живя еще с 2000х годов в Нью-Йорке, украинскую пенсию получала.
Якщо ваша тітка оформляла ПМП, то у неї у паспорті була відмітка і вона знімалася з обліку в ПФУ. Брехати теж треба вміючи )
Slobozhanochka• 28 мая 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Ви бачите тільки 2 пенсії, а я - загиблих українців, беззаконня, фільтрації, зникнення незгодних, то трохи не зрозуміло чому заздрити?
Ой, не треба цієї херні. Я батрачу як Папа Карло, щоб вижити всюди. Чоловік фігзнає де, у Куп´янську переважно другий рік. Був. Абсолютно усім на тебе пофіг!
Колупалочка• 28 мая 2025
Ответ дляSlobozhanochka
Так, зуб даю. Працювала перекладачем у соцзахисті)
Дистанційно, українці в Україні, а ви їм перекладаєте в Ірландії, щоб вони собі оформили ірландські пенсії)
Пішітє ісчо.
Капуста Маша• 28 мая 2025
Ответ дляSlobozhanochka
Должна. Человек получает пенсию за то время, что работал для Украины.
не повинна, всю відповідальність згідно Міжнародної конвенції за населення окупованої території несе окупант. Україна може заморозити виплати і тримати на рахунку, поки адресат не буде на підконтрольній Україні території
Цветов Мне срочно• 28 мая 2025
Эти территории в оккупации; чем дольше, тем сложнее будет вернуть их, а потом и граждан отрезвить. А отмена пенсий очень было бы глупым не стратегическим решением
Капуста Маша• 28 мая 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Да, они на неё заработали в Украине? Значит Украина должна платить
то хай переїжджають на неокуповану територію і будуть отримувати. в чому проблема? Що хочеться одною сракою на двох стільцях сидіти?
Колупалочка• 28 мая 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Хтось знайшов в собі сили виїхати, а хтось - ні. Не засуджуйте, бо життя дуже любить таких вчити.
Хто знайшов в собі сили залишитися, той чудово розуміє наслідки. Мені шкода українських пенсіонерів, бо їх обдирають на користь бананових республік.
Люблю пиво• 28 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Тогда ее все равно платят. У нас со многими странами договора есть. Уже молчим что многие не проставляют документы про выезд на ПМЖ, так это кроме гемора ничего не даёт. Да, надо же так глупо врать.
Колупалочка• 28 мая 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Это не очень правда, мягко говоря
Ви просто не буде обізнані. Пенсія нараховувалася і виплачувалася за місцем реєстрації.
Анютины ласки• 28 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Пішітє ісчо.
Закрадываются смутные сомнения, что вы Маня. Хотя у Мани сленг попроще, но интеллект у вас похожий
Капуста Маша• 28 мая 2025
Ответ дляТак точно!
А зачем нам, в принципе, внешний враг? Если свои топят своих с удовольствием и улыбкой на лице? Какие же мы тогда сограждане, если главная цель - унизить, растоптать, осудить, лишить всего чего только можно человека, попавшего в беду?
Это звучит как приговор нашему социуму...
ти ба, як ждуни заспівали
ні встиду, ні совісті, ні елементарної самоповаги
Анютины ласки• 28 мая 2025
Ответ дляКапуста Маша
Примете у себя?
Slobozhanochka• 28 мая 2025
Я із Північної Салтівки, що таке війна- знаю. Мені не то що дивно, просто ’неприємно’ читати коменти хто, куди, навіщо, а ми не такі. Дівчатка, життя непередбачуване, повірте. Коли у тебе вибір ’ писати проукраїнські наративи’ чи грошей переслати, то ти вибиреш друге. І не тому що ти коза, зрадила і т.д. Ми абсолютно нікому не потрібні. У мене зняли статус ВПО через ТРИ місяці))) Автоматом. Після цього- гнити або жити.
Так точно!• 28 мая 2025
Ответ дляАнютины ласки
Рву и мечу• 28 мая 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Ніхто їм не заздрість, пенсії кацапи платять мізерні, в окупації нічого хорошого немає, люди безправні
А тут прав у люде тьма! Правда?)) Прям каждый день соблюдают права человека!
Капуста Маша• 28 мая 2025
Ответ дляАнютины ласки
Примете у себя?
з якого дива? Вимагаєте пенсії від держави - вимагайте і все решту. Досить того, що я на ваші пенсії із зарплати відрахування роблю
Колупалочка• 28 мая 2025
Ответ дляЛюблю пиво
У вас в квартире остался кот, вам стало на него пофиг, ведь без квартиры вам кот не нужен)
Я відповідаю за тих, кого приручила. Тому кіт піде зі мною. Я ж не ідіотка, розраховувати, що мого кота годуватиме окупант. Залишаючи кота окупанту я розумію, що їжі не буде. Тому як не крути - доведеться робити вибір. І нести за нього відповідальність.
Анютины ласки• 28 мая 2025
Ответ дляКапуста Маша
Вы много от государства добились? 😂 Зато как удобно патриоткой на форуме под анонимом строчить
Люблю пиво• 28 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Да неужели
Рву и мечу• 28 мая 2025
Ответ дляДеловитая
Ну якщо ж ви така сучасна, то переходьте на сучасну українську, чи не можете забути рідну?
Сучасна українська — це літера-а? Де Леди Gaga стала Леді Хаха? Це воно? Це сучасно? Туди йдете?
Колупалочка• 28 мая 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Эвакуація ? А далі що? Їсти, жити за що?
А на окупованій що? Їжа з неба палає? Їсти та жити за що?
Люблю пиво• 28 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Так тоже самое тут )
Значит и пенсионеров содержать надо
Рву и мечу• 28 мая 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Юг сдали за сутки, а виноваты сотни тысяч заложников. Хто всрався-невістка
Заложников? А убитых и искалеченных?(((
Спасибо что написали правду, ее ’снесут’, но так и есть, сдали, просто оставили людей и сделали виноватыми во всем.
Так точно!• 28 мая 2025
Ответ дляКапуста Маша
ти ба, як ждуни заспівали
Удалено администрацией...
Анютины ласки• 28 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Там в своем жилье люди живут. Вы и этого не понимаете?
Колупалочка• 28 мая 2025
Ответ дляТак точно!
Пожалуй, повторю свой же коментарий.
У меня встречное рациональное предложение: отменить пенсии заробитчанам, которые всю жизнь поднимали экономику других стран, пользовались исключительно кэшем, не копейки в бюджет Украины не платили, но пенсию (пускай даже минимальную) в ПФУ пришли оформлять исправно.
Почитайте умови призначення пенсії в Україні)
Описані вами люди НЕ мають права на пенсію, бо у них стажу в Україні нема. Хоча піднімали економіку України, вливаючи чималі кошти і забезпечуючи притік валюти в країну.
І не переживайте, вони всі отримують іноземні пенсії, проживаючи в Україні, бо саме там заробили стаж.
Ласунка• 28 мая 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Вы здивуєтесь, що в 2 світову савєцкій союз, взагалі, нічого не платив, ні пенсій, ні зарплат, добре, якщо було що їсти.
Визначтесь нарешті совок то погане, чи добре, а коли вигідно щось, то одразу згадуєте. На шпагаті не вийде сидіти.
Так точно!• 28 мая 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Да неужели
Ну зачем Вы все портите?!!! Не слышала она ни про какие такие законы - у ее троюродной тёти, (которая ни дня в бюджет Украины не платила и в принципе не имела права на пенсию) так было - значит так у всех