Звоночек• 28 мая 2025
Должна ли Украина платить пенсии тем,кто в оккупации и имеет паспорт рф?
Как вы считаете?Если человек проживает в оккупации, получил паспорт и гражданство рф,получает росийскую пенсию,должна ли Украина платить ему украинскую пенсию?
Результат:
вже голосів:
214 (42.89%)
Да
213 (42.69%)
Нет,рф пусть платит
72 (14.43%)
Результат
Колупалочка• 28 мая 2025
Ответ дляSeehund
Вы бы 100% гордо самоубились, если бы не смогли выехать с окупации по каким-либо причинам.
Якщо не змогли виїхати, то і за пенсією не прийдете - в чому питання взагалі? Чи це може працівник ПФУ має приїхати на окуповану і призначати в тому гадючнику пенсії?
Люблю пиво• 28 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Ви напевно не в курсі, що кожна країна має своє власне законодавство з даного приводу? І тим більше не в курсі, що для того, щоб отримувати українську пенсію, потрібно проживати на території України?
Поцікавтеся у тих, хто по 40 років відразу на срср+ Україну і потім емігрував. Чи отримують вони пенсію? Ні, бо законом передбачено її виплачувати лише тис, хто проживає на території України. Виїхав - пенсії не буде. Так було задовго до 2014 року і тоді вас це не обурювало, правда? То чому зараз обурює? І чому не обурює, що ті українці, які в межах України, не можуть отримувати належний розмір, бо їх пенсія йде на пенсії в бананові республіки?
Это не очень правда, мягко говоря
Slobozhanochka• 28 мая 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Ще раз - кацапія напала, окупувала території, всі питання до них. До нападу і анексій/окупацій всі пенсіонери отримували пенсію.
Да, так и есть. Может не в тему, но я всегда пишу, что думаю. А до чего надо было довести людей, чтобы завидовали 2 пенсиям?
Анютины ласки• 28 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
У вас віддали квартиру, замінили замки і вас не пускають. Ви ж звичайно будете оплачувати всі комунальні за рейдерів, і в жодному разі не відключите за тією адресою воду і світло, бо квартира ж ваша. Так?))))
Так себе сравнение… А если в этой квартире ваши родители или другие родственники? И есть выход - отдайте ту квартиру официально и не платите за нее вообще ничего. Но и это не подходит. Да к тому же сколько денег пилят по этим территориям. Как же будут еще зарабатывать мэры того же Мариуполя или Северодонецка, которые до сих пор получают зарплату.
Зоркая Зорро• 28 мая 2025
Ответ дляТак точно!
Удалено администрацией...
Якийся новий вайб ’агресія українців’ - малюєте таких страшних українців, ну ващеее
Колупалочка• 28 мая 2025
Ответ дляБайрактара
Но вы ведь поселили в своей квартире десяток пенсионеров, да? Помогли им выехать, помогаете на старомти лет не оказаться бомжами бездомными?
Я виїхала так само. Про внески в рік, чесно сплачені з чималої на пл, забула. Я розумію, що української пенсії у мене не буде. Як не було і в батьків,які все життя платили і померли, трохи не дощивши до пенсії.
Тому спасіння потопаючих - справа рук самих потопаючих. Хто хотів - ті виїхали. Я чимало бачу пенсіонерів за кордоном.
Так точно!• 28 мая 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Кто на ком стоял?
Зоркая Зорро• 28 мая 2025
Ответ дляSlobozhanochka
Ви бачите тільки 2 пенсії, а я - загиблих українців, беззаконня, фільтрації, зникнення незгодних, то трохи не зрозуміло чому заздрити?
Колупалочка• 28 мая 2025
Ответ дляSlobozhanochka
Чем помогла Украина этим людям? Ничем. Смысл осуждать? Ну вот реально, что Вы хотите от 70 летнего человека услышать? Лозунги. Наш Купянск вообще стерли, там нон-стоп погибают люди 60-80? Если бы о них заботились, они бы выехали. А так...
У 2014 я особисто пропонувала евакуацію таким людям. Так що не треба ля-ля. Люди не виїжджали абсолютно свідомо. Багато відверто раділи двом пенсіям і хотіли, щоб це продовжувалося вічно.
Люблю пиво• 28 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
У вас в квартире остался кот, вам стало на него пофиг, ведь без квартиры вам кот не нужен)
Рву и мечу• 28 мая 2025
Ответ дляЯ вся ваша
я в Харькове всегда - ООН фронт - ивалидам до 3250 всегда была доплата
Ого какая доплата! Прям хочется что-то позволить купить себе... Только что?
Так точно!• 28 мая 2025
Ответ дляДеловитая
Удалено администрацией...
Безусловно, моя работа и стаж мне это позволяют без проблем. А зависть это плохо.
Люблю пиво• 28 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Дия есть
Рву и мечу• 28 мая 2025
Ответ дляДеловитая
Пту? Це шось з росії?
Ні це ШОСЬ у вашій holovi (українська транслітер-я).
Зоркая Зорро• 28 мая 2025
Ответ дляРву и мечу
Вы здивуєтесь, що в 2 світову савєцкій союз, взагалі, нічого не платив, ні пенсій, ні зарплат, добре, якщо було що їсти.
Колупалочка• 28 мая 2025
Ответ дляАнютины ласки
Вы хотите сказать, что те люди живут не на территории Украины?
Ті люди живуть на окупованих територіях і повинні розуміти, що на окупованій території пфу в принципі немає. Під час другої світової що там з пенсіями було? А з зпл, хто залишився в окупації? Срср дуже платив пенсії за простій на окупованих?
мистерЛяпсус• 28 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Эвакуація ? А далі що? Їсти, жити за що?
Колупалочка• 28 мая 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Юг сдали за сутки, а виноваты сотни тысяч заложников. Хто всрався-невістка
Що заважало виїхати ? Якщо залишаєшся, то розумієш всю відповідальність і відсутність ПФУ
Так точно!• 28 мая 2025
Ответ дляРву и мечу
Ну это Вы щедро размахнулись, прям с авансом!
Ну какая ж там голова? Максимум головка
Так точно!• 28 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Пожалуй, повторю свой же коментарий.
У меня встречное рациональное предложение: отменить пенсии заробитчанам, которые всю жизнь поднимали экономику других стран, пользовались исключительно кэшем, не копейки в бюджет Украины не платили, но пенсию (пускай даже минимальную) в ПФУ пришли оформлять исправно.
Рву и мечу• 28 мая 2025
Ответ дляЯ вся ваша
ну нужно же лохам по. ушкам ехать...все наше ...
Так подождите, наши границы 1991 года это фигня, мы вон, наступаем на врага в Воронеже. Скоро, скоро. Подождать ещё чуть чуть, две-три недели, может месяца, а там и лет, возможно десятилетия, или...
Анютины ласки• 28 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Ну вы и нагородили с СССР ))) Какие территории в СССР вы имеете ввиду? А так, многие получают там пенсию до сих пор. И правильно делают
Колупалочка• 28 мая 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Да ладно, все пенсионеры , которые выехали сейчас в Европу получают пенсии
Какое на территории. ???
Ви напевно не в курсі, що люди отримують не пенсію, а соціальну допомогу? Щоб отримувати пенсію треба мати стаж роботи 30 років. Нема стажу - нема пенсії. Є соцдопомога. З неї відмінусовують українську пенсію. І увага, умова: постійне проживання у регіоні, де призначено таку виплату. Виїхав - втрачаєш право на виплату.
Колупалочка• 28 мая 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Яка альтернатива курячому паспорту на окупованій?
Чому мене мають хвилювати проблеми курячих паспортів і окупованих ? Окупація це беззаконня, відсутність прав і соціальних гарантій. Влаштовує? Лишайтеся на здоров´я, під власну відповідальність.
Капуста Маша• 28 мая 2025
Ответ дляЗвоночек
Предыдущую тему закрыла,потому что не добавился опрос.Теперь с опросом.
правильний варіант ’Ні, не повинна, тому що за міжнародним правом, всю відповідальність за населення на окупованій території несе окупант’. Крапка. А хто там і що взяв - діло десяте
Анютины ласки• 28 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Удалено администрацией...