Ласковая_львица• 28 мая в 09:13

Вы заметили какой дорогой относительно остального стала еда?

Раньше поесть купить было не дорого, а одеться- затратно.
Сейчас наоборот - футболки в синсее по 180 грн, шорты 260. На 1000 на лето одеться можно.
В то же время еды купить на 1000 - смотреть не на что.
Почему так произошло?
Ведь развитие промышленности удешевляет производство не только пром группы товаров, но и продуктов питания
Всюди влазю• 28 мая в 10:35
Ответ дляДідова баба
В освіті, культурі, медицині ставки з 1 по 14 розряд нижчі за мінімалку. Ставка за повний робочий день.
освіті, культурі, медицині вони теж бувають різні
Сестра косметолог ( закінчила мед університет) 80- 90 тисяч
Сестра чоловіка в приватній школі вчитель і репетитор теж більше 70000 в місяць
ЯсноВидящая• 28 мая в 10:37
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А, т.е. во всех странах мира люди работают за еду? Та не, то вы преувеличили
Не тільки. Просто харчування - це, дійсно, одна з основних статей витрат. Тут ще питання що з чим порівнювати.
Якщо порівнювати структуру витрат розвиненої країни з її умовним розподілом: 15% на їжу, 15% на транспорт, 15% на відпочинок, 30% комуналка, то, всеодно виходить, що харчування - одна з основних статей витрат.
Звісно, якщо порівняти їх 15% на їжу і наші майже 50%, то виходить печаль. Але авторка ж порівнює саме витрати всередині країни: на їжу і одяг.
Фоточки нема• 28 мая в 10:40
Ответ дляЛасковая_львица
Намного кожзам хуже кожи. Кожаные кроссовки не убиваемые у того же найка. Только теперь их фиг найдёшь
А в мене навпаки в дітей - шкіру убивають в хлам, а текстиль, кожзам - в пралку і як нові після неї.
Хомо_сапиенс• 28 мая в 10:42
Ответ дляЯсноВидящая
Чудово зрозуміла.
Ви пишите: ’В то же время еды купить на 1000 - смотреть не на что’. Мені от це - не зрозуміло. На 1000 грн можна купити продуктів на день на чотирьох людей абсолютно без економії. Для вас це ’смотреть не на что’?
Якщо треба економити, то, цілком, на цю 1000 можна нормально годувати чотирьох людей три дні.
Якщо ж годувати родину три дні для вас це також малувато, відносно витрат на літній одяг, то, в принципі, витрати на продукти харчування, в більшості країн світу, статистично, є однією з основних статей витрат.
Вам дать немного статистики расходов на питание в разных странах? Пожалуйста, и не позорьтесь своими ’знаниями’.
’К странам, в которых на еду и потребляемые дома безалкогольные напитки в среднем приходится менее 1/10 всех расходов, относятся США (6,7%), Сингапур (8,4%), Великобритания (8,7%), Ирландия (9,2%) и Швейцария (9,9%).
Украина в этом рейтинге находится на 93-м месте среди 105 стран — на продукты питания и безалкогольные напитки приходится 41,6% всех расходов на потребительские товары и услуги. Сходные результаты у Молдовы (41,1%), Эфиопии (41,3%) и Камбодже (42,7%).
Самый высокий процент расходов на продукты питания среди рассматриваемых стран выявлен в Нигерии (59%), Мьянме (56,6%) и Кении (56,1%).’
Даже в Эфиопии, Гане и Гондурасе расходы на еду меньше!
ЯсноВидящая• 28 мая в 10:43
Ответ дляЛасковая_львица
Ну какой без экономии...
Понабирают по объявлению троллить на форуме, а потом читаешь вот это вот все...
Без экономии - это у вас на 250 грн в день на человека? Это ’без экономии’?
Килограмм клубники - 200 грн...
Одному человеку на 100 грн - это чтоб вкус почувствовать. И на все остальное 150 грн... прям ни в чем себе не отказывая, ага...
Так полуниця зараз і економія - це абсолютно різні полюси! Звісно, якщо витрачати гроші на полуницю зараз, ще й кілограмами, то, дійсно, що там на ту тисячу купиш? Кіло полуниці, пляшечку Мартіні і, може, ще вершків збитих, для комплекту, так би мовити.
І 1000 витрачена, і їсти немає чого. Все вірно.
Твоя космішна• 28 мая в 10:50
Ответ дляЛасковая_львица
Ага, давайте статистично: в каких именно странах еда - это основные статьи расходов?
В Австрии первое это аренда ,а потом еда.Подорожало все даже по местным меркам
ЯсноВидящая• 28 мая в 10:53
Ответ дляХомо_сапиенс
Ще раз: ви порівнюєте долю витрат на харчування в Україні, порівняно з долею аналогічних витрат в інших. А я пишу про долю витрат на харчування в одній країні, порівняно з іншими витратами в цій же країні.
Грушки-яблочки• 28 мая в 10:55
Ответ дляВсюди влазю
Не верю.вы из рф пишите? Нет у нас таких цифр
Всюди влазю• 28 мая в 10:56
Ответ дляГрушки-яблочки
Не вірте. Зі Львова пишу.
Російською тут пишите ви, богназвідки
Грушки-яблочки• 28 мая в 10:57
Ответ дляФоточки нема
Брехня. Или у вам кож зам это дерманти от сидений в автобусах?
Китайпром через год сыпеться, там запланированное разложение
Грушки-яблочки• 28 мая в 10:58
Ответ дляВсюди влазю
Не вірте. Зі Львова пишу.
Російською тут пишите ви, богназвідки
Нет таких цифр у репов даже в Киеве.
Всюди влазю• 28 мая в 10:59
Ответ дляГрушки-яблочки
Нет таких цифр у репов даже в Киеве.
Ви читати вмієте? Вона вчитель в приватній школі і репетитор.
Київ давно не показник високих заробітків
Копирайторша• 28 мая в 11:00
Ответ дляТвоя космішна
Даже после подорожания еда не стала большой статьёй расходов. Зарплаты также увеличились
Грушки-яблочки• 28 мая в 11:02
Ответ дляВсюди влазю
Зп у приватн школи - 20-25 тыс макс.
У репетитор +- тоже так.
Если в онлайн школе - 200-250 за урок
40тыс максимум вмесяц. Это если оплата за час 300-400, а это редкость и что бы клиенты не сбегали. Родственница репетитор - знаю о чем говорю
Бойцовская• 28 мая в 11:02
Авторе, не тільки продукти. Вирішила глянути корзину з бронями на таблетки.юа (готую потихеньку аптечку в дорогу), так от, серпнева бронь з ліками стала на 1700 грн дорожче, перед цим купляла все що можна по потребам на 4к (( я в ах***, навіть року не пройшло
РокерША• 28 мая в 11:03
Заметила,нам уже не хватает ни на что,кроме аренды,комуналки и еды,работаем оба
Всюди влазю• 28 мая в 11:04
Ответ дляГрушки-яблочки
Зп у приватн школи - 20-25 тыс макс.
У репетитор +- тоже так.
Если в онлайн школе - 200-250 за урок
42 000 з бонусами
Іспанська мова 600грн + в годину
Клієнтів більше ніж достатньо
Твоя космішна• 28 мая в 11:06
Ответ дляКопирайторша
Смотря что считать едой.Макароны и сосиски с кетчупом,или рыба,мясо,орехи,фрукты,овощи
Зарплаты не увеличивают,много банкротств
Творог для розжига• 28 мая в 11:07
Ответ дляПлекаю думи
саме прикольне,що народу так так сильно попередник не зайшов,(начебто по національності ), що вони вирішили зробить контрольне- піднять і гепнуть.
То Паша Мерс в Лаврі намолив. Спочатку проклинав по телевізору, а потім благословив євреїв. Нічого не має проти, але получилось косо-криво боком. Тепер Паша не вивчивши і не повторивши першу тему, яку вчитель у школі задав, знову молиться і знову на конкуруючу фірму. Де він вчився цікаво, яка у нього освіта, бо він не богу, а чорту служить і замість реального служіння богу, він цілу церкву валить , ще й себе оправдовує.
Хула на духа святого вже котрий раз. Десь читала, що справжнє ім´я Паші Мерса - це Петро. Мабуть, владика Павло як той Симон Петро поки 3 рази від Христа не відречеться, не увірує по справжньому істино. Він точно іде по стопах можна сказати свого ангела охоронця і Бог йому натякає і ще натякне, але Паша Мерс невгамовний, всрамся, але не сдамся, смирення - це не про православ´я, ми не раби, а обранний народ, він себе з євреями переплутав, свій статус тисячолітній. Смирення, покаяння, терпіння, милосердя, всепрощення, допомога ближньому.
Фоточки нема• 28 мая в 11:09
Ответ дляГрушки-яблочки
Нічого не сипеться, ще й віддаю іншим дітям. А шкіру після півроку-року носки - лише на смітник. На фото - троє синових кожзам, двоє з яких гатить м´яч, бігає в багні, часто мию, одні доньки шкіряні - з вересня носить, зиму не носила. Їх викинути лише. Соррі, що брудні, після екскурсії такі притягла вчора. Скечерси круто носяться, замінник, текстиль, раз в тиждень в пралку - живучі.
Копирайторша• 28 мая в 11:10
Ответ дляТвоя космішна
Полноценное питание считается едой. И речь о гражданах работающих, а не о беженцах сидящих на пособии
Творог для розжига• 28 мая в 11:11
Ответ дляЯсноВидящая
Чревоугодіє гріх. З´їли полуницю і три дні постуєте)))
Фоточки нема• 28 мая в 11:11
Ответ дляБойцовская
Я перед відпусткою в минулому році на 6 тисяч накупила ((((. В цьому році навіть боюся уявити скільки вийде.
Вилосипедниця• 28 мая в 11:11
Ответ для220В
Це точно, домашню продукцію знайти складно - хіба що купувати у знайомих.
Кілька разів спостерігала, як торговці домашнім зранку перекладають овочі із сіток, привезені з оптового ринку Троєщина, у ’домашні’ відра і ящики.
Яйца так же )
Твоя космішна• 28 мая в 11:13
Ответ дляКопирайторша
Ну работающая воспитательница в садике получает в среднем 1700 на руки,помощник-1400,и это если полная ставка,а не 30 часов
Аренда однушки с коммунальными 800-900,второй по величине расход это еда
Я не тону• 28 мая в 11:13
Ответ дляНе заздріть тьоті
Покупайте на рынке у людей не кормите барыг.
Та звісно. Стоїть губами плямкає , ціни на пучок зелені не складе. Як ціни подивишься у людей на ринкє, так повіситися хочеться.
Я не тону• 28 мая в 11:14
Ответ дляПринцепесочка
Підтримаю. Я купую молочку так
Єдине , що не візьму навіть безкоштовно, це молочка домашня чужа. То камікадзе купують.
Творог для розжига• 28 мая в 11:15
Ответ дляВилосипедниця
Яйца так же )
Яйця всюди дорогі. Виробники натякають, що їх треба не їсти, а ними треба милуватись🤣🤣🤣
Вилосипедниця• 28 мая в 11:16
Ответ дляПускаю бісики
Так, Пегасус текстильні частково.
А другі ’на дощ’ повністю кожзам з мембраною.

Купували донці для виступів шкіряні - вимога білі шкіряні кросівки.
Останнім часом теж купуємо спортивний кожзам. Бо в шкіряних після кількох годин репетицій і виступів нога мокра і втомлена, бо важкуваті. А кожзам легенький і дихає.
Але у мене чоловік розбирається в тих технологіях і матеріалах. Тому тут спір сенсу немає, бо ви в цьому не розбираєтесь.
Кожзам дышит ? 😂
Это такой прикол ?
Нет ничего лучше кожаной обуви, в ней как раз и дышит нога, как нога может в пластике дышать ? Ну, смешно просто
Сяду на шию, дорого!• 28 мая в 11:18
Ответ дляЗвоночек
яйца закарпатье 70
Київ домашні - 75