Ласковая_львица• 28 мая в 09:13

Вы заметили какой дорогой относительно остального стала еда?

Раньше поесть купить было не дорого, а одеться- затратно.
Сейчас наоборот - футболки в синсее по 180 грн, шорты 260. На 1000 на лето одеться можно.
В то же время еды купить на 1000 - смотреть не на что.
Почему так произошло?
Ведь развитие промышленности удешевляет производство не только пром группы товаров, но и продуктов питания
Вилосипедниця• 28 мая в 11:19
Ответ дляФоточки нема
До речі, я вже місяців півтора беру єгипетську картоплю - смачна, вся гарна, немає зеленої, а наша - вся зелена, або стрьомна, і може бути дорожча.
Она белая как мел и при варке как слизь становится, как такое есть можно ?
Вилосипедниця• 28 мая в 11:21
Ответ дляЯсноВидящая
Не тільки. Просто харчування - це, дійсно, одна з основних статей витрат. Тут ще питання що з чим порівнювати.
Якщо порівнювати структуру витрат розвиненої країни з її умовним розподілом: 15% на їжу, 15% на транспорт, 15% на відпочинок, 30% комуналка, то, всеодно виходить, що харчування - одна з основних статей витрат.
Звісно, якщо порівняти їх 15% на їжу і наші майже 50%, то виходить печаль. Але авторка ж порівнює саме витрати всередині країни: на їжу і одяг.
Какие 50% с ЗП 6500 ? Тут и 100% не хватит на продукты по нынешним ценам
Фоточки нема• 28 мая в 11:22
Ответ дляВилосипедниця
Що ви фантазуєте, вона жовта, чудова, пюре з неї бомбезне виходить, смажена теж, вона така кльова. Мундірку робила - це супер, така смачна, крупинчаста.
Копирайторша• 28 мая в 11:22
Ответ дляТвоя космішна
Ну работающая воспитательница в садике получает в среднем 1700 на руки,помощник-1400,и это если полная ставка,а не 30 часов
Аренда однушки с коммунальными 800-900,второй по величине расход это еда
Это и близко не показатель по стране
220В• 28 мая в 11:22
Ответ дляАнчо Ус
Капусту вчора брала в Форі по 44 грн/кг
От до речі мені саме у Форі і трапилась зовсім несмачна капуста - повне розчарування. До того купувала у Сільпо - була дуже смачна.
Василина Семеніч• 28 мая в 11:23
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А, т.е. во всех странах мира люди работают за еду? Та не, то вы преувеличили
Недавно смотрела выступление Олега Пензина по ТВ (экономист), так он сказал, что в среднем расходы на питание в странах Европы 12-18 % от месячной зарплаты.
Вот еще нашла данные в статье:
соотношение расходов на еду до всего месячного дохода. Среди европейских стран он самый маленький в Британии – на питание один человек тратит 8,7% своего заработка, в Ирландии – 9,2% и в Швейцарии – 9,9%.
В Польше этот показатель составляет 17,2%. Подобная ситуация наблюдается в Португалии – 17,5% и Греции – 17,6%.

Стремительный рост цен на продовольствие стал ощутимым ударом по семейным бюджетам украинцев. Об этом свидетельствует и один из последних социологических опросов, показавший, что более 44% людей выбирают самые дешевые продукты. В то же время, 66% бюджета семей тратится именно на еду и основные потребности.

Чем больший % дохода человек тратит на еду, тем в более бедной стране он живет.
Фоточки нема• 28 мая в 11:24
Ответ дляЯсноВидящая
В нас від 15 до 18 відсотків на їжу йде на чотирьох. Це без кафе-ресторанів, там окрема стаття.
Раз одела не бу• 28 мая в 11:24
Ответ длякотопёс
Не беру в первом попавшемся магазине. Сначала гуглю акции
У вас много свободного времени
Сяду на шию, дорого!• 28 мая в 11:24
Ответ дляПринцепесочка
Коза може бути припята будь-де, було б де накосити трави, і заготовити на зиму сіно. З курами ще простіше. Як показують спостереження в гаражах люди тримають птицю (за гаражем вольєр, невеликий курник).
а чим годують курей? Раніше зерном. Он свекруха має приватний будинок і 30 соток городу. Сказала, курей невигідно тримати. А її братова - в санаторії працювала 20 років офіціанткою - то і свиней, і курей тримала весь час. А тепер в дитсадочку працює теж на кухні - то курей тримає.
Фоточки нема• 28 мая в 11:25
Ответ дляРаз одела не бу
У вас много свободного времени
Для цього часу не потрібно багато.
Поміркована думка• 28 мая в 11:26
Ответ дляТворог для розжига
Яйця всюди дорогі. Виробники натякають, що їх треба не їсти, а ними треба милуватись🤣🤣🤣
30 грн звичайні, 60 - СВ
Раз одела не бу• 28 мая в 11:26
Ответ дляНе заздріть тьоті
Покупайте на рынке у людей не кормите барыг.
Рынок моментально реагирует на повышение цен в магазинах
220В• 28 мая в 11:26
Ответ дляГлубоководная селедка
Одежда секонд в последний день футболки джинсы по 10 грн выходят
Еда рынок бабушки искать дешевле закупать не когда надо а когда продают по возможности замораживать.

Дороже но не критично

Кто привык красиво жить да дорого очень. Для них и поднимают цены
В останній день може собі дозволити піти той, хто не працює.
А людина, яка працює, може зайти туди після роботи або у вихідний.
То у нас навіть у перший день завозу нормальну футболку знайти неможливо і коштувати вона буде біля 100 грн, а в Баулі футболки вже по 180 грн, хоча ще нещодавно були 65.
Твоя космішна• 28 мая в 11:26
Ответ дляКопирайторша
Это и близко не показатель по стране
А кто показатель,топ менеджмент ORF?))или личное банкротство экс министра?🤣🤣
Раз одела не бу• 28 мая в 11:28
Ответ дляКолишня муза
А я состоятельного любовника. И там, и там ибатни достаточно, но от любовника не только яйца можно поиметь.
А мне уже поздно состоятельного, придётся кур.....
В танке• 28 мая в 11:28
Ответ дляНе заздріть тьоті
Очень плохой вариант
Свекруховна• 28 мая в 11:32
Ответ дляПургену мне
Танкерами в Африку вывезли(
а в этом году трактористов всех на войну загнали - работать некому.
Вот не надо про трактористов. На советчицы писали что работать на тракторе любой лентяй может.
Ну а если без стеба то кроме того что вывезли сколько ещё сожгли, а платит пусть народ.
ДолькиКабана• 28 мая в 11:32
Ответ дляНе заздріть тьоті
А зараз на базарі можна знайти не бариг? Та бабусі з села бариги і стати не дають, одразу товар за копійки забирають і поруч перепродують
Перекус беру завжди• 28 мая в 11:33
Синсей это ужас. Лучше в секонд пойду.
Пургену мне• 28 мая в 11:33
Ответ дляСвекруховна
согласна.
Перекус беру завжди• 28 мая в 11:33
Ответ дляКолишня муза
Ну, для синсеея с его качеством, то дофига за одноразовые вещи.
Да да
Млинці зі смайликом• 28 мая в 11:34
Вчора в Києві у сільпо пучок кропу 80 грн! За кг 699 грн!
Перекус беру завжди• 28 мая в 11:34
Ответ дляПринцепесочка
Ну,допустім домашні яйця я купую по 50, як і минулого сезону, молоко по 35 за л. Як і минулого сезону. Вершки по 120 за 0.5 л, ціна з осені не піднялася. Творог має впасти в ціні, зараз 100 грн обезжирений. Миколаїв.
Для меня 50 грн за яйца тоже дорого. Жесть, что в Украине
В танке• 28 мая в 11:34
Ответ дляЛасковая_львица
Так в той же Европе продукты очень часто привозные, а у нас - местные.
Та же Германия себя зерном не обеспечивает, а Украина - кроме себя ещё огромное количество других стран
Неправда, там большинство полок заняты местными продуктами
Вилосипедниця• 28 мая в 11:35
Ответ дляФоточки нема
Где вы ее покупали ?
Я брала в Ашане, она такая крупная и продолговатая, Египет было написано, пюре из нее как слизь (
Фоточки нема• 28 мая в 11:35
Ответ дляМлинці зі смайликом
Жах (((
Плекаю думи• 28 мая в 11:36
Ответ для220В
а ви думали підняття податків пройде мимо сека? (так же хотілось, щоб платили всі.) + ее,+логістика +ВЗ - все вкладається в ціну.( І і можливі штрафи звичайно..)
Фоточки нема• 28 мая в 11:36
Ответ дляПерекус беру завжди
А де ж такі вони дешеві? Поділіться? Бо скрізь, де була, від цін на яйця - в шоці була.
автор Ласковая_львица • 28 мая в 11:37
Ответ дляЯсноВидящая
Так полуниця зараз і економія - це абсолютно різні полюси! Звісно, якщо витрачати гроші на полуницю зараз, ще й кілограмами, то, дійсно, що там на ту тисячу купиш? Кіло полуниці, пляшечку Мартіні і, може, ще вершків збитих, для комплекту, так би мовити.
І 1000 витрачена, і їсти немає чого. Все вірно.
У вас склероз?
Выше вы писали, что на 1000 на четверых - это без экономии
ЯсноВидящая• 28 мая в 11:37
Ответ дляНе служанка
На 1000 кормить четырёх людей 3 дня? Легко, конечно. Для тех, кто в селе живёт, где свой огород, куры. Тогда и неделю можно протянуть.
Не полінувався і зібрала кошик продуктів на 1000 грн з меню на 2-3 дні на родину.
Ітак готуємо: 3-4 л борщу на курятині, рис з овочами (цибуля, морква і солодка кукурудза), пюре картопляне, запечені курячі стегна і битки з курятини. На якийсь сніданок можна також буде зробити яєчню з цибулею і томатами.
Продукти - у скрінах. І я не нехтувала якістю.
Пояснення:
1. Тушки курчат треба розділити. На окості, крилах і гомілках вариться бульйон, стегна - в запікання, три філе - битки, все інше - м´ясо в борщ.
2. Я навмисно не вигрібала весь умовний бюджет, бо є ще спеції, сіль, борошно... Все те, що купується значно більшими об´ємами, ніж витрачається для приготування на три дні.
3. Якщо в рис додати бульйон (а він буде доволі міцним і його легко буде відлити і розбавити водою), то рис буде смачнішим і ситнішим.