Корсет_на_шурупах• 28 мая 2025
Замуж после 30 реально выйти со свадьбой настоящей?
АсобеннАя• 28 мая 2025
Я выходила в 35
А чего нереально? Думаете в ЗАГС после 30ти не пускают?
Ангелок з ріжками• 28 мая 2025
Чего нет?
У меня большинство знакомых выходили замуж в 27-34, с концертами и тамадой.
Мы женились в 24/25 и в ЗАГСе сказали, что мы первая молодая пара на сегодня , роспись в 14.30 была (:
Экспертиза• 28 мая 2025
Якщо є ваше бажання, гарний наречений і достатня кількість грошей то чого ні?
Осьминожко• 28 мая 2025
После бурной молодости, после 30 лет самое то выйти замуж с настоящей свадьбой, одеть белое свадебное платье, символ любви, счастья, нового начала и чистоты и ЧИСТОТЫ.
Мальчун-задирун• 28 мая 2025
Ні, виключно нєнастояще весілля може бути. Закон такий, ви що, не знали?
Капризуля• 28 мая 2025
Ну у старья Безоса и Санчез же будет настоящая свадьба на всю Венецию, так почему вам нереально?
Зубачистка• 28 мая 2025
Так.
Я виходила двічі.
Перший раз в 29 років з весіллям на 30 людей.
Другий раз в 36 років біля Венеції у венеціанському палаці. Були лише ми і свідки. Потім просто пішли в ресторан)
Друге весілля сподобалося більше
Я виходила двічі.
Друге весілля сподобалося більше
Капризуля• 28 мая 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Чего нет?
Молодость сейчас до 45. Вообще такие комменты неуместны.
Я такая наивная• 28 мая 2025
Ответ дляОсьминожко
Символ любви, счастья и того глубокого по×уя, который мы испытываем к мнению всяких восьминогих, да
ЧупакабраЗеБест• 28 мая 2025
Ответ дляОсьминожко
а откуда вы знаете насоклько бураня молодость была у автора? может она сркомная тургеневская девушка?
Тримаю свічку• 28 мая 2025
А потім ви пишете, що на форум неможливо зайти, всі такі токсичні… Ну так кожна третя тема така, що нормальні слова підібрати важко.
Послушная• 28 мая 2025
Ответ дляОсьминожко
Послушная• 28 мая 2025
Ответ дляЗубачистка
Так.
Я виходила двічі.
Друге весілля сподобалося більше
Я виходила двічі.
Друге весілля сподобалося більше
Чому? Бо люди як три копійки було?? Ви знаєте мене теж тамада у чоловіка на весіллі втомила прям, вона з нас душу витримувала, не давала 5 хвилин тихо посидіти, справжнє сільське весілля, у нас вдома навпаки трохи скучновато було, бо був чоловік, більш стриманий, у них жінка, як неадеквати бігали всі
як згадаю цей дурдом, повний треш, це його сестра такую й#обнутость нам організувала і сама вона в ударі була, так їй сподобалось, а я в шоці, ні хвилини спокою.
Послушная• 28 мая 2025
Ответ дляКапризуля
Це глибока старість)))
рукиЖимолости• 28 мая 2025
34, вперше виходжу в цьому році, звичайно ніякого весілля, після 10 років спільного життя, просто розпис.
Зубачистка• 28 мая 2025
Ответ дляПослушная
Так, перший раз я бігала як навіжена)
За все переживала.
А квіти де, а солодке винесли. А там веган і йому окремо треба винести його їжу. А де діти друзів..а коли вже почнуться танці.
Якось весілля було не для нашого задоволення, а для задоволення гостей.
А другий раз я просто кайфонула.
Бо ми на релаксі. Все для нас.
Спокійні люди поряд.
Мені ще подруга сюрприз зробила.
В ресторані винесли торт з нашими іменами українською)))
Італійський кондитер як картинку перемальовував наші імена.
Це було дуже приємно і неочікувано.
Ось це було свято для нас
За все переживала.
А другий раз я просто кайфонула.
Бо ми на релаксі. Все для нас.
Спокійні люди поряд.
Мені ще подруга сюрприз зробила.
Це було дуже приємно і неочікувано.
Ось це було свято для нас
Женщинас• 28 мая 2025
Абсолютно нереально.
Людям после 30 лет не подают свадебные платья, букеты и отказывают в аренде банкетных залов.
Автор, вы сам с собой проводите конкурс Задай самый тупой вопрос?
Послушная• 28 мая 2025
Ответ дляЗубачистка
Так, перший раз я бігала як навіжена)
За все переживала.
А другий раз я просто кайфонула.
Бо ми на релаксі. Все для нас.
Спокійні люди поряд.
Мені ще подруга сюрприз зробила.
Це було дуже приємно і неочікувано.
Ось це було свято для нас
За все переживала.
А другий раз я просто кайфонула.
Бо ми на релаксі. Все для нас.
Спокійні люди поряд.
Мені ще подруга сюрприз зробила.
Це було дуже приємно і неочікувано.
Ось це було свято для нас
У нас коли у мене вдома було був кейтеринг, на солодке, цілі столи, потім фруктовий стіл, окремо охотнічий, український, там ще якісь, купа куточків, все було смачно і крім того ще були столики, за якими сиділо багато гостей і там вже загально була різна їжа, яку періодично змінювали. Короче все було офігенно гарно, стилізовано, зал гарний із білого мармуру, люстри огроменні, дизайнерське оформлення і толку, все пішло по звизді як це нещастя загуляло. Хай здохне гниль. Взагалі не вірю в чисте кохання, тільки в баланс дебета з кредитом. Св@лота кончена.
Як згадаю своє плаття, всі тільки ахали, а фата.. аж зло бере, виглядаю з боку тепер як клоунські наряди, які якась шалава перекреслила і поржала над сім´єю. Тупа п#зда.
Зубачистка• 28 мая 2025
Ответ дляПослушная
Видихайте. Було і загуло. Буде, дай Бог, краще)
Послушная• 28 мая 2025
Ответ дляЗубачистка
Та в жизни больше в такую клоунаду не играла. Как дебилка теперь. Кто-то ахался, жил просто, наклепал ребенка, и живут потом всю жизнь, а все эти свадьбы на дебилов рассчитаны, а ля церковные ПЕРЕУБЕЖДЕНИЯ, законный брак, Незаконные дети. Да кому нужны эти дети. Никому!! Кроме мамы.
Margaret Rose• 28 мая 2025
Ответ дляОсьминожко
Не всі бурно гуляють до 30. І в поняття ’бурна молодість’ - це не тільки про тра..тися наліво і направо і пити горілку літрами.
Насичена бурхлива молодість - це і про хоббі, подорожі, розвиток, покупки, пошук себе в навчанні і роботі
Я такая наивная• 28 мая 2025
Ответ дляЗубачистка
Так, перший раз я бігала як навіжена)
За все переживала.
А другий раз я просто кайфонула.
Бо ми на релаксі. Все для нас.
Спокійні люди поряд.
Мені ще подруга сюрприз зробила.
Це було дуже приємно і неочікувано.
Ось це було свято для нас
За все переживала.
А другий раз я просто кайфонула.
Бо ми на релаксі. Все для нас.
Спокійні люди поряд.
Мені ще подруга сюрприз зробила.
Це було дуже приємно і неочікувано.
Ось це було свято для нас
У мене було весілля на 50 осіб і я не бігала. Бо найняла організатора і сказала, що питанння вирішую лише до, в день весілля ми будемо гостями.
І навіть незважаючи на купу того, що посипалося в останній момент (шторм на виїздній церемонії, повар травмувався, водій не приїхав...) все одно весіллям задоволена. Реально усім майбутнім нареченим раджу делегувати цей геморой
Margaret Rose• 28 мая 2025
Так, в РАЦСі і в церкві стоять турнікети, до котрих прикладаєш паспорт і камери над ним роблять фото дівчини. Виповнилося 30, а ти на фото в білій сукні - не пропускає далі
.
Серйозно, все в вашій голові, ви можете виходити заміж з весіллям і білою сукнею як в 16 так і в 50.
Згадала Алісу Глостерську - тітку Єлизавети 2, вона виходила заміж в 34 роки. Це було в 1930-х роках (!). І так, у неї була біла сукня з довгим шлейфом, розкішна фата і тіара.
Я такая наивная• 28 мая 2025
Ответ дляMargaret Rose
.
Ну і це теж. Жіночка 36 рочків і не в першому шлюбі. Усім норм