ФФФФристайла• 28 мая в 14:49

Сон

Я смотрю на океан со скалы. Он прозрачный и в нем плавает огромный слонёнок, как дом по размеру и люди плавают рядом. И ещё там плескался мужчина, тоже огромный как дом. Лежал под водой с улыбкой.
Не обижаюсь• 28 мая в 14:56
Мужчина вам знакомый?
Жирафовое варьенье• 28 мая в 16:10
Якщо вода чиста, то вже добре.

Мені в тому місяці приснилось, що люди і я ідемо по брудній воді по щиколотку, але ми в чоботях.
І тут я провалюсь повністю, та зразу ж різко виринаю і стаю туди, де мілко.
На наступний день захворів син. Спочатку піднялась температура до 39, потім пневмонія.
Хоча він загартований, рідко хворіє, займається футболом. Грають в дощ, сніг, мороз і нічого.

Брудну воду я оцінюю, як хворобу. Але те, що швидко винирнула говорить про те, що буде одужання.
Син почував себе нормально, їв, був активним.
Відносно легко пройшло.
автор ФФФФристайла • 28 мая в 22:00
Ответ дляЖирафовое варьенье
Якщо вода чиста, то вже добре.

Відносно легко пройшло.
Очень чистая