когдадеЦкие• 28 мая в 14:59

Дівчата, яких ви дивитеся провидців, що у кого збувається?

Часто трапляються в тік ток "передбачувальники", всі пишуть багато про всі міста і загалом по країні. Але так, щоб все написане чи сказане поетапно збувалося, такого ще ні в кого не було.
Ви когось дивитеся?
Зараз на дієті• 28 мая в 14:59
Вам не понравятся эти предсказания, хотя они и сбываются.
Смешнюча• 28 мая в 15:00
Дару провидіння не існує
Смешнюча• 28 мая в 15:00
Ответ дляЗараз на дієті
Передбачення Жиріновського? Якось не дуже вони збуваються
Сегодня сержусь• 28 мая в 15:00
Катрены Нострадамуса в вольном переводе и то конкретнее) Можете почитать, найдёте для себя что-то обязательно.
Зараз на дієті• 28 мая в 15:01
Ответ дляСмешнюча
Нет, не Жириновского
Царевна_несушка• 28 мая в 15:01
Фонд Джеймса Рэнди наиболее известен тем, что официально гарантирует премию любому, кто сможет продемонстрировать паранормальные способности в условиях корректно поставленного эксперимента. Первоначально предлагалась премия в 1000 долларов США, позже — в 10 000 (из личных средств Рэнди), а с 2002 года благодаря пожертвованию некоего частного лица фонд поднял размер премии до 1 000 000 долларов.

Ни один претендент не смог добиться получения этой премии, хотя желающих было довольно много — заявки на тестирование подавали около 50 человек в год.

как думаете, предсказателям деньги не нужны? или же они просто все до единого шарлатаны?))
Два-три тижні і фсьо• 28 мая в 15:01
Я вам можу предсказати. Ми всі помремо людство. Бо колись всі зорі вичерпають паливо для термоядерних реакцій і згаснуть...
Красавица писяная• 28 мая в 15:02
Ничего не сбывается, особенно сели в лужу все ’тарологи’ и ’предсказатели’ в тик ток и на советчице с трампом. И всеми их датами ’окончания войны’.
младокошкина• 28 мая в 15:03
Я вже 4 роки дивлюся таролога одного. Але рекомендувати не можу, бо група закрита в неї. Збувається все. І по обстрілах, і по прогнозах. Із свіжого- підтвердився прогноз, що ми залишимся сам на сам з ворогом, що в принципі і відбувається зараз. І те, що будемо розраховувати тільки на себе, робити самі свій захист. Прогноз щодо цього був ще три місяці тому. Нажаль по обстрілах вона також дивиться вірно(( Дає прогноз на тиждень, і майже все відбувається. Червень буде важкий місяць. Кінця війни вона не бачить. Десь в 26...роках
Царевна_несушка• 28 мая в 15:04
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
но не факт, что человечество умрет от этого, а не намного раньше
Швидка Настя• 28 мая в 15:05
Берлінська Фаня Бойова відьма - все абсолютна брехня
Красавица писяная• 28 мая в 15:05
Ответ длямладокошкина
В смысле через 600 лет?
младокошкина• 28 мая в 15:06
Ответ дляКрасавица писяная
В смысле через 600 лет?
в 2026 році або пізніше.
Два-три тижні і фсьо• 28 мая в 15:06
Ответ дляЦаревна_несушка
Факт, що раніше))) я просто маю на увазі, що навіть переселення на іншу планету лише продовжить життя людства, але все одно колись буде кінець.
Продаю витрішки• 28 мая в 15:06
Ответ длямладокошкина
Якщо ч правильно зрозуміла про кінець війни в 26 році, то думаю, що це було б дуже добре для нас, але думаю, що через рік війна не закінчиться
Смешнюча• 28 мая в 15:07
Ответ длямладокошкина
Цей «свіжий» прогноз, що ми залишимось сам на сам аналітики видавали ще під час передвиборчої гонки в США.
На циголках• 28 мая в 15:09
Симпсоны уже предсказали смерть пуйла, что то никак не сдохнет
младокошкина• 28 мая в 15:09
Ответ дляПродаю витрішки
Вона казала, що травень місяць буже дуже важкий по обстрілах, але дуже гарний для можливості домовитися. Але, ми мабуть, провтикали( Казала, що згодом, війна матиме інший формат, що ми не відразу зрозуміємо що відбувається. Спочатку стануть менші обстріли, потім війна перейде в режим колишнього АТО (в смислі бойових дій не по свій території). Але, вона каже, не буде масштабного нового запохлення територій
Ашолюдискажуть• 28 мая в 15:10
Ответ длямладокошкина
У нее муж в аппарате президента работает или она аналитиков на ютюб смотрит? Цирк конечно. А канал закрыла зачем? Правду должны знать только избранные)))
Швидка Настя• 28 мая в 15:10
Ответ длямладокошкина
Як приклад Берлінська
Каже обстріли будуть, Київ, Суми, Харків до Заходу доліьатиме
А потім - а я казала!
Коли щось точніше - не збувається.
Як приклад листопад і Фаня і Берлінська казали що Херсон захоплять.
Не збулось
Також казали що взимку дамби повзривають.
Не збулось - про це вони мовчать.
Так і у вашому випадку потрібно проаналізувати все що говорить ваш віщун, і який відсоток збувається.
Особливо стосується точних моментів
Як наприклад взрив кримського моста, або атака на атомну станцію
А таке - вилами по воді.
І що війна надовго, і що ми одні залишимось.
Каже те три місяці назад?
Чт не тоді коли Трамп публічно послав Україну накуй
младокошкина• 28 мая в 15:10
Ответ дляСмешнюча
Добре, я ж не спорю
Кожен вірить в те, во що йому легше вірити
Продаю витрішки• 28 мая в 15:11
Ответ длямладокошкина
Схоже на нашу реальність, я теж приблизно так думаю. Дай нам Бог терпіння .
младокошкина• 28 мая в 15:13
Ответ дляШвидка Настя
Як приклад Берлінська
А потім - а я казала!
Коли щось точніше - не збувається.
Не збулось
Не збулось - про це вони мовчать.
Особливо стосується точних моментів
А таке - вилами по воді.
Каже те три місяці назад?
Так. Саме точні моменти. Я складаю своє враження по прогнозам прильотів на моє місто. Нажаль, співпадає(((( Неодноразово. З точністю до районів((
Тут я розповіла тільки загальне. Його також іноді цікаво послухати, але, навіть вона каже - у війні багато діючих осіб. Тому, довгосрочні прогнози справа неточна, бо багато людей впливають на ситуацію.
А по тижнях все співпадає.
Про дамби вона казала немає загрози. І тільки на минулому тижні сказала- десь загроза від води на червень йде. Але ще не передивлялася дамби повторно
Інно4каа• 28 мая в 15:13
Ответ дляШвидка Настя
незнаю хто така Фаня і Бойова ідьма,але Берлінська-точно мрак
Смешнюча• 28 мая в 15:14
Ответ длямладокошкина
А коли в травні була можливість домовитися? Путін ні на зупинку вогню, ні на прямі переговори не готовий.
Трусиковед• 28 мая в 15:16
Никаких людей с дарами ясновидения, яснослышания не существует!
младокошкина• 28 мая в 15:18
Ответ дляАшолюдискажуть
Закрила, тому що русня лізла. І тому, що вона не заради комерції це робить. І не для хайпу. Цим вона мені і подобається.
Блондинка_в_розовом• 28 мая в 15:19
В гостях у заводчика корги
Madam Zidan - real taro
Красавица писяная• 28 мая в 15:23
Ответ дляТрусиковед
Крихітка на всі• 28 мая в 15:26
Классный таролог Хай Таро Людмила. 90% сбывается. Она на Ютубе. Корги таро тоже норм, но она мне как человек не нравится, неприятно ее смотреть, зазвездилась малеха.