ЗаведУющая• 28 мая 2025
Едем в Яремче
Планируем поездку в Яремче на 5 дней.
В самой Яремче хотим на водопад, в Ґедзьо парк и так погулять. Это на пару дней. А что ещё можно рядом посмотреть? Может кто-то был и порекомендует.
Я такая - жду трамвая• 28 мая 2025
По теме не подскажу, но название темы и вопрос сразу порадовали - едЕм , а не едИм - уже отлично
Кусман Сиру• 28 мая 2025
Буковель день ,день Гук і місцеві походи до сувенірного ринку ,водопаду Пробій ,Гора Маковиця і стежка Довбуша (тільки при гарній погоді )ще день я би ще обрала поїздку в Франківськ або Ворохту,Ну вольєрне господарство і Дівочі сльози . Готуйтесь до хамства таксистів (400 грн за 1 км які вони самі будуть нав´язувати)і бидло дядьок з джипами
КучМала• 29 мая 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Можна брати екскурсії. А щоб дешевше, то самим маршруткою. Обожнюю Яремче. Їздила б як мінімум раз в квартал
А маршрутки увечорі ходять нормально? Якщо на день роїзати до Буковелю, то коли краще назад, щоб не на таксі?
Триндю-бриндю• 29 мая 2025
Ответ дляКучМала
Запитаєте у водія, до котрої ходять. Ми їхали десь о 17 назад.