БоХатая• 30 апреля 2025
Девушка и пиво
Как вы относитесь к девушкам, которые «фанатеют» от пива? Точней очень любят его выпить, много и постоянно. Отвращает или норм?
Н@Диете• 30 апреля 2025
Ответ дляSeehund
Я пью не много, но вот вчера купила безалкогольное с яблочным соком, просто интересно стало, как на вкус.)
Пиво с соком ? И как ?
Чарівне зіллячко• 30 апреля 2025
Ответ дляSeehund
Заметно в комментариях.
Новопоштинская• 30 апреля 2025
Ответ дляSeehund
Попробуйте лучше пиво с водкой.
ПушАпница• 30 апреля 2025
Ответ дляН@Диете
Пиво с соком ? И как ?
Ну так тому ж название есть радлер, вы не знали?
Джага Джага• 30 апреля 2025
Алкоголізм це духовна проблема,яку потрібно вирішувати.Немає там з чим змирятися.жІночий пивний алкоголізм практично не виліковний.Все може закінчитися на притоні в бомжа на кукані.
Джага Джага• 30 апреля 2025
Можна дійти до того що за бутилку пива будеш робити м.нет на подвалі або в на притоні.Але всі кажуть що все це не про мене а про когось другого.Що зі мною такого не трапиться,я ж просто порозважатися з подругами.Всі ці пива і любий інший алкоголь або якісь речовини це кривий шлях який веде до западні.
Н@Диете• 30 апреля 2025
Ответ дляПушАпница
Вам нравится пиво с соком ?
Н@Диете• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Может наоборот это духовная свобода ?
Почему проблема ?
Н@Диете• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Вы из своего опыта ?
ПушАпница• 30 апреля 2025
Ответ дляН@Диете
Вам нравится пиво с соком ?
Мне нет, но люди пью с соком, спрайтом, фантой и так далее
Джага Джага• 30 апреля 2025
Ответ дляН@Диете
Может наоборот это духовная свобода ?
Почему проблема ?
Ну так,свобода від тверезого розуму.Лазиш собі на колінах обісцяна,позориш свою родину і со.еш за 100 грам і в ж.пу даєш за пляшку пива.Це свобода.
ПушАпница• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Вот это вы жжёте. Поймите не все такие как вы
Моська-слон• 30 апреля 2025
Ответ дляН@Диете
Вы из своего опыта ?
он вообще с головой не дружит
Н@Диете• 30 апреля 2025
Ответ дляМоська-слон
он вообще с головой не дружит
В этой темке это особенно проявилось
Джага Джага• 30 апреля 2025
Ответ дляН@Диете
В этой темке это особенно проявилось
Так.Коли кажеш людям що це може призвести до серйозних наслідків.То це по особливому проявляється.Порадьте краще людям на пробіжку зранку виходити, спортом займатись і читати якусь хорошу літературу,бажано класичну.Мені потрібна здорова нація, а не стадо зомбарів і баранів.Здорові і розумні люди.
Н@Диете• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Здоровая нация ? Вы последователь австрийского художника ?
Джага Джага• 30 апреля 2025
Ответ дляН@Диете
Я не знаю нічого про Австрійського художника.Вам доведеться декілька слів про нього написати,що б було більше інформації про даного митця і про те чим саме він вас так зачепив.
Я Головна• 30 апреля 2025
Ответ дляМоська-слон
он вообще с головой не дружит
Благодаря теме про ’блекауты’ и этой - забанила это
Джага Джага• 30 апреля 2025
Ответ дляЯ Головна
.