Смажена полуничка• 29 мая в 13:48

Вчора вночі пішов чоловік. На дзвінки не відповідає, всі його шукають.

Ми посварились вночі. Через магнітик !!!
Це просто в голові не вкладається
Хоча проблеми мабуть набагато більше аніж магнітик . Тепер він додому не повернувся , дзвінки і мої повідомлення просто ігнорує.
Я проплакала до ранку .
От що робити? Кожен раз коли що - він втікає з дому
Як мені це вже набридло, що діти думають я не знаю навіть. Думаю що він вже не повернеться
У кого так було? Що ви робили і чим то все закінчувалось ? То не вперше він йшов а тоді я тиждень просила повернутись і він повернувся
Тепер просто ігнорує
Юпитерная• 29 мая в 15:03
Ответ дляТріль!
Тоді це ваш вибір. Ви обираєте так жити. Вас все влаштовує.
Нет финансовой возможности. Приходится подстраиваться так.
Выходит со стороны так что меня устраивает.
ЛижТолько• 29 мая в 15:03
Ответ дляЮпитерная
А если у него нет денег , он ей все отдал?
Нехай почне заробляти. Він не на фронті, вільно пересувається. значить зможе й заробити.
Юпитерная• 29 мая в 15:03
Ответ дляАнонім Секретар
Кредит все могут взять .
Не все. Мне не дадут .
ЛижТолько• 29 мая в 15:04
Ответ дляЮпитерная
Нет других вариантов сейчас. У меня нет финансов снять квартиру. Жилье его. Так и живём(
А якщо він познайомиться з кимось, і приведе, що ви будете робити?
Анонім Секретар• 29 мая в 15:04
Ответ дляЮпитерная
Не все. Мне не дадут .
А вам и не надо . Вы же с автором разводиться не собираетесь .
Юпитерная• 29 мая в 15:04
Ответ дляАнонім Секретар
У меня ситуация не лучше(
Тріль!• 29 мая в 15:05
Ответ дляЮпитерная
Люди йдуть в нікуди, їдуть в нікуди, в тапках їхали. Вас це влаштовує.
Юпитерная• 29 мая в 15:05
Ответ дляЛижТолько
Его мама живёт с нами, поэтому не знаю может или нет.
Юпитерная• 29 мая в 15:06
Ответ дляТріль!
Ну да меня это устраивает больше нежели тыняться по коммуналкам. Там контингент не ах.
Тріль!• 29 мая в 15:07
Ответ дляЮпитерная
Так я ж є про це. Хоч себе не обманюйте.))
ЛижТолько• 29 мая в 15:07
Ответ дляЮпитерная
Ясно, ви боїтеся піти, зробити кроки, тому виправдовуєте теоретично такого самого як ви, але то не факт, більшість з того що ви написали про чоловіка автора, це ваші припущення.
Юпитерная• 29 мая в 15:07
Ответ дляТріль!
Отож и спрашивают навіщо ви разом. А ось так.
Юпитерная• 29 мая в 15:07
Ответ дляЛижТолько
Можливо.
ЛижТолько• 29 мая в 15:08
Ответ дляЮпитерная
Можливо.
Бажаю вам набратися сміливості, і змінити на краще ваше життя, впевнена, ви це подолаєте. Це щиро.
Юпитерная• 29 мая в 15:08
Ответ дляЛижТолько
Я пояснила в яких випадках хочеться піти, чому нема діалогу , чому нема взаєморозуміння .
Це не обов´язково маніпуляція. Я нікого не маніпулює мене не чіпають я спокійна і це добре
Юпитерная• 29 мая в 15:09
Ответ дляЛижТолько
Дякую.
Тріль!• 29 мая в 15:09
Ответ дляЮпитерная
Разом ви тому що маєте вторинну вигоду, навіть від ху.....их стосунків. Ваш комфорт вам важливіше. Можна потєрпєть. Автор терпить так само
Рогнеда Карповна• 29 мая в 15:10
Ответ дляБагиня
У мене є сусіди зверху, жінка виїздила десь на початку війни, то ми чули там музику, співи, було весело. Повернулася і тепер частенько з 3-х годин ночі ми слухаємо який він паскуда (квартира його), вона така молодець - народила йому дитину, а він гівно невдячне і вона його вб´є, ну і ще попутно купа всякого гівна на його голову. І це прям триває 3-4 години, вона ходить за ним і заїдає. Я не знаю, як він це витримує і чому вона ще жива. Голос там, ніби у пропитого мужика. Його голос я ні разу не чула, я не перестаю дивуватися терпінню того ’святого чоловіка’. Це так, між нішим, які різні бувають люди.
Буває,знаєте ще може бути він її ігнорує мовчить,вона бачить що не потрібна йому і зривається
Мотористка• 29 мая в 15:12
навэрно обiдаще не пройшла, так шо треба чекачь
Тріль!• 29 мая в 15:13
Ответ дляЮпитерная
яка страшенна помилка жити з людиною і чекати щоб не трогали, не розмовляли, в окремі кімнаті у спокої. Таким чином ви не даєте ні собі збудувати нормальні відносини, ні вашому чоловіку.
Юпитерная• 29 мая в 15:15
Ответ дляТріль!
Я не вважаю якщо я буду жити десь в комуналці моє життя буде кращим
Юпитерная• 29 мая в 15:15
Ответ дляТріль!
Мені вони не потрібні , вже наїлася
Тріль!• 29 мая в 15:16
Ответ дляЮпитерная
Мені вони не потрібні , вже наїлася
А що вам потрібно? І чому ви не відпускаєте чоловіка?
Юпитерная• 29 мая в 15:17
Ответ дляТріль!
Мені треба йти , а я пояснила чему не йду.
Його мати з нами, я не думаю що він когось приведе сюди.
Тріль!• 29 мая в 15:17
Ответ дляЮпитерная
Ви не працюєте?
Юпитерная• 29 мая в 15:18
Ответ дляТріль!
Ви не працюєте?
Працюю але цих грошей замало, щоб самій знімати окремо житло і платили комуналку. В мене зі свекрухою гарні стосунки. Вона як мати і я теж їй допомагаю, вона майже не ходить( вона часом просить мне про допомогу , їй зручніше.
Пошаманю• 29 мая в 15:18
Ответ дляСмажена полуничка
Він не та людина.)) в нього гордість і його его - то його все
заспокойтесь,через кілька днів відізветься з учебки.. (В тцк дуже люблять на гордість і его душити..) а, сувенір на магнітик також привезе. колись.
Тріль!• 29 мая в 15:19
Ответ дляЮпитерная
Замало для чого? Для того щоб зняти кімнату і бути у спокої, чи мати рівень життя той який є зараз?
Юпитерная• 29 мая в 15:20
Ответ дляТріль!
В кімнаті із сусідами не буде спокою , буде теж саме.
Шиворот Навыворот• 29 мая в 15:22
це не перша і не друга ваша тема. я вас добре памятаю. вам подобається так жити, то й живіть.