Най хоч раз• 29 мая в 17:40
Яку хитрість ваш кіт винайшов сам?
І ви не знаєте, як це взагалі можливо?
Відкриває двері? Запускає собі воду з-під крана?
Всіх підсаджую• 29 мая в 17:41
У нашего достаточно обслуги, что б не заморачиваться на такую фигню.
ГЛЮкоза• 29 мая в 17:42
Открытие шкафа, как-то особо лапкой поддевала. Ну и потом все выкинуть с полок)
Маю сечі• 29 мая в 17:45
Ответ дляВсіх підсаджую
Все верно, живете у него, так отрабатывайте🤭
Шалена невинність• 29 мая в 17:45
запоминает где лежали вкусняхи и шарится там, чтобы их найти. то же самое с любимой игрушкой - веревочкой, готова всю квартиру разнести, лишь бы туда влезть
Слоник-тоник• 29 мая в 17:52
Був кіт…вже немає його давно, двері сам відкривав. Стрибав на ручку і далі лапами допомагав
Калинові вуста• 29 мая в 17:55
мій кіт чемний, якщо йому треба щоб двері були відчинені то сидить і оре під ними :)
крани не відкриває бо воду панічно боїться крім свого відра, з якого п´є.
і в цілому скучний. нашу їжу не ворує, на столи не лазить, по шторам не карабкається. буває вилазить на плиту коли ми не бачим, вона починає пищати а він так смішно огризається на неї :)
Allein74999• 29 мая в 17:55
Ответ дляСлоник-тоник
Так же, виснет всеми своими 6-ю кг на ручке
Талант сделать шкоду и прикинуться заинькой- всегда прокатывает, как оберег от пиздюлей
Може ще третю?• 29 мая в 17:56
Открывать дверь, особенно если ручка - даже за хитрость не считаю. И собака так может
Так что, никаких хитростей, наверное. Ничего особенного, как все
Може ще третю?• 29 мая в 18:01
Единственное, хотя, не считаю это за хитрость, скорее за отсутствие ума, если на него накричать, выкинуть ночью из комнаты за ор, не оставить на ночь в миске еду, не вычистить вовремя лоток, то он ищет кепку/шапку кого-то из нас, и срет в нее
В основном, в кепку ребенка на тумбочке, потому что мы все научены и кепки/шапки прячем, а он забывчивый и тугодумный, вечно оставляет на тумбочке в прихожей
Яжбоматусяблін• 29 мая в 18:05
відкриває двері, стрибаючи на ручку
відкриває кришки каструль
краде їжу
відкривпє холодильник, чере нього поставили захист від дітей
відкриває кришки каструль
краде їжу
Блондинка в Законе• 29 мая в 18:17
Манипулирование людьми.
Но вообще все наши коты были и есть умные, адекватные, разве что не говорят. Т.е. говорят и их легко понимать.
НетЕщеНаверное• 29 мая в 18:27
Коли всі йдуть з дому то наша сіамська кицька приносить в зубах якусь єрундульку (якусь одну і яку сама захоче) і ложить її посеред коридору. Це її така традиція.
Эскиз бесконечности• 29 мая в 18:29
Ответ дляКалинові вуста
От моя чемна пані тільки що на моїх очах обнюхала вазу з піонами. А потім намагалася перекусити піон.
І косила оком в мій бік))
Душка-свекрушка)))• 29 мая в 18:50
Коли ми його всі дістаємо, то він робить отой жест рука/лице😂 В нього виходить ну дуже органічно)
Не хитрість але прикольно). А так звичайна хитропопа диванна кицька
Останнім часом як були сильні вибухи, біжить до вхідних дверей відкриває внутрішні і кличе мене щоб йшла в метро 😅
мистерЛяпсус• 29 мая в 19:04
Іноді приносить іграшку, щоб з ним погрались. Після гри може вкинути м´ячик в миску з водою або їжею. Якщо іграшка під час гри потрапила на балкон, несе її в кімнату. Це не хитрощі, просто я не всі його дії можу собі пояснити. Особливо м´ячики в мисках.
Калинові вуста• 29 мая в 19:11
Ответ дляЭскиз бесконечности
І косила оком в мій бік))
о, мій теж колись мої рослини жер, я на підвіконні паркан городила щоб не міг до них добратись.
а потім ми якось їхали надовго у відпустку і відвезли кота до свекрухи на 3 тижні. після того як пошептало!
Хардик глумится над фонтанчиком … фонтанчик с детектором движения , Хардик подходит , фонтанчик включается , кот замирает и ждет что бы тот выключился , и затем двигается- фонтанчик включается , и так по кругу , особенно замечательно в часа в 2-3 ночи , очень весело ))) их высочество еще одежду не любит снимает и относит в туалет , первый раз на крышку проложил , второй - открыл крышку , закинул одежду и закрыл крышку ! Все теперь одежда только на выход , или когда реально ооооочень холодно дома .