Біток чи ефір?• Изменено 29 мая в 17:43
Невролог ведущий прием на дому, Киев
Подскажите специалиста
В идеале специалист по Паркинсона
Кто может вести пациента на дому и быть на связи
Или если есть такая услуга в клинике то тоже подходит
В идеале специалист по Паркинсона
Само_достаточная• 29 мая в 18:45
У деяких медичних центрах є послуга виклик лікаря додому. В основному це невролог (проводиться консультація, огляд, встановлення діагнозу, призначення лікування), кардіолог з ЕКГ, встановлення холтеру, навіть УЗД на дому може лікар провести. Але це коштує значно дорожче, чим очний прийом лікаря у медичному центрі. Я не з Киева, з іншого міста.
Знайшла інформацію з медичного центру у Києві, як проводиться консультація невролога вдома у пацієнта