ВсеЧетко• 29 мая в 20:29

Вы знаете людей которых подставили и посадили в тюрьму?

То есть, человек не совершал преступления, а его посадили
Смотрела сериал,про девушку которую несправедливо посадили, и задумалась, а ведь кто-то сейчас сидит в тюрьме и отбывает срок, за то чего не совершал
Вкаблучках• 29 мая в 20:30
Сьогоднішній вечір прям блатна романтика пре.
Автор вам на рашиський форум там таких історій тьма.
АгатаХристя• 29 мая в 20:31
Так, бо я займаюся адвокатською діяльністю, як і мої батьки і більшість моїх друзів
Барабан для дорослих• 29 мая в 20:31
Знаю где отец взял вину сына на себя. Отсидел 7 лет из 10, но умер в тюрьме
Сын абсолютно нормальной жизнью живет
автор ВсеЧетко • 29 мая в 20:31
Ответ дляАгатаХристя
А каким образом подставляют людей?
Та не реву я• 29 мая в 20:32
Нет, знаю тех кто заслуженно сидел и не заслуженно вышел. Но многие зеки любители рассказать что их подставили
Запасная спина• 29 мая в 20:36
навіть тут є така дівчина, писала тут теми, повина в червні вийти вже.
Кіма кепка• 29 мая в 20:38
Больше они рассказывают сказок, как их несправедливо посадили. Думаете, много признает, что за дело сидят? Ну может 1% говорит правду, а другие пусть и дальше сидят)
Лиса Патрикевна• 29 мая в 20:41
У мене на роботі, уповноважена особа та виконавець договору, навіть не підписант, рік вже суд продовжується. Світить від 7 до 12 років з конфіскацією майна
Редиска Я• 29 мая в 21:01
подругу батьків, лікарку, підставили, схопили на шоколадці від пацієнта, а пацієнт був підсадний, приклепали хабарництво і корупцію, я не пам´ятаю, скільки років їй дали, але відсиділа п´ять, захворіла на зоні на туберкульоз, вийшла раніше чи то за амністією, чи то через безперервні клопотання колег, це на початку 2000-х в Херсоні було
Чемодан-Вокзал-Майами• 29 мая в 21:05
Мой прадед был бухгалтером сидел, подставили

Мама моего одноклассника тоже попала из за работы. На несколько лет
Зараз все скажу• 29 мая в 21:11
Ответ дляРедиска Я
За шоколадку нет статьи. Из закона про запобігання корупції: особи можуть приймати подарунки, які відповідають загальновизнаним уявленням про гостинність, крім випадків, передбачених вище, при умові якщо вартість таких подарунків не перевищує два прожиткових мінімуму для працездатних осіб, встановлений на день прийняття подарунка…
Редиска Я• 29 мая в 21:28
Ответ дляЗараз все скажу
статті нема, а у в´язницю людина потрапила, звичайна людина, не здирниця і не хабарниця, щоб відкупитися грошей не мала
Хочу наколоти губи• 29 мая в 21:38
Лично знаю одного такого человека, ДТП, лихо на него спихнули.
Зараз все скажу• 29 мая в 22:52
Ответ дляРедиска Я
У каждого кто там побывал такая вот слезливая история. Я не виноват - меня подставили.
Звездолётчица• 30 мая в 01:50
Ответ дляРедиска Я
Ну значит вы чего-то о ней не знаете. За шоколад на 5 лет не посадят)