Жертва интернета• 29 мая 2025

Как вам цена на чашки?? Это шок

Еще не видела такого…одна кружка - 950 грн..
Цибулька зла• 29 мая 2025
Одна блогерша пару лет назад, показывала по Львове чашки по 2000 грн
Я бы за них максимум 200 дала
ИзЮмрудная• 29 мая 2025
🤷250 мл
Мати тріля• 29 мая 2025
У меня из Авроры за 100 грн намного красивее чашки
Люблю ВалЄру• 29 мая 2025
я на одну попала, ручная работа...чашка от 3х тыс)
СкокоМнеДадите• 29 мая 2025
Ответ дляРожайтретьего
Тю..в мене подругс такі купує. І дорожчі. Є люди помішані на взутті.є на трусах..а вона на чашках. Коли зп під 200 тис.грн то чому не купити? Платиться за унікальність. Ну і, можливо, екологічність. Не гімняний китай
Можна ще купувати екологічно чисті періоду СРСР, є дуже гарні
из_под_тишка• 29 мая 2025
Фу..не красивые я из такого не пила бы...
ДваДваВісім• 29 мая 2025
Ще можете зайти на люксовий бренд подивитися ціни та кричати як дорого
Маю сечі• 30 мая 2025
Ручна робота ніколи не буває дешевою. Купа людей готові платити за унікальність. Це ж не завод що штампує їх на конвеєрі тисячами. Я була вражена коли наткнулася в твіттері на дівчину яка робить сумки з імітацією моху. Доволі недешеві і в неї їх купують. Інша робить прикраси - ну теж досить дивні, я б сказала химерні - і в неї теж їх відразу змітають.
Анти-анонім• 30 мая 2025
Ответ дляЧавонадо
Тут страшнючие хенд мейд приносили по 1400, советовали типа, такой роскошный подарок
Да, я помню ту тему.
Эти чашки хоть симпатичные.
Сокодавка ще та• 30 мая 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Для дорогих гостей не шкода.
Атмосферненько,по - домашнему
Сокодавка ще та• 30 мая 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Це не моє фото, а також зі сторінки однієї з керамісток.
Реакція у людей
А, чому ви на свій рахунок сприймаєте?)в тому пості немає перехіду до вашої особистості
дама_из_декрета• 30 мая 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
А ви от реально знаєте скільки коштує чашка часів СРСР?)
Чашка гігант Київського заводу 300.. 400 грн.

Також цінуються з кобальтом і розписом золотом)
Злюка-закусюка• 30 мая 2025
А інших в світі вже не залишилось?
СкокоМнеДадите• 30 мая 2025
Ответ длядама_из_декрета

Так, ціни є різні - від 30 грн до 700 (’Мальва’), думаю це краще, ніж посуд з незрозумілих китайських матеріалів
дама_из_декрета• 30 мая 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ціни дійсно різні)
На барахолці на Почайній одна ціна, а у тих, хто перепродає, ціна геть інша))

Є дійсно просто прекрасні вироби. Мені так подобається, що робили на Київському керамічному заводі, наприклад... А Полонне, а Городниця , Буди...

І як шкода, що більше не роблять..
І