Все до блиску• 29 мая в 23:35

Німеччина. І всі навколо такі ділові, хваткі, розумні

Я про наших
Сусід сьогодні дав цінну пораду записати дитину в приватну католицьку школу, бо в звичайній араби. Він от свого вже записав. Моїй дитині 3 роки, його 1,5)))) чувак не зміг навіть екзамен здати на В1, про роботу я мовчу.
І от всі такі важні, ділові,хваткі, цепкі. Всі мені розказують як треба жити)
Це мені так щастить чи 9 з 10 українців от такі от?
Майор Медуза• 29 мая в 23:48
Ответ дляА у нас макарошки
Ну, так вы перехитрожопили соседа. И кто тут деловая колбаска?)
Так она ж молча.
автор Все до блиску • 29 мая в 23:48
Ответ дляLove_Love_Love_
А хто їх побачив в Німеччині вперше в житті?
Жителі судану, малі і Афганістану. Да, вони до цього жили в печерах і лачугах і носили тапки з покришок. В прямому сенсі. Без перебільшень
Пупуговка• 29 мая в 23:49
Ответ дляМайор Медуза
Тема ни о чем.Обосрать ближнего.
Святое дело😂😂😂
А у нас макарошки• 29 мая в 23:49
Ответ дляМайор Медуза
Так она ж молча.
Пхахахх)))) Тем более) Нет чтоб малого с собой прихватить)))
Пупуговка• 29 мая в 23:49
Ответ дляВсе до блиску
Еритрию забыли
Я тертий жук• 29 мая в 23:50
Ответ дляВсе до блиску
Та в школу! В садочок моя дитина і так ходить
Sprechen Sie und Ihr Kind Deutsch?
Love_Love_Love_• 29 мая в 23:50
Ответ дляВсе до блиску
Серйозно? А звідки ви знаєте?
Майор Медуза• 29 мая в 23:50
Ответ дляЯ тертий жук
Sprechen Sie und Ihr Kind Deutsch?
Та він вже корінний.Три роки дитині.
автор Все до блиску • 29 мая в 23:51
Ответ дляПупуговка
Еритрию забыли
І сьєрриа ліоне і ліберію
Я тертий жук• 29 мая в 23:51
Ответ дляLove_Love_Love_
Серйозно? А звідки ви знаєте?
Так они ей на пальцах рассказали и показали.
автор Все до блиску • 29 мая в 23:51
Ответ дляLove_Love_Love_
Серйозно? А звідки ви знаєте?
У мене друг соціальний робітник в таборі для біженців
Khmelnichanka• 29 мая в 23:52
Ответ дляВсе до блиску
Ще може улюблене: ми європейці, у нас у всіх вищі освіти, ми нічим не гірші за німців.
Тут же: а чого вони сірійців і нєгрів на роботу не женуть і роками їм пособія платять, а ми їм муляємо?
Ви вже визначиться ви європейці чи вас прирівняти до тих хто унітаз вперше в житті в Німеччині побачив
Сирійці наче теж не з пальми злізли.
Це до репліки про унітази.
Love_Love_Love_• 29 мая в 23:53
Ответ дляВсе до блиску
І він збирає досьє з печер?
Аннуитет• 29 мая в 23:53
Ответ дляА у нас макарошки
Майор Медуза права. У нас украинцы тоже морозятся и делают все на крысу. Наши нашли жилье втихаря и из-за этого меня поперли быстрее. Спросила их почему не говорили что жилье ищут...проморозились.
Щоб ви перша не з´їхали і їм би потім прийшлось шукати житло в авральному режимі
Кожен лише за себе думає і ділиться лише коли абсолютно пофіг або навіть вигідно
Бринзолетта• 29 мая в 23:53
Вертайтеся до нас в Україну
автор Все до блиску • 29 мая в 23:53
А ще оце прекрасне ’ти што ета в маназінє купила? В тафєлє же можна взять! Ти чио нє ходишь в тафель????’
Бринзолетта• 29 мая в 23:54
Ответ дляВсе до блиску
А ви мову вивчили?
автор Все до блиску • 29 мая в 23:55
Ответ дляKhmelnichanka
Сирійці наче теж не з пальми злізли.
Це до репліки про унітази.
Різні є сірійці і курди. Є лікарі і вчителі з великих міст, є з сіл. Там з пальми
Я тертий жук• 29 мая в 23:55
Ответ дляВсе до блиску
А Вы такая: я не из такой семьи, я из баХатой
Я тертий жук• 29 мая в 23:55
Ответ дляБринзолетта
Вертайтеся до нас в Україну
Это троль с пи.ораши
автор Все до блиску • 29 мая в 23:56
Ответ дляЯ тертий жук
Ні, я кажу що тафєль то для потребуючих, для тих кому не вистачає грошей щоб купити їжу в магазині. Мені вистачає.
Для мене це абсолютно логічна відповість. Для багатьох ні як виявилося
А у нас макарошки• 29 мая в 23:57
Ответ дляАннуитет
А знаете что было прикольнее всего? Нам дали 3 месяца, нас было 4 семьи в одном жилье. Одна девочка раньше всех съехала к парню, и после нее оставалась мебель. Я спросила могу ли забрать стол и стулья. Девочка разрешила. Когда об этом узнали другие, то начали бубнеть что ’надо как-то по-нормальному, а не наглеть’. Вот это им не понравилось.
Хата на мати• 29 мая в 23:59
Ответ дляВсе до блиску
Його дитині в школу йти через 5 років! Він тут на пташиних правах. Чувак нічого не робить щоб отримати якийсь шанс тут залишитися. Але дитину в школу записав) я про це
І шо? Молодець
автор Все до блиску • 29 мая в 23:59
Ответ дляЯ тертий жук
Это троль с пи.ораши
В якому місці я троль? Реально молодий здоровий мужик який вже півтора роки тут сидить на прсобіях і екзамен на В1 навіть не зміг здати сьогодні дав мені отаку от цінну пораду) записати дитину а приватну школу) бо потім місць не буде. Я кажу скоріше нас з тобою тут не буде. А він мені ’нада мисліть пазітівна!’
Я тертий жук• 30 мая в 00:00
Ответ дляВсе до блиску
А Вас так это зацепило?
И Вы не ответили ни про землю, ни про язык,ни про мужа
автор Все до блиску • 30 мая в 00:01
Ответ дляЯ тертий жук
А Вас так это зацепило?
Мене це здивувало)
Мені про себе і цій темі не цікаво. Цікаво про тих хто сидячі на прсобіях університет півторарічній дитині обирає. Ви теж можете говорити тільки про те що вам цікаво
Khmelnichanka• 30 мая в 00:01
Ответ дляВсе до блиску
Українці теж є різні. І до речі, Ви писали про соцпрацівника в таборі. Так ось. В нашому таборі адміністратори людям теж розказували, як користуватись пральною машиною. Не сирійцям. А українцям. Але це не значить, що українці - дикуни. Гиии, а мене особисто вчили посудомийку запускати ))))). Зганьбила я, значить, рід освічених аристократичних європейців, штош… ))))
А у нас макарошки• 30 мая в 00:04
Ответ дляKhmelnichanka
Я работала с курдом. Этот гад пи*дил колбасу для беженцев и жаловался на меня, что я выдаю много шоколадок, мармеладок и много колбасы кладу.
автор Все до блиску • 30 мая в 00:05
Ответ дляKhmelnichanka
У них інструкції для всіх однакові просто. І да, багато людей з сьєрра ліоне і Афганістану ніколи не бачили унітаз, не те що пральну машинку. Я не думаю що таких людей з України багато.1 ті, що кричать ’а чого нєгрів на роботу не гонять?’ Точно бачили
Бринзолетта• 30 мая в 00:05
Ответ дляВсе до блиску
Выпийте якогось шнапсу і заспокойтеся, завелася з пів оберту😂