Все до блиску• 29 мая 2025

Німеччина. І всі навколо такі ділові, хваткі, розумні

Я про наших
Сусід сьогодні дав цінну пораду записати дитину в приватну католицьку школу, бо в звичайній араби. Він от свого вже записав. Моїй дитині 3 роки, його 1,5)))) чувак не зміг навіть екзамен здати на В1, про роботу я мовчу.
І от всі такі важні, ділові,хваткі, цепкі. Всі мені розказують як треба жити)
Це мені так щастить чи 9 з 10 українців от такі от?
Все будет, но потом• 30 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
Ще може улюблене: ми європейці, у нас у всіх вищі освіти, ми нічим не гірші за німців.
Тут же: а чого вони сірійців і нєгрів на роботу не женуть і роками їм пособія платять, а ми їм муляємо?
Ви вже визначиться ви європейці чи вас прирівняти до тих хто унітаз вперше в житті в Німеччині побачив
Удалено администрацией...
Люблю Украину• 30 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
А ще оце прекрасне ’ти што ета в маназінє купила? В тафєлє же можна взять! Ти чио нє ходишь в тафель????’
Это вообще за гранью.Третий год лазят в этот Тафель, большинство еще и на авто, с ресничками, гель лаком , бровями тату.И стоят рядом с нищими. Тут также одна меня учила, из Саарбрюкен,как она там деликатесы берет и под подушку складывает пособие.По больницам бегает также масса.В Украине все устраивало в здоровье.В Германии уже все возможные и невозможные операции переделали, зубы повставляли наконец.
А потом мы обижаемся, почему к нам у немцев такое отношение ,да потому что, большинство хитрожопые лентяи.
Мааарковная• 30 мая 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Майор Медуза права. У нас украинцы тоже морозятся и делают все на крысу. Наши нашли жилье втихаря и из-за этого меня поперли быстрее. Спросила их почему не говорили что жилье ищут...проморозились.
Кстати, такая история и правда только у украинцев. Свои своих же. Не все, конечно, я встречала и прекрасных людей, но очень много крыс.И я уверена что дело не в войне или каких-то событиях, такие вещи всегда наоборот объединяют сильнее. Дело в ментальности
интайм_не_предлагать• 30 мая 2025
Так, а в чем он не прав ? Сказали бы спасибо.
И_В_офигительных_штанах• 30 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
Його дитині в школу йти через 5 років! Він тут на пташиних правах. Чувак нічого не робить щоб отримати якийсь шанс тут залишитися. Але дитину в школу записав) я про це
У меня есть знакомый, они в Германии уже с 1 марта 2022. Года. В сентябре 2022 ребенок родился. Я спросила какое гражданство он будет делать (на тот момент я ничего не знала о Германии, думала что там как в США было, можно попросить паспорт по факту рождения на территории)
Так он ответил. Я буду делать украинское гражданство, ведь детям войны потом будут какие-то льготы давать.
Ребенок даже не был и не будет на территории Украины , а его родитель уже о льготах беспокоится
И_В_офигительных_штанах• 30 мая 2025
Ответ дляСтефанія
Це вже генетична пам´ять працює.
Не схитриш, не викрутишся - згноять(.
Хоча, звісно, багато в чому біженці показали себе не ой.
А з іншого боку, у евреїв хітристь возведена в абсолют. Вони гордяться цим. І інші нації навіть дивуються такої вправності. А нас за це цькують, чомусь.
Хоча навіть анекдот є: Хорол народився, еврей заплакав.

Доречі араби і азіати (вʼєтнамці і китайці) , ці ще більше хитруни.
Хвець-тець• 30 мая 2025
Я теж в Німеччині. Тут поприїздали одні начальники і власники бізнесів. По спілкуванню і виду просто або робочі, або базарні баби.
Одні начальники
Хвець-тець• 30 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
В якому місці я троль? Реально молодий здоровий мужик який вже півтора роки тут сидить на прсобіях і екзамен на В1 навіть не зміг здати сьогодні дав мені отаку от цінну пораду) записати дитину а приватну школу) бо потім місць не буде. Я кажу скоріше нас з тобою тут не буде. А він мені ’нада мисліть пазітівна!’
Мужик харьковчанин?
Пульт от линолеума• 30 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
Как распознать дибилоида?
Он всегда коверкает слова
автор Все до блиску • 30 мая 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Как распознать дибилоида?
Он всегда коверкает слова
Ви це і зробили в першому реченні)
Пульт от линолеума• 30 мая 2025
Ответ дляПомидорина
Куди ? Рівне, Луцьк , Київ ?
А в Харків, Крам, Одесу, Херсон, Запоріжжя теж запрошуєте?
А типа в Киеве спокойно?
Пульт от линолеума• 30 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
Ви це і зробили в першому реченні)
Удалено администрацией...
автор Все до блиску • 30 мая 2025
Ответ дляХвець-тець
Мужик харьковчанин?
З кривого рогу
автор Все до блиску • 30 мая 2025
Ответ дляХвець-тець
Одні начальники
От да! І ходять три роки розказують як вони бізнеси будуть відкривати і дипломи підтверджувати)
Пульт от линолеума• 30 мая 2025
Ответ дляХвець-тець
Одні начальники
Украинцы обсирают украинцев.
Фу
Как и автор
автор Все до блиску • 30 мая 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах

Ну яка ж це хитрість? Люди стоять під тими тафелями по дві години на день щоб винести пакет гнилі якоїсь
автор Все до блиску • 30 мая 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Украинцы обсирают украинцев.
Фу
Как и автор
А треба казати ай молодці про молодих здорових мужиків які роками пиво п´ють по лавках та по тафелях і смітниках лазять замість працювати? Зато вони вже тут точно лишаються і дітей у школи на через 5 років записують. Ще й розказують як жити треба
З вишневого садка• 30 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
Та краще б мовчали ніж таке морозити)
В Англии тоже так делают, эти школы считаются хорошими очень. Туда хотят даже арабы))
автор Все до блиску • 30 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Питання не про школу і факт запису туди дитини. Його дитина піде туди через 5 років. Він сидить отримує пособіє, ніяких зусиль в сторону того щоб тут залишитися не робить. Лише язиком
Гостра на язик• 30 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
Моя дитина вже рік ходить в католицький садок. І там до речі є араби. Просто мало)
Ну так вы на крысу все делаете, а он поделился
автор Все до блиску • 30 мая 2025
Ответ дляЛюблю Украину
А оце прекрасне коли вони купують машину саму дешеву, щоб їздити на ній у супермаркет і на вихідні на шашлики. А тоді плачуть як дорого ремонт, страховка і бензин)
автор Все до блиску • 30 мая 2025
Ответ дляГостра на язик
Ви абсолютно не праві зараз. Я допомогла його вагітній дружині, коли вона сюди тільки приїхала, в він ще тису не переплив. Потім віддавала купу всього після своєї дитини. Вже цього не роблю. Бо мені віддячують то пакетом гнилі щ тафелях (вони знають що я туди не ходжу), то настільною лампою зі смітника, то от такими от дивними порадами. Ви знаєте що з вами буде через 5 років? Я ні
Як ухурделю• 30 мая 2025
Автор розумію про що ви)
В Карітас на видачу продуктів приїжджають на джипах. Ставлять їх на іншій вулиці, гребуть так, що очі на лобі ((((
В чатах пишуть- ми маємо зекономити кожен НАШ евро (і всі сидять на донах від держави)) на роботу не йдуть, мову не вчать.
Знайомі роблять все тихо. Нічого не бачили, нічого не чули. Питаєш-не знаємо )
Відразу питають хто ти по професії, де робиш тут, щоб мати якусь користь від тебе.
Одна панянка дізналася про мою машину і чомусь відразу вирішила зробити мене персональним таксистом) їхали в моїй машині і в голос рахувала скільки зекономила на проїзді ідучи зі мною і скільки іще зекономить )))
І я чую постійно два слова-вони нам винні! Крапка. Хто що винен нам я так і не вияснила…
Ну і українки що вийшли за німців вже прямо кажуть, я-німкеня)))!!!
Танго утрьох• 30 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
А вы какие усилия прикладываете, расскажете? Сертификат В1 хоть получили или тоже штаны на А1 годами просиживаете?
Люблю ВалЄру• 30 мая 2025
Ответ дляПупуговка
Та..наши женщины тут все лучше местных знают.😁
Особенно где напором взять, дверь с ноги открыть, без переводчика пойти и требовать, где надурить..ну и многое другое, что немцам и не снилось.🙈🙈🙈
та хитрі та хваткі.
тут наголосували за обіцяння майбутньої лафи.. - від наслідків хватко здриснули,

тепер хватко вишукують як лафи побільше захапати від тупих німців..
Люблю ВалЄру• 30 мая 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Немцами не снилось, потому что они живут в стабильной ( более-менее) стране. Они при выполнении работы дальше своего носа не смотрят. И это не мои слова, а самих немцев.
По поводу надурить-они и сами справляются.
щоб була стабільна країна у них чомусь до влади не приходить людина з популісткими обіцянками.
це нам скучно, ми драйву хотіли..
Кицюююня• 30 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
Жителі судану, малі і Афганістану. Да, вони до цього жили в печерах і лачугах і носили тапки з покришок. В прямому сенсі. Без перебільшень
Те ж саме в ЄС думають про Україну. І троху праві. Бо в селах ще багато туалетів на вулиці, отих, з диркою.
Я вже мовчу про платні туалети на вокзалах. Де зайти буває страшно
БеллаДонна• 30 мая 2025
Основная тема в местных чатах, на что ещё поставить Antrag, что бы ещё поиметь.
БеллаДонна• 30 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
А это одно из развлечений. Нужно же чем то заниматься.
Не заздріть тьоті• 30 мая 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Українці теж є різні. І до речі, Ви писали про соцпрацівника в таборі. Так ось. В нашому таборі адміністратори людям теж розказували, як користуватись пральною машиною. Не сирійцям. А українцям. Але це не значить, що українці - дикуни. Гиии, а мене особисто вчили посудомийку запускати ))))). Зганьбила я, значить, рід освічених аристократичних європейців, штош… ))))
Это нормально послушать как пользоваться техникой ,другая модель,не как дома и надписи непонятные