Шмоточницаца• 30 мая 2025
У когось був нейрогенний зуд?
Підозрюю, що в мене нейрогенний зуд
Була у ендокрінолога, гінеколога, алерголога, ну коротше пройшла багато лікарів у вигляді щорічного чекапу
Ніби все ок
Але дуже турбує зуд
Дійшло до того, що одна нога вся в синцях від того, що я чешу іі
Пішла до чату джіпіті вже і зрозуміла після його питань, що чешусь більш за все перед сном і після
От зараз вдень зайнята- немає взагалі чесотки)
А зранку не могла зупинитися
Нога синя просто від синців
По стресам- ну ніби все ок
Нічого особливо не турбує, окрім звичайних справ (робота, діти, родина)
Але ось по опису- ну нейрогенний зуд один в один
Було у вас таке?
Ніби все ок
Але дуже турбує зуд
А зранку не могла зупинитися
Нога синя просто від синців
По стресам- ну ніби все ок
Було у вас таке?
Квітка папороті• 30 мая 2025
В мого сина таке було. Курс ноотропів і все пройшло. Йдіть до психіатра і все пройде
Кошка Мурка• 30 мая 2025
Було, буває і зараз іноді. Не заглиблювалась в способи вирішення проблеми. Переключаюсь, внушаю собі, що все норм, стримую чуханину силою волі. Дня за 3 проходить
Кружите меня,кружите• 30 мая 2025
Дочка на прошлой неделе ходила к дерматологу, тоже сильно чесались ноги , грудь и руки . Пропить от аллергии препараты и выписала мазь , сейчас гораздо лучше. Зуд был перед сном . К психиатру тоже нужно.
Столічна штучка• 30 мая 2025
Ежедневно крем увлажняющий на все тело вечером (и днем бывает). Контролирую питьевой режим.
Успокоительное
Стараюсь контролировать себя
Проверьте ещё желчный
Успокоительное
Стараюсь контролировать себя
Проверьте ещё желчный
Усміхайлик• 30 мая 2025
Всю жизнь у меня такое ещё с детства, даже мысли не было идти куда-то проверяться
, руки ноги часто в синяках от начесов, бывает аж до царапин доходит
КапитанльнаЯ• 30 мая 2025
у меня, это нервное, вечерний зуд на ногах
к психиатру не ходила, только дерматолог- мазь тримистин и все прошло.
Может успокоительные, но я не пила