язззззь!!!• Изменено 30 мая в 15:49
Лом золота - хороша інвестиція?
не пишіть про банківське золото, це я знаю.
Питання саме про вироби.
3 роки тому купила б/у ланцюжок по ціні 1000 грн за грам, зараз можу здати його ж в ломбард за 2100 за грам мінімум. По-моєму, вигідніше ніж долар
Питання саме про вироби.
13чудоСВЕТА• 30 мая в 15:51
доллар был тогда где-то по 36 грн
сейчас по 41
прироста в 100% нет
сейчас по 41
прироста в 100% нет
Не зацілована• 30 мая в 16:00
если то золото-то да)... по такой цене можна и котика в мешочке купить)..а то и в кутузку загреметь за скупку)-такая себе инвестиция)
Тихомандражная• 30 мая в 16:13
якщо впевнені, що зможете відрізнити золото не від золота то так, але не варто забувати, що останній стрибок ціни на золото суто політичний, і спричинений більшою мірою безглуздими діями трампона
Молчунья• 30 мая в 17:28
Ответ дляКучерявочка
это скорее гривна так просела, а не лом подорожал
Нетъ,гляньте график доллар-тройская унция.Рост абуенный.
Вот график за 5 лет.Гривны здесь нет.
Перемелица• 02 июня в 03:32
Ответ дляМолчунья
Вот график за 5 лет.Гривны здесь нет.
А яке відношення має цей графік до лома золота?
Молчунья• 02 июня в 08:51
Ответ дляПеремелица
А ви думаєте лом на місці стоїть?
Там просто ціна менше,згідно пробі,але ріст абсолютно пропорційний.
Перемелица• 02 июня в 12:24
Ответ дляМолчунья
А ви думаєте лом на місці стоїть?
Ну да, ну да) Порахуємо приблизно.
1000 грн 2.06.22го - це 35 доларів
2100 грн на сьогодні ще 45 доларів.
Інфляція долара на рік складає 3%. Отже, скільки ви заробили на ломі за 3 роки?
1000 грн 2.06.22го - це 35 доларів
2100 грн на сьогодні ще 45 доларів.
Молчунья• 02 июня в 12:29
Ответ дляПеремелица
Ну да, ну да) Порахуємо приблизно.
1000 грн 2.06.22го - це 35 доларів
2100 грн на сьогодні ще 45 доларів.
1000 грн 2.06.22го - це 35 доларів
2100 грн на сьогодні ще 45 доларів.
Почніть спочатку і без помилок.
Перемелица• 02 июня в 12:34
Ответ дляМолчунья
Почніть спочатку і без помилок.
Ви можете вказати помикли, я ж не проти)
Всі дані взяти в оф архівах МФ по курсам і інфляції, але можете спробувати їх спростувати
Молчунья• 02 июня в 12:43
Ответ дляПеремелица
Лише з початку цього року,вартість золото зросла на 25 відсотків,за 3 роки на 40,за 5 років на 89.Не в гривні,а відносно $.
Рахуйте спочатку тепер.
Інвестиційні монети НБУ коштували 32000,зараз 78000.Це якщо в гривні.
Рахуйте спочатку тепер.
Перемелица• 02 июня в 12:54
Ответ дляМолчунья
Рахуйте спочатку тепер.
В акціях да)
Ще раз: до чого тут лом? Я вам щойно порахувала ’дохідність’ лома.
Де саме там помилка?
язззззь!!!
• 02 июня в 13:03
Ответ дляПеремелица
Ну да, ну да) Порахуємо приблизно.
1000 грн 2.06.22го - це 35 доларів
2100 грн на сьогодні ще 45 доларів.
1000 грн 2.06.22го - це 35 доларів
2100 грн на сьогодні ще 45 доларів.
давайте почнемо з того, що на сьогоднішній день 2100 - це рівно 50 доларів (курс знайти не важко), а якраз ще 2.06.2022 - це було біля 28 доларів (36 був курс і чорний і банківський). 50-28= 22, але ніяк не 10 як вийшло у вас.
Не знаю, нащо ви тут займаєтесь підміною чисел і понять.
Перемелица• 02 июня в 13:11
Ответ дляязззззь!!!
Да, дійсно, чомусь порахувала за курсом 44. Курс МФУ на 2.06.22 - близько 29 грн.
1000 у 22гому році - це 35 доларів.
2100 грн сьогодні це 50 доларів.
Різниця 15 доалрів. Інфляція за ці три роки склала 9%.
Отже, що ви заробили?
1000 у 22гому році - це 35 доларів.
2100 грн сьогодні це 50 доларів.
Отже, що ви заробили?
язззззь!!!
• 02 июня в 13:12
Ответ дляПеремелица
1000 у 22гому році - це 35 доларів.
2100 грн сьогодні це 50 доларів.
Отже, що ви заробили?
1000 у 22гому році - це 35 доларів.
2100 грн сьогодні це 50 доларів.
Отже, що ви заробили?
у вас що, мозок тільки уривками інформацію сприймає?
Молчунья• 02 июня в 13:14
Ответ дляПеремелица
В акціях да)
Де саме там помилка?
Яких акціях?Ціна справжнього золота.Зайдіть на сайт НБУ і подивіться ціни в їх магазині на золоті монети.Зайдіть в архів,і порівняйте ціну рік,два,три,чотири роки назад.Не рахуйте гривню,вона взагалі ні до чого.НБУ кожен день змінює ціну на інвестиційні монети,орієнтуючись на біржеві ціни у валюті.
Лом до того,що він росте пропорційно так само,за таким самим графіком.Тільки ціна там менша,бо проба інша.
І якщо ви не знаєте,то НБУ скуповує у населення золото саме за ціною лому,у будь якому вигляді.За виключенням власних інвестиційних монет самого НБУ