InSSolence• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
Не важливо. У Європі є мілітаризовані заряжені персонажі. З десяток бригад зсу будуть інтегровані в загальну канву європейської оборони при бажанні.
их намного меньше, чем обычных людей в этом суть. да и в Украине,откройте сейчас границу, посмотрите сколько останется
InSSolence• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
Заряжений персонаж коштує трьох додіків
Удалено администрацией...
InSSolence• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
Ми ніби про Європу говорили
а я и говорю про европу, те, кто хотел, поляки те же, есть в ЗСУ, было бы желание, а не ждут
а в остальном активная позиция, иногда просто остается активной позицией без реальных действий
Perfect look• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
У чому трагедія? Ніхто і воювати не хоче, і населені пункти вам шкода. Це закономірний результат відсутності бажаючих воювати
Чи як ви думали?
Удалено администрацией...
Ответ дляInSSolence
Я не знаю чи ви мене розумієте. У Польщі велика мілітаризована заряжена прослойка яка готова і буде воювати при нагальній потребі. Все інше якась демагогія яку не бачу сенсу обсуждать
Perfect look• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
Люди потомилися. Без демобілізації
Так идите заметите, в чем проблема ?
InSSolence• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
а сейчас потребности нет? может все таки нужно противостоять раньше?
Ответ дляInSSolence
Звичайно потрібно. Але який політик на це згодиться? Це не військове рішення а політичне. Комусь себе закопати.
При всій усвідомленій потребі воювати саме зараз - любий хто про це скаже буде політичним ізгоєм.
IndividualForce• 30 мая 2025
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Удалено администрацией...
Мені здається не про**ара, а планомірно здала...
Ответ дляkpss2017
Обычно, где-то до сентября -августа Сумская +черниговская, это если на Киев или Сумская + Харьковская. При этом у нас будут дикие потери, вы этого хотите?
Головне щоб не Польша, ваша співрозмовниця четвертий рік з нею в серці. Що та Україна, аби польська лярва в спокої була.
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Удалено администрацией...
не будьте такі злі. Ним гордиться потрібно.!!
Он сьогодні в новинах- ’Зеленський разом із дружиною відвідав «Книжковий Арсенал» та придбав книгу «Вбити тирана», яка розповідає про усунення диктаторів — від давнини до сучасності.
’
Mrs.Ochmonek• 30 мая 2025
Ответ дляДева Мария
Вы знаете обстановку на фронте ? У меня другие новости . Что хреначат так , а у нас нечем . Откуда у вас желание убить побольше людей ? Как в во вторую мировую ? Шапками закидать ? Так возразайтесь из з своих заграниц, пойдем все вместе . Вместе с полицией , тцк и депутатами !)
У вас новини з 22 року ще. Обновіть інфу
Mrs.Ochmonek• 30 мая 2025
Ответ дляО_Юми
Так, саме за цей. Нехай політики думають, як їм виторгувати найкращі умови. А не кричати ’ми все одно в НАТО підем’, хоча нас туди ніхто не запрошує
Трамп уже сказав пуйлу, що ніякого розширення нати не буде. І? Це якось спонукало пуйла хотіти зупинити вбивства українців?