Анатолій-0075• 30 мая 2025

За эту недеделю Украина потеряла 14 населенных пунктов. Жесть(

InSSolence• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
Не важливо. У Європі є мілітаризовані заряжені персонажі. З десяток бригад зсу будуть інтегровані в загальну канву європейської оборони при бажанні.
их намного меньше, чем обычных людей в этом суть. да и в Украине,откройте сейчас границу, посмотрите сколько останется
lilul990• 30 мая 2025
Ответ дляInSSolence
Заряжений персонаж коштує трьох додіків
kpss2017• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
Треба шоб європа підняла свою сраку і розгромила разом з нами кацапів і не відсижувалась в ресторанах
Зачем это Европе? Вы лично тоже за каждого соседа идете его права отстаивать?
InSSolence• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
Заряжений персонаж коштує трьох додіків
Удалено администрацией...
lilul990• 30 мая 2025
Ответ дляInSSolence
Удалено администрацией...
Ми ніби про Європу говорили
InSSolence• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
Ми ніби про Європу говорили
а я и говорю про европу, те, кто хотел, поляки те же, есть в ЗСУ, было бы желание, а не ждут
а в остальном активная позиция, иногда просто остается активной позицией без реальных действий
Perfect look• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
У чому трагедія? Ніхто і воювати не хоче, і населені пункти вам шкода. Це закономірний результат відсутності бажаючих воювати

Чи як ви думали?
Удалено администрацией...
lilul990• 30 мая 2025
Ответ дляInSSolence
Я не знаю чи ви мене розумієте. У Польщі велика мілітаризована заряжена прослойка яка готова і буде воювати при нагальній потребі. Все інше якась демагогія яку не бачу сенсу обсуждать
Perfect look• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
Люди потомилися. Без демобілізації
Так идите заметите, в чем проблема ?
InSSolence• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
а сейчас потребности нет? может все таки нужно противостоять раньше?
Perfect look• 30 мая 2025
Удалено администрацией...
lilul990• 30 мая 2025
Ответ дляInSSolence
Звичайно потрібно. Але який політик на це згодиться? Це не військове рішення а політичне. Комусь себе закопати.

При всій усвідомленій потребі воювати саме зараз - любий хто про це скаже буде політичним ізгоєм.
IndividualForce• 30 мая 2025
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Удалено администрацией...
Мені здається не про**ара, а планомірно здала...
kpss2017• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
Як вони їх заберуть, мені цікаво?опишіть в деталях
Обычно, где-то до сентября -августа Сумская +черниговская, это если на Киев или Сумская + Харьковская. При этом у нас будут дикие потери, вы этого хотите?
kpss2017• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
Ну як? Як маріуполь чи як Мелітополь? Бо це два різні сценарії
Если речь про Киев, то лучше как Мелитополь.
lilul990• 30 мая 2025
Ответ дляkpss2017
Нічого непонятно, але дуже цікаво
lilul990• 30 мая 2025
Ответ дляInSSolence
Навіть якшо якомусь натівському корпусу увійти в Україну без консолідованої позиції політиків - це буде зброд умалішонних. Їхнім родичам даже виплат не дадуть посмертних
Шеллар• 30 мая 2025
Ответ дляkpss2017
Головне щоб не Польша, ваша співрозмовниця четвертий рік з нею в серці. Що та Україна, аби польська лярва в спокої була.
df364tye3• 30 мая 2025
почти уверен , ближайший месяц , будет украинское наступление по типу курска прошлом году ,,,
месяц максимум ,,,
не обязательно на россию ,,,
kpss2017• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
Шось я дуже сумніваюсь в цих цифрах
В смысле? Эти цифры только Киев даёт, а по Украине это минимум 100, этого мало?
kpss2017• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
У нас стільки немає. Тцк ледве людей набирає
Ледве почему? Потому, что люди стали думать головой? Что же вы так хотите всех мужчин истребить?
kpss2017• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
Нічого непонятно, але дуже цікаво
Что вам непонятно? Сроки оккупации?
kpss2017• 30 мая 2025
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
lilu502• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
Яка ви наївна
lilul990• 30 мая 2025
Ответ дляlilu502
Яка ви наївна
Воєнна рішучість для цього є, немає політичної. Пояснити це все блаженним які думають шо війна далеко і не треба зариваться з путіним. Які хочуть жити своє найкраще життя але в перспективі не розуміють що війна все одно буде
Еленнн• 30 мая 2025
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Удалено администрацией...
не будьте такі злі. Ним гордиться потрібно.!!

Он сьогодні в новинах- ’Зеленський разом із дружиною відвідав «Книжковий Арсенал» та придбав книгу «Вбити тирана», яка розповідає про усунення диктаторів — від давнини до сучасності.
’
m.wind• 30 мая 2025
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
Ничего страшного зато там нет больше тцк с полицаями
там своє ТЦК буде, дітей бандерівців відправлять на перевиховання. Тут же ніхто нікому нічого не винен, то чого ми хочемо.
m.wind• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
За той самий де пропонують віддати 4 області чи 5 ? Просто патамушта
які 4-5, вони всю Україну хочуть.
Mrs.Ochmonek• 30 мая 2025
Ответ дляДева Мария
Вы знаете обстановку на фронте ? У меня другие новости . Что хреначат так , а у нас нечем . Откуда у вас желание убить побольше людей ? Как в во вторую мировую ? Шапками закидать ? Так возразайтесь из з своих заграниц, пойдем все вместе . Вместе с полицией , тцк и депутатами !)
У вас новини з 22 року ще. Обновіть інфу
Mrs.Ochmonek• 30 мая 2025
Ответ дляО_Юми
Так, саме за цей. Нехай політики думають, як їм виторгувати найкращі умови. А не кричати ’ми все одно в НАТО підем’, хоча нас туди ніхто не запрошує
Трамп уже сказав пуйлу, що ніякого розширення нати не буде. І? Це якось спонукало пуйла хотіти зупинити вбивства українців?