Анатолій-0075• 30 мая 2025

За эту недеделю Украина потеряла 14 населенных пунктов. Жесть(

IndividualForce• 30 мая 2025
Ответ дляddzanet
пуйло совершенно равнодушен к финнам и шведам что они в нато вступили.ибо причина не в нато а убить украинцев за майдан ибо после нас поднимется беларусь россия грузия да все что б снести диктаторов у власти
І не лише за Майдан, це ж все давно тягнеться, сотнями років. Просто саме наш народ найбільш непокірний з тих хто був у складі імперії. От росія і хоче нас назад загнати у стійло, тільки вже не імперія і не союз. Вважають, що ми їхня власність((
Da.Da• 31 мая 2025
Ответ дляlilul990
Та не начинайте писати цей брєд. Бісить. Це Дискредитація зсу

Яка вам різниця скільки населених пунктів втрачено. Значить була в цьому воєнна необхідність

Навіть якшо відійдуть до Києва - то відійдуть. Курчата будуть вчити когось воювати

Ідіть і самі воюйте раз такі розумні
Почніть з себе. Легко з Польші трепати язиком
Еленнн• 31 мая 2025
Ответ дляIndividualForce
І же озвучили чому..- вони йдуть захищати носіїв їхньої рідної мови.
J3sws• 31 мая 2025
как там с ’великим’ наступлением на харьков год назад,как тут причитали свинособаки все захватим харьков ,в итоге как обычно обосрались за 7 км от границы) удел свинособак кацапских залупетовки на бамбасе брать не более
Teonaa• 31 мая 2025
Ответ дляlilul990
У чому трагедія? Ніхто і воювати не хоче, і населені пункти вам шкода. Це закономірний результат відсутності бажаючих воювати

Чи як ви думали?
Це також може бути результатом тупих рішень. Силою(війсково) нам вони не по зубах, отже як раз бажання чи відсутність бажання воювати - значення немає аж ніякого. От уявіть - всі все кинули і побігли (доречі куди? І в що вдяглися? Що в руки взяли? Чи це зарядили) НА ЩО сіли - на танк, на літак, на авто?). Ну це перші питання що самі собою на думку прийшли, але думаю пунктів бестолковості цього егегей набагато більше.
Teonaa• 31 мая 2025
Ответ дляlilul990
Доооо, саме багато зброї нарешті дозволить піти у відпустку людині яка там рік не була. Саме в цьому проблема
Наявність зброї - дала б сенс цій возні
Teonaa• 31 мая 2025
Ответ дляlilul990
За той самий де пропонують віддати 4 області чи 5 ? Просто патамушта
ДА
!
Teonaa• 31 мая 2025
Ответ дляlilul990
Треба шоб європа підняла свою сраку і розгромила разом з нами кацапів і не відсижувалась в ресторанах
Ну ото ще ми за європу не «рішали»
Україна сильно ходила в….по тому списку - списищу!!! - держав, куда заходила росія?
Teonaa• 31 мая 2025
Ответ дляlilul990
Кацапів треба розгромити інакше ці війни не закінчаться
Оце да.
Є одне але: це не нашого ума справа
Teonaa• 31 мая 2025
Ответ дляlilul990
Як вони їх заберуть, мені цікаво?опишіть в деталях
А чого не заберуть? Аби це справді було кінцевою метою! Але і тут може бути сюрприз