IndividualForce• 30 мая 2025
Ответ дляddzanet
пуйло совершенно равнодушен к финнам и шведам что они в нато вступили.ибо причина не в нато а убить украинцев за майдан ибо после нас поднимется беларусь россия грузия да все что б снести диктаторов у власти
І не лише за Майдан, це ж все давно тягнеться, сотнями років. Просто саме наш народ найбільш непокірний з тих хто був у складі імперії. От росія і хоче нас назад загнати у стійло, тільки вже не імперія і не союз. Вважають, що ми їхня власність((
Ответ дляlilul990
Та не начинайте писати цей брєд. Бісить. Це Дискредитація зсу
Яка вам різниця скільки населених пунктів втрачено. Значить була в цьому воєнна необхідність
Навіть якшо відійдуть до Києва - то відійдуть. Курчата будуть вчити когось воювати
Ідіть і самі воюйте раз такі розумні
Почніть з себе. Легко з Польші трепати язиком
Ответ дляIndividualForce
І же озвучили чому..- вони йдуть захищати носіїв їхньої рідної мови.
Ответ дляlilul990
У чому трагедія? Ніхто і воювати не хоче, і населені пункти вам шкода. Це закономірний результат відсутності бажаючих воювати
Чи як ви думали?
Це також може бути результатом тупих рішень. Силою(війсково) нам вони не по зубах, отже як раз бажання чи відсутність бажання воювати - значення немає аж ніякого. От уявіть - всі все кинули і побігли (доречі куди? І в що вдяглися? Що в руки взяли? Чи це зарядили) НА ЩО сіли - на танк, на літак, на авто?). Ну це перші питання що самі собою на думку прийшли, але думаю пунктів бестолковості цього егегей набагато більше.