Mrs.Ochmonek• 30 мая 2025
Ответ дляNata2907
Ну не знаю. То тцк трішки притихли, а ось вже пару тижнів таке творять, сьогодні на вулиці людей з машин витягували. Бігають як дурнуваті.
Зупинитися мобілізація - через місяць кацапи будуть в Чернівцях
Mrs.Ochmonek• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
Як вони їх заберуть, мені цікаво?опишіть в деталях
З такими темпами - десь до 2040 року за круть, а за 90 років - всю Україну, вже математики підрахували )
Mrs.Ochmonek• 30 мая 2025
Ответ дляOlvia1987
А чому нема демобілізації,якщо тцк кожен місяць мобілізує 20 - 30 тисяч людей?
Це на кацапії мобілізують 20-30 тисяч щомісяця, у нас - значно менше
Mrs.Ochmonek• 30 мая 2025
Ответ дляGive us victory
Нет, еще миллион уложим, а потом еще и еще. Совсем уже офонарели
Ви про кацапів? Так і буде, уже мільйон їх виведено з ладу
Mrs.Ochmonek• 30 мая 2025
Ответ дляOlvia1987
Батько наш Бандера
Той випадок, що якби слухали батька , то не були б зараз в такій ситуації.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Трамп уже сказав пуйлу, що ніякого розширення нати не буде. І? Це якось спонукало пуйла хотіти зупинити вбивства українців?
НАТО вже давно біля кордонів Росії, але Україну туди ніхто й не збирався брати, вони це прекрасно знають. НАТО це лише зручне виправдання для війни, яка насправді ведеться за те, щоб ми були під росіянами та викорінити все українське
Mrs.Ochmonek• 30 мая 2025
Ответ дляmmi583@mail.ru
Вашу ж мать, на 4 році війни може вже почнете називати тих хто нас вбиває РОСІЯНАМИ, а не якихось міфічних орків?! Напуркуа ви перекладаєте відповідальність на щось неіснуюче?
На нас напала РОСІЯ, вбивають РОСІЯНИ!
Хух, зла вже не вистачає
На нас напала РОСІЯ, вбивають РОСІЯНИ!
Хух, зла вже не вистачає
Краще кацапами, чи московитами хоча б. Хоч вони себе називають росіянами
Дева Мария• 30 мая 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
У вас новини з 22 року ще. Обновіть інфу
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 30 мая 2025
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
Я вам не вірю
І ідіть самі туди
Mrs.Ochmonek• 30 мая 2025
Ответ дляm.wind
Про те й мова. А хтось далі все перевертає з ніг на голову
Colombina.• 30 мая 2025
Ну значит быстрее все закончится
Да и вообще, все ж писали, что рашка ничего не может, одно село берет три года, какие проблемы?
Colombina.• 30 мая 2025
Ответ дляlilul990
Та не начинайте писати цей брєд. Бісить. Це Дискредитація зсу
Яка вам різниця скільки населених пунктів втрачено. Значить була в цьому воєнна необхідність
Навіть якшо відійдуть до Києва - то відійдуть. Курчата будуть вчити когось воювати
Ідіть і самі воюйте раз такі розумні
Удалено администрацией...
Viktoria_St• 30 мая 2025
Ответ дляm.wind
В мене також, зброя є. Людей не вистачає, бо роботи дуже багато.
У нас местный волонтёр нашим местным ребятам сборы делает, последний сбор был так в списке того что надо были лопаты. Блин, лопаты государство закупить не может, а вы тут рассказываете что оружие есть.
Ответ дляm.wind
пуйло на нас злое за майдан.ибо мы показали плохой пример беларуссам россиянам грузи нам молдаванам.беларрусы поднялись но им оружие не дали.это авторитарный режим который боится потерять власть и деньги.диктаторы правят по 25 лет-лука пуйло др...