Малинка• 30 мая 2025
Хто продає особисті речі на платформах без фоп, що плануєте робити?
Я продаю особисті речі б/у і промахи в Алі - замовленнях на всім відомим платформах. В кращому випадку - 5 речей на рік. Після введення "покращень" страшно отримати через це проблеми. Чула, що єдиний безпечний варіант тепер - брати повну передоплату на карту, але покупці такого не люблять і я їх розумію. А що ви плануєте з цим робити?
Плакулька• 30 мая 2025
Ответ дляМаксХмара
І що, покупці на олх оплачують повну вартість? Ще ніколи в мене такого не було.
на шафі
Коко Шанель• 30 мая 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А как же переводы с карты на карту ? Тоже под наблюдением .
Звісно. Самим банком в першу чергу. А потім і податковою. За законом ці кошти мають оподатковуватися навіть якщо це подруга повертає оплачений за неї десерт в кафе.
Ковбой Хагис• 30 мая 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
а какая разница післясплата на НП или олх доставкой на карту после отправки той же НП, разве обе эти операции не проходят через Нова пей??
нет, проходит только наложка через нова пей, если оплата на карту, то оно зачисляется не через нова пей, деньги на счету самого олх висят, а потом зачисляются на карту продавца
ПироженкА• 31 мая 2025
Ответ дляOksania_mama
Слухайте, а як раніше було - 100% передплата на картку, під честное слово продавця. І на кідстафі так же, на Клумбі, Клубку, Аукро, на тому ж ОЛХ так було і досі є. Якщо хороша репутація, то люди довіряють. Я теж довіряю, жодного разу ніхто не підвів, у нас насправді чесних більше, ніж жуликів)
Хорошая репутация это какая? У меня 500+ продаж и положительные отзывы,но оплачивать даже предоплату не сильно хотят.Хотят вообще чтобы просто так высылала наложной,олх они не умеют или не хотят.Я скидываю скрин страницы профиля-а мнев ответ-это не имеет значения.Так что никто никому не доверяет,даже после дополнительных фото товара.