Будьте так ласкаві• 31 мая 2025
Как иностранцу (гражданину ЕС) выехать?
Как иностранцу ( паспорт германии получен в киеве в посольстве) выехать из Украины?
Он считается гражданином Украины на границе.. не выпустят же?
Уже и денег готов дать , только скажите кому.
Мудробаба• 02 июня 2025
Ответ дляРоза в вазі
Не побачила, що пропустила.., добавила ще скріни.
Тобто, ця Ваша реєстрація, яку Ви називаєте ’легалізацією’ - це просто прописка. Як би Ви купували інше житло в Україні і вписали нову адресу.
Це не легалізація, тому що громадяни ШЗ мають права по всій зоні.., вони вже легалізовані.
Правильно, а вы все спорить любите, надо регистрироваться, а не живу сколько хочу