Будьте так ласкаві• 31 мая 2025

Как иностранцу (гражданину ЕС) выехать?

Как иностранцу ( паспорт германии получен в киеве в посольстве) выехать из Украины?
Он считается гражданином Украины на границе.. не выпустят же?
Уже и денег готов дать , только скажите кому.
ReintTycha• 31 мая 2025
Ответ дляразмахер
Написал и что дальше? Лишили?
П.С. впольщі
Пік Антна• 31 мая 2025
Ответ дляReintTycha
Ви маєте хоч один паспорт громадянина ЄС і заразом український?
Ви жартуєте?
Пік Антна• 31 мая 2025
Ответ длябарабанщица
Зараз ніяк. Жодного прохання з 22 року не погодили
Статус - на розгляді
з 2012 року в людини висить ’на розгляді’
ЖивунаБагамах• 31 мая 2025
Ответ дляReintTycha
В Польщі намагалися провернути подібне з колегою.
Уженд потребував відмови від укр громадянства
Написав.
А Україна сказала- ухилянт.
Куча проблем.
Какие документы были для подачи на гражданство Польши?
барабанщица• 31 мая 2025
Ответ дляПік Антна
нереально. Відмовлятись Ви можете хоч щодня, але якщо нема указу Президента України, то... Це і до війни було важкою справою, а зараз і подавно. То лиш Беню, щоб сховати від американських прокурорів, зі свистом позбавили
До війни погоджували
Десь 120-130 справ, які саме я знаю, на рік
Але й не всі так хотіли, не було причин
Плюс родичі в Україні - всі хотіли спадок без податків, багато нюансів
Пік Антна• 31 мая 2025
Ответ длябарабанщица
Я говорю вам про те, як зараз
Якщо на кордоні чоловік 18-60, всі біометричні співпадіння на екрані компʼютера є
і не тільки чоловік, це не від статі залежить
Пік Антна• 31 мая 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Стать змінити
не поможе)))) треба пересадку пальців робити)))
Пік Антна• 31 мая 2025
Ответ длябарабанщица
Я би памʼятник вашим вчителям поставила
Які ж терплячі люди були)
і не кажіть,... святі мученики
барабанщица• 31 мая 2025
Ответ дляПік Антна
Чоловіків перевіряють більш ретельно. Якщо просто перевірка у потязі,їх все одно поведуть на сканування ( якщо не батько трьох, інвалід і т.д)
Жінок - ні
Пік Антна• 31 мая 2025
Ответ дляКиев_Елена
Значит написали программу уже, что подтягивает биометрию автоматически для мужчин 18-60, поняли что у многих есть два паспорта. Соображают гады Хотя основная масса мужчин у кого был паспорт еще и ЕС, те выехали в 22-23 годах
в 2021 моя подруга в’їжджала з естонським паспортом і в неї висвітився на кордоні український
Мелитрисса• 31 мая 2025
Ответ дляReintTycha
Невже?
Конституція забороняє мати подвійне громадянство
Украина не запрещает получать гражданство других стран, Украина признает только гражданство Украины, при наличии хоть 10 гражданств. При получении гражданства другой страны, гражданин Украины не лишается украинского гражданства автоматически. Лишиться гражданства Украины можно только написав отказ от него, отказ рассматривает комиссия и подписывает президент. Если у гражданина нет гражданства другой страны, отказаться от украинского не возможно. С начала войны комиссия не заседает, поэтому отказаться от украинского гражданства не возможно, даже при наличии гражданства другой страны. Вам это 10 раз написали. Не вводите автора в заблуждение.
размахер• 31 мая 2025
Ответ дляReintTycha
П.С. впольщі
Что такое П.С. в Польщi ?
ReintTycha• 31 мая 2025
Ответ дляМелитрисса
Дайте пряме посилання на Закон
ReintTycha• 31 мая 2025
Ответ дляразмахер
Что такое П.С. в Польщi ?
Мій глюк))
Не звертайте уваги
Пік Антна• 31 мая 2025
Ответ дляReintTycha
Написав.
А Україна сказала- ухилянт.
Куча проблем.
ну не видумуйте, навіть тут маса людей з польскими паспортами, на кого такі байки розраховані?. Мої подавались на громадянство в 2023 році, в березні цього року отримали вже паспорти, беруть участь у виборах. Яким боком Україні до рішення Польщі?
барабанщица• 31 мая 2025
Ответ дляМелитрисса
Та ця коментатор вперта, як Зеленський
Що поробиш
Пік Антна• 31 мая 2025
Ответ длябарабанщица
В мене навіть була ситуація, коли не хотіли мене пускати по українському назад, бо бачили співпадіння, з румунським, за яким я виїздила
І вони кажуть, що давайте інший паспорт проскануємо. Бо в нас система не так порахує
+1, оток і в моєї подруги було: вона виїздила по українському, а в’їхати хотіла по естонському. Проскакувало, якщо і виїздив, і в’їздив не по українському
размахер• 31 мая 2025
Ответ дляReintTycha
Дайте пряме посилання на Закон
А у вас есть ссылка на запрет иметь второй паспорт?
Пік Антна• 31 мая 2025
Ответ дляReintTycha
Невже?
вже, вже....Ви реально така чи прикидуєтесь?
ReintTycha• 31 мая 2025
Ответ дляПік Антна
По життю така
Снежнакомка• 31 мая 2025
Ответ дляПлакулька
Посмотрите статистику сколько граждан Украины получили в 2023 году гражданство Германии ( более 5 тыс.) думаете кто то вышел из Украинского? И это делалось в Германии тогда еще по упрощенной программе
Интересно? И как они его получили?
Пік Антна• 31 мая 2025
Ответ дляReintTycha
Дайте пряме посилання на Закон
а де море?
Пік Антна• 31 мая 2025
Ответ дляReintTycha
По життю така
тоді біда.... того поляки і не дали Вам громадянство своє)))
барабанщица• 31 мая 2025
Ответ дляСнежнакомка
Интересно? И как они его получили?
У 2023 році 5 900 громадян України отримали німецьке громадянство, що становить приблизно 3% від загальної кількості натуралізацій у Німеччині за цей період
В основному, по 10 параграфу
ReintTycha• 31 мая 2025
Ответ дляПік Антна
Я не про себе.

Колишо.
ReintTycha• 31 мая 2025
Ответ дляПік Антна
а де море?
Мені пофіг де. Я плавати не умію
(С)
барабанщица• 31 мая 2025
Ладно, всім добрих снів
Автор, ви подумайте через Придністровʼя, кажуть найдешевший шлях, до 15 к
Тим більше громадянина Німеччини там зустрінуть добре
df364tye3• 31 мая 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Наличие другого гражданства не лишает украинского автоматически. Лишиться гражданства, даже страстно этого желая, сейчас невозможно
,,,не ты выбираешь присягу, а присяга выбирает тебя,,,
df364tye3• 31 мая 2025
а если предъявляешь паспорт германии ,,,
тебе говорят вы гражданин украины ,,,
другого паспорта у меня нет , я гражданин германии ,,,
Пік Антна• 31 мая 2025
Ответ дляReintTycha
Мені пофіг де. Я плавати не умію
(С)
ой, все..... бувайте