Меня не звали• 31 мая в 00:24
Розчарувалась в мужчині(
Мені сподобався колега, постійно з ним переглядались, спілкувались про все. Але одна його фраза все перекреслила, коли колега ляпнула, що він наче "носить мене на руках, цінує", а він відшутився, що таку тушу ще попробуй підняти..в моїй присутності. В мене все, і зайва вага таки є
Меня не звали
• 31 мая в 00:39
Ответ дляГолова колгоспу
Значить ви йому більше допомагали, допомога була суттєвіша, ніж його, ви себе не ціните просто. Он він і вам за вашу допомогу взятку дав - каву, так ви розумієте?
Та він теж допомагав добре, не менше ніж я йому
Фиктивная• 31 мая в 00:40
Жесть, нафиг его, он наверное близнецы по знаку зодиака, ещё и закомплексованное. Пытается возвысить себя за счёт унижения кого-то, а оно не получается, всё равно остаётся таким же никчемным
Я тут Живу• 31 мая в 00:40
Ответ дляГолова колгоспу
І що? Про що говорять ваші кілограми? По-моєму ви не на того тюлєня поставили.
Хотите сказать, что автор - тюлениха?....
Голова колгоспу• 31 мая в 00:40
Ответ дляМеня не звали
Менше, бо ви йому взятку не носили.
Меня не звали
• 31 мая в 00:40
Ответ дляГолова колгоспу
Про те, що таки дійсно я ’велика тьотя’, і треба зайнятись собою. Все мотивації не було, тепер є
Голова колгоспу• 31 мая в 00:40
Ответ дляФиктивная
Типичный нарц.
Меня не звали
• 31 мая в 00:41
Ответ дляФиктивная
Телець
Голова колгоспу• 31 мая в 00:41
Ответ дляЯ тут Живу
Ні, а він - так.
Кумедна• 31 мая в 00:41
Ответ дляМеня не звали
А по вашому це нормально такі жарти в присутності інших і в моїй присутності теж відпускати? При тому що я нічого поганого йому не зробила, все було ок, ще думала як це ж перейти до наступного кроку
Это не нормально в принципе) Радуйтесь, вы узнали его вовремя.
Меня не звали
• 31 мая в 00:43
Ответ дляКумедна
Так і є, але осадок на душі залишився, коли звикаєш до людини, радієш коли він приходить, коли подобались його жарти, розмови по душах, і такий удар в спину
Кумедна• 31 мая в 00:43
Ответ дляМеня не звали
Все, ищите другого.
Меня не звали
• 31 мая в 00:43
Ответ дляЯ тут Живу
Этот лишний вес, да весь в сиськи бы переместить!
І в попу трошки)
Меня не звали
• 31 мая в 00:43
Ответ дляКумедна
Все, ищите другого.
Спочатку схуднути треба, щоб не розчаруватись в майбутньому
Кумедна• 31 мая в 00:44
Ответ дляМеня не звали
Я уже три дня зарядку делаю) Давайте и вы.
Голова колгоспу• 31 мая в 00:44
Ответ дляЯ тут Живу
Все в міру, але коли іде низький і високий, або декілька високих, і декілька низьких і худих одного віку людей, то це як підлітки з батьками, один чоловік колись сказав країна ліліпутів, я не дуже високого зросту, а він прям каже ти така маленька, яка я маленька, це він 2 метра з копійками виріс, мені теж треба до 2 метрів було??? 🙄 Ну таке, кажу йому раз люстру мені в хаті не побий, вона дорога, ти стільки не заробляєш
Меня не звали
• 31 мая в 00:45
Ответ дляКумедна
Мені б харчування переглянути ще) а то перебиваюсь так, кава, булочки, інколи піцу замовляю
Кумедна• 31 мая в 00:46
Ответ дляМеня не звали
Вы так будете до пенсии худеть) Начинайте с зарядки.
Фиктивная• 31 мая в 00:46
Ответ дляГолова колгоспу
Типичный нарц.
Да, у меня тоже такой коллега был, на 2 года младше и говорил мне и моей коллеге, что якобы нам на пенсию надо, нам по 26-27 лет было
Меня не звали
• 31 мая в 00:47
Ответ дляКумедна
Я давно хотіла почати на танці ходити
Кумедна• 31 мая в 00:47
Ответ дляФиктивная
Ой, ну это такие заигрывания с возрастом, у них у всех в этом возрасте кризис среднего возраста включается - они дико боятся тридцатки)
Голова колгоспу• 31 мая в 00:47
Ответ дляФиктивная
Я думаю, що є люди яким не по дорозі от і все, і причини якщо не одні, то інші знайдуться, якщо не ті, то треті будуть, просто треба вміти відпускати...
Кумедна• 31 мая в 00:47
Ответ дляМеня не звали
Я давно хотіла почати на танці ходити
Ну вперед.
Лукава_Кiшка• 31 мая в 00:58
Автор запам‘ятайте будь-ласка)Є факти а є думки судження рекомендації які взагалі ні нащо не впливають)) це просто думки людей)
Ненька наша• 31 мая в 01:04
Ответ дляДрібка щастя
Так он вам не муж, чтобы быть с вами галантным.
Даже если он не муж , то хоть какое - то чувство такта и уважение к коллеге должно быть. Ну это у адекватного человека. А мужик обычное хамло.
Ненька наша• 31 мая в 01:06
Ответ дляДрібка щастя
Так и он вам плохого ничего не сделал. Если мужчина не сможет вас поднять, разве это оскорбление?
Да - это оскорбление. Он назвал автора тушей. Для вас будет нормально, если вас так будут называть ?
Балаболка• 31 мая в 01:09
Ответ дляМеня не звали
Вам урок - не проявлять инициативу. Если мужчина не чешется, значит, ему это (вы, отношения) не нужно.
Ответ дляМеня не звали
Це було розчарування просто, я вперше за довгий період закохалась. Думала що взаємно, були приводи так думати
возможно он просто простой незамысловатый бесхитростный человек ,,,
раз были поводы думать ,,,
почему, нет ,,,
полно таких и мужчин, и женщин ,,,
что вижу то пою, что думаю говорю ,,,
если конечно до этого он вам не говорил ,,, воздушная, стройная дюймовочка ,,,
есть свой плюс , мужчина прям , прост , бесхитростен ,,,
раз были поводы думать ,,,
почему, нет ,,,
полно таких и мужчин, и женщин ,,,
что вижу то пою, что думаю говорю ,,,
Балаболка• 31 мая в 01:12
Ответ дляМеня не звали
Були причини думати, що він зацікавлений в мені. Приносив мені каву, навіть коли я не просила, допомагав, я взамін йому допомагала. Розповідав історії різні, міг жарти розповідати, настрій покращити. Часто разом ходили до зупинки після роботи
На самом деле это ни о чем не говорит. Какие чувства? Чувства это поступки (не кофе и не шуточки), вы просто дружили.
Балаболка• 31 мая в 01:13
Ответ дляМеня не звали
Ваш человек будет любить вас такой, какая вы есть.