Чемна панночка• 31 мая в 00:31
А я одна такая, не пользуюсь искусственным интеллектом?
Доль Чекомбана• 31 мая в 09:47
Вспомнила как раз, с чем чат мне недавно конкретно помог - у меня на сайте были ошибки и эти ошибки отображались предупреждением при открытии сайта. С помощью чата я исправила код в плагинах, из-за которых были эти ошибки и теперь предупреждение не отображается.
А если бы я пошла искать того, кто мне поможет, то заплатила бы за это деньги. А чат мне бесплатно все сделал.
Калинові вуста• 31 мая в 09:50
Колеги, які його по роботі використовують, постійно з ним попадають. Помилок повно
Заместитель Анонима• 31 мая в 09:50
Ответ дляВесняний Марафон
Для работы он сейчас незаменим, экономит кучу времени и сил - делает изображение, видео, пишет тексты, отвечает в комментах и тд
Для якої роботи? Працюю конструктором. Не користуюсь
Доль Чекомбана• 31 мая в 09:51
Ответ дляКалинові вуста
Перепроверять нужно, а не бездумно верить всему. Критическое мышление никто не отменял. Это касается не только чата, но и гугла и всего остального
Форточка• 31 мая в 09:52
Ответ дляЗаместитель Анонима
Якби мали свою фірму, то користувалися б: для реклами, пошуку клієнтів і т.д.
Бавовнятко• 31 мая в 09:56
зря, это отличный инструмент для разных задач, у меня платная версия и честно, это одно из самых полезных вложений 1000 грн
Вчителька з мікрорайону• 31 мая в 10:00
Мої батьки ще не користуються. Якось їм не зайшло, хоч я пояснювала і показувала, як ним користуватися.
Самохвалова• 31 мая в 10:02
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я теж не користуюся, просто не розумію для чого він мені.
Вчителька з мікрорайону• 31 мая в 10:04
Я ним користуюся для вивчення мови, питаю, коли не розумію фразу вислів. По роботі він мені допомагає писати клієнтам гарні листи. Якщо треба лист німецькою написати, то то тільки ШІ пише, я йому тільки українською говорю, що я хочу написати. Використовую його як психолога.
Домашня Зюзя• 31 мая в 10:05
Немецкий онлайн магазин. Коллегам ИИ помогает писать описания товаров, у меня 80% фотообработки завязано на ИИ.
Муж ищет мне машину, ИИ даёт рекомендации согласно запросу и на основании многочисленных отзывов в сети о каждой конкретной модели авто. Т.е. раньше все слабые места надо было выискивать, а сейчас они как на ладони.
Доставучая• 31 мая в 10:06
Ответ дляIshoy
Я принципиально не пользуюсь. Не считаю себя «отсталой» из-за этого. Это как не пользоваться протезом для ноги, когда у тебя есть свои ноги. ИИ не может сделать ничего лучше чем я сама
Ви мені нагадуєте мою подругу.
Ми обидві більш менш забезпечені родини ( місячний дохід родин від 200 тис грн). Обидві працюємо.
Років 10 тому по рекомендації чоловіка ми з подругою спочатку купили ґ собі в робут посудомийки, роботпилосмок, пралку з сушкою. Це суттєво спромтило нам життя.
Коли народилися діти, я скористалася послугами помічниці по дому ( прибирання, готовка), що порадила в подрузі і отримала відповідь: у мене є руки і ноги, тому цим повинна займатися я, а не чужі люди.
В результаті у мене декрет пройшов спокійно, а вона загнана конячка. Напаркуа скажіть мені,? Якщо є можливості і є такі види послуг..
сою не люблю• 31 мая в 10:06
Ответ дляБавовнятко
1000 грн - это разово? Или подписка на какой-то срок?
Замурмишка• 31 мая в 10:06
Ответ длясою не люблю
каждый месяц
Самохвалова• 31 мая в 10:08
Ответ дляДоставучая
Ви мені нагадуєте мою подругу.
Ваше порівняння було б коректним, якщо б Ваша посудомийка, пралка і все інше робили всю роботу гівняно, як і ШІ станом на тепер.
сою не люблю• 31 мая в 10:08
Ответ дляЗамурмишка
каждый месяц
Подскажите, а в чем его преимущества перед бесплатной версией? Вот что он прям эдакого делает?
Домашня Зюзя• 31 мая в 10:09
С помощью ИИ я для дочери делала упражнения на отработку времён в английском языке. Простой запрос, с указанием возраста ребенка и вышло отлично, запросила несколько вариантов, получила через секунды. Дочкин репетитор тоже в восторге. Обожаю ИИ.
Дую на вітер• 31 мая в 10:10
Там нет интеллекта.Это усовершенствованный алгоритм поиска информации.
Замурмишка• 31 мая в 10:10
Ответ длясою не люблю
я вам не подскажу
моя жаба запрещает такие покупки делать
бесплатной версией пользуюсь
моя жаба запрещает такие покупки делать
бесплатной версией пользуюсь
Домашня Зюзя• 31 мая в 10:12
Ответ дляДую на вітер
Это так. Только человеческий мозг не сможет проанализировать за секунды такое количество данных и выдать резюме. А ИИ может.
Доставучая• 31 мая в 10:14
Ответ дляСамохвалова
Порівняння було з помічницями.
Вони роботу робили добре.
Но навіть робот пилесос, який не якісно домиває угли при прибиранні це можна пережити і раз в місяці самій якісно все помити, но щоденної його допомоги без тих же углів більш ніж достатньо.
Про помічниць мова як про протезів, про які порадниця писала. Це не одне і те саме.
Вони роботу робили добре.
Замурмишка• 31 мая в 10:14
Ответ дляДомашня Зюзя
может, но не хочет
ленивая жопа
Форточка• 31 мая в 10:17
Ответ дляБавовнятко
Chat GPT + MacBook = магия. Агенты и deep search умножают 1000 грн в разы, в десятки раз.
ПС. Само собой и без MacBook можно, но с ним куда больше комфорта и возможностей.
Джавеліна• 31 мая в 10:19
Ответ дляЧемна панночка
Как вы его используете? Что он вам дает?
Зі свіжих - поставив дитині діагноз скарлатина.
Зараз знаходимося в Туреччині, я розказала йому всі симптоми, робила фото сипу, горла. З температурою 40 поїхали в лікарню, лікар зробив аналізи і назначив лікування. Всі фото турецькою відправила чату (аналізи і лікування) він проаналізував, підтвердив наявність приєднаної бактеріалки і сказав, що антибіотик підібраний вірно. Потім перекладач в лікарні розрахував дозу як три мірні ложки. Ми скинули в чат фото коробки сиропу і він сказав, що напевно лікар помилився, на вік і вагу дитини треба 1 ложка. Дзвоню ще раз перекладачу, скидаю розрахунок чата і вуаля, дійсно треба 1 ложка за один прийом.. всі питання по лікуванню консультувалася з чатом) типу, старшому 15 чи є він в групи ризику? Сказав, що ні, діти до 10 років в групі ризику. Чи потрібно полоскати горло, якщо вже п´є антибіотик? Сказав, що так, це допоможе запобігти ускладненням з мигдалинами. І ще багато різних питань, починаючи ще з появи сипу, коли у дитини сильно боліла голова і була температура 40, я злякалася чи не менінгококова інфекція. Він все детально пояснив, що треба перевірити, типу дістати підборіддям грудей, - при менінгокоці це дуже боляче і з´ясували по всім наявним симптомам, що це скарлатина. Він сказав, що через 2 дні сип почне проходити, а стане малинове горло і язик, так і відбулося.
Доль Чекомбана• 31 мая в 10:23
Ответ дляСамохвалова
Вы просто не умеете ним пользоваться)
Джавеліна• 31 мая в 10:25
Крім того, я мовчу вже за його підтримку)) - типу, не хвилюйся, ти все робиш вірно, ти дуже турботлива і відповідальна мама, дуже правильно, що ви їдете в лікарню.
А ще забула, лікар назначив антибіотик на 5 днів, а чат написав, що по всім міжнародним протоколам треба 7 днів, бо може не до кінця бути вбита інфекція і виникнути резистентність. Я вже більше довіряю чату)))
Замурмишка• 31 мая в 10:26
Ответ дляДоль Чекомбана
Вы просто не умеете ним пользоваться)
не надо его идеализировать
есть моменты когда он как отличник, все знает, все расскажет
а бывает как двоешник - лепит лишь бы что, с умным видом
Доль Чекомбана• 31 мая в 10:26
Ответ дляЗамурмишка
не надо его идеализировать
Никто его и не идеализирует
Ну що ви, мамо!• 31 мая в 10:28
Ответ дляДомашня Зюзя
Я реально не понимаю , как люди раньше жили без ии. Я не против ии, он тоже нужен. Но иногда уже перебор с этим. Даже товар описать уже не могут . Люди и так тупеют, а с ии вообще печаль будет. Обратная эволюция наступит. Мозг будет деградировать, так как мы не будем его использовать. Ну что ж
Пусть будет так.
Ну що ви, мамо!• 31 мая в 10:28
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Как психолог мне не подошел
Ну що ви, мамо!• 31 мая в 10:29
Ответ дляБавовнятко
Что делаете с ним