Лама_мама• 31 мая 2025

Вопрос к очень экономным

Как вы экономите, что позволяет себе покупать, что нет?
Хома з пастою• 31 мая 2025
Ответ дляГуби з філером
Оля, ні, просто припустимо поло чи футболка з плотного трикотажу (та навіть та ж лівайс, хоч і +/-) сидить на тілі як виріб, а дещо тільки псує або старить. Ну ви ж легко відрізняєте молель авто 5-річну і 25-річну, мобілку сучасну чи ту, з якою в 2007 ходили? І з першого поглчду, і без неврозів. Звичайно, є класика як дорогі ретро модель, або верту в золоті, але ширпотреб час не шкодує.По обдягу також видно.
Господи, Ви розмінюєтеся на якісь пусті ’ цінності’ . То всього лиш шмот , ганчір’я , задача якого нормально сидіти на людині , бути приємним до тіла і зносостійким при пранні .
ніколи такого не було• 31 мая 2025
Ответ дляЛасую колобками
Вы знаете,раньше я такая была,поэтому понимаю.Жила сама,работала в офисе,хорошо зарабатывала.Тоже смотрела,на себя и других,чтоб туфли в тон сумке,чтоб крой,цвет,все подходило,столько денег на это убила.Теперь работа удаленная,одеваешь то,что удобно,и думаешь,напуркуа я тогда столько денег зря потратила,это не имело никакого значения,на самом деле
Ви мої висновки повторили. Навіщо я купувала костюми за 1000 доларів вовна з шовком? от що воно мені дало. Краще б квартиру купила під здачу в аренду.
Куда ж без меня• 31 мая 2025
Ответ дляPrervana
Я задрот) я пошла и отфильтровала по категории все траты с мая прошлого года по май этого. Сплюсовала все транзакции из Баула, Хуманы и Обновы. 24953, ну и налом возмодно еще около 1000 доплюсовать (я не плачу наличкой почти никогда). В эту сумму входят покупки на всех, включая племянников, родителей, мужа, подружку. И там всё - масса предметов декора, кашпо, постельное, большие горшки для рассады, обувь, лежанки животным, книги, одежда всех сезонов.
это в чем Вы фильтруете, у меня приват - только в ручную искать.
ніколи такого не було• 31 мая 2025
Ответ дляPrervana
А к коллегам и прохожим цеплялись? ’Извини, что указываю, но не могу молчать. У тебя майка неактуальная, серый оттенок не тот, который версии института цвета Пантон принят цветом года!’
У мене сьогодня було дике бажання підійти до дівчини і сказати їй щоб вона викинула плаття. Само плаття нічого. Але позаду в нього на плечах чорна кокетка. А дівчина дуже сутула. І на ній те плаття наче в дівчини горб величезний, як у бабулі. В дзеркалі вона цього не побачить. Зупинило те, що вона була з чоловіком. А так би підійшла.
Куда ж без меня• 31 мая 2025
Ответ дляГуби з філером
это называется - гордыня.
Хома з пастою• 31 мая 2025
Ответ дляніколи такого не було
І дізналися б курс за кораблем.
Звожу з розуму• 31 мая 2025
Ответ дляМама Карло
в офлайн?
И в оффлайн тоже .Недавно, попала на акцию покупала тоник для лица и предложили этого же бренда за 10 грн умывалку.
ніколи такого не було• 31 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
І дізналися б курс за кораблем.
Не думаю. Ця річ спотворила гарну дівчину до рівня Баби Яги.
Пацелуйнитуда• 31 мая 2025
Ответ дляPrervana
А почему такие майки не взять? Часть вообще с этикетками. Левайс сразу ’по наследству’ отдала, даже до дома не доехал, новая хозяйка аж попискивает
І де це такий козирний секонд?
Хома з пастою• 31 мая 2025
Ответ дляніколи такого не було
Правда вважаєте дуже цінним Ваше ’мнЄніє’ для сторонніх ? Вибачте, але розчарування буває гірким.
ніколи такого не було• 31 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
Якщо б вона мене послала, то я б нормально це сприйняла. Я підходила тільки в тих випадках, якщо це позаду і людина не підозрює що це так виглядає. Особливо якщо видно що людина переймається зовнішністю. Поки не посилали.
Звожу з розуму• 31 мая 2025
Ответ дляПатика-мотика
Ось цього я не знала. Справді?
для мене неочікувана новина
Prervana• 31 мая 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Понятно?
Куда ж без меня• 31 мая 2025
Ответ дляPrervana
Понятно?
да, спасибо!
Prervana• 31 мая 2025
Ответ дляніколи такого не було
Сработал фактор ’если муж есть, значит не все так плохо, вот была бы одинокая - точно бы подошла!’
Prervana• 31 мая 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
І де це такий козирний секонд?
Написала уже. Красный Баул на Академе
Пацелуйнитуда• 31 мая 2025
Ответ дляPrervana
Написала уже. Красный Баул на Академе
Дякую.
ніколи такого не було• 31 мая 2025
Ответ дляPrervana
Ні. сработало, що поряд є людина що могла сказати про це. Якщо не сказала, то все добре.
Prervana• 31 мая 2025
Ответ дляніколи такого не було
Значит всех все устраивает😆 а наличие мужа подразумевает, что у такой немодной, в ужасном платье даже секс есть😆😆😆
Киевская тётка• 31 мая 2025
Ответ дляПатика-мотика
Все наче нормально, тільки навіщо 6 майок? Навіть ’отлічних’. В цьому то і відмінність, що в секонді купляється значно більше, ніж справді потрібно людині
Особисто мені зручно мати достатній об’єм особливо літнього одягу, бо люблю чисте-свіже, а завантажую пралку. По одній майці не перу
Хата на мати• 31 мая 2025
Ответ дляPrervana
ганчірки якісь
Хома з пастою• 31 мая 2025
Ответ дляPrervana
Сработал фактор, что мужчина мог оказаться неадекватным и от него можно было отгрести люлей. Ещё случайные прохожие что- то там под нос не бормотали ... Можно ещё самоутверждаться на бабульке с цветами в переходе , почему это она в платочке и немодной вязаной кофте , кассир в АТБ с малиновым маникюром , а дядька Васька с 3 парадной почему на Жиге, а не на лексусе )).
Prervana• 31 мая 2025
Ответ дляХата на мати
ганчірки якісь
😆😆😆 а должны быть сложного кроя в стразах и перьях, ну или хотя бы с рукавчиком подлинее
Откройтесь, я вам куплю в следующий раз именно такие, вышлю укрпочтой
Prervana• 31 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
Им до всех есть дело. Кто какую майку носит, какую музыку слушает, на какой машине ездит, на каком языке говорит. Вот прям очень, очень их интересуют все эти аспекты. В ненавистном всеми совке эти люди были бы счастливы)
Киевская тётка• 31 мая 2025
Ответ дляДуняша
... скидки , полюбила аврору на расходники едим дома.
мониторим скидки,готовим дома .
по косметике.. покупаю,что работает на мне
лимит глупости 300 гн ..
А как мониторите?
Киевская тётка• 31 мая 2025
Ответ дляPrervana
Видно ЧТО? Что майка на какой-то телке в очереди Сильпо была куплена не в сезоне лето-2025?😆😆😆 И, стесняюсь спросить, что? Какие выводы из этого, гхм, наблюдения? И главное, кому они надо🧐
Особливо якщо живеш в великому місті. Нікому ні до кого нема діла. В мене ще є шмот з секонда, якому років 15. Зберігає нормальний вигляд, тканина і фурнітура якісні, не сучасна одноразка
Киевская тётка• 31 мая 2025
Ответ дляЛасую колобками
Крем juvena ,medipeel,духи сейчас обожаю Ланком ,покупаю отливанты или пробники в Дискавери Бокс на Нотино ,кремы вв пробниках на мейкап
А в чому сенс пробників? Я без наїзду, не розумію просто, а тема цікава
Ласую колобками• 31 мая 2025
Ответ дляКиевская тётка
Денег нет на полноразмер,а эти вещи хоть какаято радость в жизни,чаще пробнники дешевле,чепм полноразмер,в кремах,если пересчитать на мл
Безсовісна кума• 31 мая 2025
Ответ дляПатика-мотика
А ось з останнім проблемка: ви ж мене захейтили. А в мене лише інша точка зору. Тому ні, ви не щаслива людина.

П.с. щоб не продовжувати до безкінечності всі ці розмови, внесу пояснення. Більшість моїх знайомих, яких я знаю, перевитрачають гроші на секонд, купляючи 6 майок, 6 шортів, 6 штанів.... І так до безкінечності. Шафи набити всіляким барахлом. І зверніть увагу, не одна я це помітила. Але ж щаслива, така як ви, звісно ж, на думку іншої не зверне увагу. Лише буде приколупуватися до помилок. Від щастя, мабуть.
Кількість футболок залежить від способу життя, а не рівня щастя.
В мене зараз гора прання за тиждень, футболок 10 набереться.
Більше того, футболки це розхідники - вони зношуються від прання, втрачають форму, на білих залишаються плями поту, темні вигорають на сонці і на них плями від антиперспіранту. Плями вивожу, але наприкінці сезону це вже домашня футболка.
Я купляю кілька абсолютного однакових і одного кольору футболок, трусів, шкарпеток, щоб не заморочуватися щоденним пранням.
Цього року замовила 5 нових однотонних футболок - 3 однакові білого і 2 однакові чорного кольору. Це мій мінімум на літо, щоб не заморочуватися щоденним пранням.
Патика-мотика• 31 мая 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Почекайте. Набридло вже читати всі ці безкінечні дописи. Тому прочитавши перше речення вашого одразу пишу: ви взагалі гілку читали? Навіщо ви в такий свій змістовний (в кавичках) допис поналіплювали ваші фантазії та домисли? Про щастя писала людина з безліччю футболок, тикнувши мені цим. Далі не бачу навіть сенсу розмовляти з людиною, яка все вирвала з контексту.

А тема то про економію. А не про стопіццот майок