КошкинДом• Изменено 31 мая 2025
Афіни, таксі
Як з Афін добратися в 23.30 до готелю в Суніоні чи Гліфаді. Приїжджаємо в пізню годину. Трохи стрьомно, а до готелю ще 67км.
Хто знає підкажіть , як краще і безпечно можна доїхати ?
КошкинДом
• 31 мая 2025
Ответ дляФляшунька
Автобуси? Таксі? Трансфер від готелю?
Готель дуже на відшибі і ніч буде, коли приїдемо
Фляшунька• 31 мая 2025
Ответ дляКошкинДом
То й що, що ніч? ) Звʼяжіться з готелем і дізнайтеся - вони скажуть, як вам краще дістатися, й запропонують варіанти
Щепотка_совести• 31 мая 2025
Завжди було питання нащо люди купують такі незручні вильоти, не знаючи як добратися.
Я ніколи не розглядають такі перельоти, бо таксі це одразу дорого.
Краще я поїду місцевим транспортом за 2-3 євро
КошкинДом
• 31 мая 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Ніхто ще не купує, люди думають варіанти і оскільки тут багато хто відпочиває в Греції, цікавляться про вірогідний трансфер