я Кукарача• 31 мая в 09:31
Суми, чи є у вас план Б?
❗️На Сумщині розширили обов’язкову евакуацію цивільного населення на ще 11 населених пунктів.
Зокрема, евакуацію проводитимуть із Горобівки, Штанівки, Воронівки, Янченків. Загалом під обов’язкову евакуацію підпадають 213 населених пунктів Сумської області
Царівна Жабка• 31 мая в 09:34
Ви із якого населенного пункту?
Один із тих які підлягають евакуації?
я Кукарача
• 31 мая в 09:36
Ответ дляСумка з негодою
Судя по разделу Нимеччина, у вас уже есть
Розділ біженство, розділ ВПО не знайшла
я Кукарача
• 31 мая в 09:36
Ответ дляЧерный Ловелас
Автор готов принять всех Сумчан. Или просто балабол паникер.
Я в Сумах
ЖизньНеимеетСмысла• 31 мая в 09:36
По Крыму все будет круто! Через 6 месяцев я выйду в эфир из Ялты! Михаил Подоляк.2022 год.
В моїй хаті моя правда• 31 мая в 09:37
Ответ дляСумка з негодою
Не, поедем отжимать и жить в квартирах тех, кто за ’ мир любой ценой’ и ’ отдать всё, шо просит ’ плешивый .
осень харашо• 31 мая в 09:37
А толку з того, що він у мене, наприклад, є і не один? Я не хочу його, я хочу бути вдома, у своїй квартирі, біля свого озера, ходити до свого гінеколога і стоматолога...ВІдгуляти випускний доньці. Але сьогодні не спала до третьої ночі, важко прийняти остаточне рішення, так це я у самому місті, де тихо і оманливо спокійно...
САМ_ТАКОЙ• 31 мая в 09:37
В мене батькі в Сумській. Єдиний план Б, забрати в свою квартиру в Київ. Хоч місця і обмаль. За кордон категорично не хочуть, бо їм вже по 76
Царівна Жабка• 31 мая в 09:38
Ответ дляя Кукарача
Я в Сумах
Який ваш план Б? Які ідеї?
Що порадите землякам?
Мамзелькіна• 31 мая в 09:39
Ответ дляосень харашо
На жаль, нас ніхто не запитує хочу чи не хочу... А потім ти нікому не потрібен і тобі просто співчувають з екранів та ефірів .
Непонятно• 31 мая в 09:39
Коли ці всі виродки с лднр будуть тікати на свою росію, коли буде справедливість!!!
Не їм після шостої• 31 мая в 09:40
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
А мне такое попалось
ЖизньНеимеетСмысла• 31 мая в 09:40
Через Суммы пойдут на Киев скорее всего так и военные говорят. Тогда в 22 году было не реально но сегодня...
САМ_ТАКОЙ• 31 мая в 09:41
Час від часу оголошують примусову евакуацію. Я не розумію, що далі з тими людьми.
По селах повно стареньких. Куди їх далі?
Вони ж не знімуть квартиру на пенсію…
ЖизньНеимеетСмысла• 31 мая в 09:41
Ответ дляНе їм після шостої
А мне такое попалось
Да согласна и таких много все мужчины бывшие коллеги в 22 году орали скоро конец и в Крым поедем теперь все избегают тцк.
к.Буланова• 31 мая в 09:41
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
Ви хоч подивіться як правильно написати назву міста, а потім свої умозаключення вивалюйте . Запамʼятайте Суми писати потрібно
Черный Ловелас• 31 мая в 09:42
Ответ дляя Кукарача
Нема плану
Вещи собирайте на всякий случай тревожный чемоданчик пусть стоит.
ЖизньНеимеетСмысла• 31 мая в 09:42
Ответ дляк.Буланова
Ну ошибка ну бывает
Мамзелькіна• 31 мая в 09:42
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
Чому було не реально?
ЖизньНеимеетСмысла• 31 мая в 09:42
Ответ дляМамзелькіна
Чому було не реально?
Были переговоры в Стамбуле а сегодня переговоров может не быть.
к.Буланова• 31 мая в 09:43
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
Чого їм із Сум ідти? Вони з Чернігівської області підуть, мапу України також подивіться
ЖизньНеимеетСмысла• 31 мая в 09:44
Ответ дляк.Буланова
Сути не меняет нас все меньше их больше намного скоро некого будет мобилизировать останется только один выход мобилизировать с 18 лет.
Карапулька• 31 мая в 09:44
Ответ дляНе їм після шостої
А мне такое попалось
Да уж.... вы там пойдите, поумирайте как следует, а то в Крым очень хоЦца
А я пока из Польши отрыжку праведного гнева буду испускать.