я Кукарача• 31 мая в 09:31
Суми, чи є у вас план Б?
❗️На Сумщині розширили обов’язкову евакуацію цивільного населення на ще 11 населених пунктів.
Зокрема, евакуацію проводитимуть із Горобівки, Штанівки, Воронівки, Янченків. Загалом під обов’язкову евакуацію підпадають 213 населених пунктів Сумської області
Уходя дверю не хлопать• 31 мая в 10:10
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
Да согласна и таких много все мужчины бывшие коллеги в 22 году орали скоро конец и в Крым поедем теперь все избегают тцк.
Покажіть їм приклад
из желе я• 31 мая в 10:11
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
Сути не меняет нас все меньше их больше намного скоро некого будет мобилизировать останется только один выход мобилизировать с 18 лет.
Перебить всех - это не выход.
Идите и мобилизируйтесь
Зараз на дієті• 31 мая в 10:17
Ответ дляосень харашо
То плануйте. Про Юнаківку всі читали. Проскакувало, що в Стецьківку, Кияницю заходять дрг. Мені сорока на хвості принесла, що насправді сіра зона вже в 22 км від міста. Що будете робити коли, не дай Боже, переріжуть дорогу? Я, наприклад, маломобільна, можу їхати тільки поїздом і квитків нема...
Я недавно у женщины покупала цветы через интернет и адрес отправителя был Стецькивка.Я подумала,как они там?
Стриптизерка• 31 мая в 10:18
Суми - це вже Німеччина? Якось нічого не зрозуміла з того, що пише автор...
Зараз на дієті• 31 мая в 10:20
Ответ дляСтриптизерка
Всі політичні теми без анонімів.Автор хотіла,щоб тема була з анонімами,тому і вибрала такий розділ.Але це мої здогади
Безлім на все• 31 мая в 10:21
Кожен сам відповідає за своє та дітей життя. Кожен сам приймає рішення залишатися чи їхати. Краще вже не буде, невже люди не розуміють, йде знищення , геноцид. Я розумію що важко лишати все нажите, але життя важливіше. Навіть при оккпації буде не життя а пекло. Так що вам вирішувати, я б звбопла речі , дітей, тварин , та виїжджала . Якщо не потянула квартиру , то в селах є хати люди пускають жити за комуналку. Був би огород, худоба, робота онлайн.
Ну я просто така людина яка буду шукати вихід з любої ситуації, все залежить від людини, Хто землю готовий гризти а хто лапи складає.
Korsika999• 31 мая в 10:25
Ответ дляиз желе я
Держава повинна подбати про них, але цього не робить.
Ещё в ковид было всё ясно про ’державу’
ПадаюВреверансах• 31 мая в 10:25
Це пісец якийсь. Що робить людям. Ну жінки виїдуть з дітьми. А що мужикам робить. Пнреїхать в інше місто, то зразу тцк впакує.
Боже, яка біда людям
Алина-eb61• 31 мая в 10:48
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
В мене батькі в Сумській. Єдиний план Б, забрати в свою квартиру в Київ. Хоч місця і обмаль. За кордон категорично не хочуть, бо їм вже по 76
в 76 разве не время путешествовать - когда еще мир посмотрят
нет - лучше у дочери на голове сидеть
промокашка• 31 мая в 10:49
Ответ дляВидна міленіалка
Так купа ж мужиків по хатам ховається, вони і захистять на місцях
Ну де сидять де не сидять , в селі де моі батьки повигрібали вже всіх , залишилисььблатні ухилянти , старі та малі , там є родини де на війну забрали і чоловіка і синів і зятів , от реально родини -де одні старі жінки і діти , просто як в страшному кіно про другу світову , Воно якось в місті так не помічаєш , Жінки на тракторах землю пашуть , діти по 16,15 років хлопчики дрова пиляють отаке життя , Украіна то не тільки великі міста
kseniya123• 31 мая в 10:53
Ответ дляНе їм після шостої
А мне такое попалось
Мне кажется,это стёб. Ну не может так человек серьезно написать
kseniya123• 31 мая в 10:56
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Час від часу оголошують примусову евакуацію. Я не розумію, що далі з тими людьми.
По селах повно стареньких. Куди їх далі?
Вони ж не знімуть квартиру на пенсію…
У мене подруга з Сум. Розповідала, що розселяють людей з області в самі Суми в гуртожиток, але платно, 2000 грн на місяць коштує. І деякі люди з мін.пенсією не тягнуть таку оплату і вимушені повертатися під обстріли. Невже це так і є, що платно?
Апель-синка• 31 мая в 11:04
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
Через Суммы пойдут на Киев скорее всего так и военные говорят. Тогда в 22 году было не реально но сегодня...
И сегодня нереально, кремлеботик )))
И Сумы с одной м пишутся, это провал, псевдоштирлиц вы (не)наш.
Апель-синка• 31 мая в 11:07
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
Удалено администрацией...
Апель-синка• 31 мая в 11:11
Ответ дляАшолюдискажуть
🤬 Україна залишиться без Сум, Харкова, Одеси, Запоріжжя та Дніпра, якщо відмовиться від мирного врегулювання, — голова КО Росії Андрій Картаполов
ㅤ
Хер им. Пусть идут нафик.
Ответ дляАлина-eb61
нет - лучше у дочери на голове сидеть
У вас всі вдома? А хто буде спонсором цієї мандрівки? Ви пропонуєте вигнати батьків дивитись світ в 76 років без грошей і я впевнена здоровʼя, щоб вони не сиділи у власноі дитини на голові?
арина-ветерок• 31 мая в 11:53
Ответ дляИз Виа-гры
Не думаю что на Киев, вот Харьков окружить , да
Не пишите ерунды, Харьков 30 км в диаметре, писали сотни тысяч войск надо, чтоб окружить. Не будет такого. Проблема есть, чтобы бы ближе не подошли, чтоб арта не доставала как в 22. Верим в ЗСУ.
Ответ дляЧерный Ловелас
Перед вторжением в Волчанск от Харькова до Волчанска восстановили дорогу.
И вот как здесь найти другую причину кроме очевидной? ’Мы герои, нам все нипочем’? Не верится. Летом 2021 детей отвозила в школьную поездку, где-то в Житомирскую.область, на хутор в лесу. Чтоб вы понимали, там людей человек 500 жило и вовсю дорогу делали! Вот там в лесу. Удобненько было проехать, не спорю, но удивление было потому что до этого ездили в Карпаты, так как ремонт тоже шёл, но вяло, а тут прям вовсю.
Алина-eb61• 31 мая в 12:07
Ответ дляmikshyta
спонсором будет страна дающая защиту
вы видимо из тех кому дети всегда все должны
фууу
Olenenka_Ter• 31 мая в 12:37
Ответ дляСумчатая кошка
І що вам дуже страшно ? Якщо ви в Сумах, то точно знаєте, що всі хто планував вже виїхали. Інші звикли. В місті квартиру під оренду знайти не реально, людей повно. План б? В разі чого ? З сусідами недавно спілкувалася, ніхто нікуди не збирається
А зачем там люди снимают квартиры?военные?
anutka-e220• 31 мая в 12:37
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
Ну если уж в 22 в почти открытые ворота было не реально...