Пургену мне• 31 мая 2025
Хто робив ремонт в ванній і туалеті, живучи вдома?
Доброго ранку, порадниці.
Дітям 3 і 5, ремонт дуже потрібен, но не уявляю як це зробити і жити одночасно.
У кого є досвід, поділіться будь ласка, як це було у Вас і скільки часу це зайняло (майстри, не самостійно).
Коко Шанель• 31 мая 2025
Ответ дляТра Ля Ля
У нас неделю делали. Детей к маме, вы в зале
Мозаика хоть и не современная на сегодня , однако очень милая )
Коко Шанель• 31 мая 2025
Ответ дляКарамбОлька
Заляпується не дуже сильно, протираю раз на кілька днів, навіть не кожен день, в самому души після кожного використання проводимось скребком для скла. Про іншу частину не дуже зрозуміла, якщо в зоні душа, то там нічого нема.Вода на підлогу майже не розбризкується, а яко буває, то рушником для ніг відразу витираю.
Почему ванную решили убрать ?
Доль Чекомбана• 31 мая 2025
Ответ дляЗаикальница
Автор, у вас совместный су?
А при чём это?
Унитаз и что там ещё, меняются в последний момент.
Доль Чекомбана• 31 мая 2025
Ответ дляПургену мне
Ой, дівчата, тому ніяк і не наважуся, бо розумію, що розуміють, що це все не швидко і з малими дітьми це ще більше ускладнює ситуацію.
Повторюсь: а до чого діти? Це впливає на якість ремонту?
КарамбОлька• 31 мая 2025
Ответ дляКоко Шанель
Почему ванную решили убрать ?
Ванною, за ії призначенням, взвгалі ніхто не користувався, душова більше довподоби і зручніша для мене і в користуванні ,і в прибиранні, за це рішення жодношо разу не пожалкувала.
Томатико• 31 мая 2025
Ответ дляКарамбОлька
Дякую, дуже гарно, вже зрозуміла, що без дверцят
Заикальница• 31 мая 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
А при чём это?
Как вы им будете пользоваться, когда там работает плиточник? Все навыход, мне пописать?
Фісташкова кава• 31 мая 2025
Ответ дляЗаикальница
Ну, естественно. А что в этом такого? Вы думаете, плиточники не в курсе, что люди писяют?
Заикальница• 31 мая 2025
Ответ дляФісташкова кава
У всех свое ’естественно’. Я не могу сходить в туалет, когда под его дверью стоит левый чувак.
ПоЗиТиВнАя• 31 мая 2025
Ми робили в сумісному санвузлі. Наш плиточник дуже некваплива людина, але робить якісно. Ремонт зайняв 3 тижні. І він завжди, кожного дня після своєї роботи прибирає. Як я жартувала що в мене ніколи не було так чисто в санвузлі, як під час ремонту. Він справді всю грязюку прибирав промисловим пилосмоком. Унітаз довелося декілька разів знімати і ставити ввечорі. З дітьми мабуть не варто, краще їх кудись відправити на час ремонту. Дорослі люди можуть якось собі ради дати, з дітьми складніше. Ідеально взагалі з´їхати на час ремонту.