Ms. Android• 31 мая в 13:41
ВЛК через Резерв+
Київ, чоловіку 50 років. Зупинили на вулиці, хотіли забрати одразу на ВЛК. За порадою юриста зформували направлення на ВКЛ через Резевр +
які подальші дії ? Броні немає, чи обов"язково заберуть одразу після ВЛК чи є якісь варіанти ? з хвороб - грижа спини та короткозорість з астигматизмом, але ж це мабуть не враховується ?....
Платье Длинное бальное• 31 мая в 13:44
Йти на ВЛК з повним комплектом документів по всіх хворобах, висновки, рентгени, проходження комісій по інвалідності. Чим більше тим є хоч якийсь шанс.
Редисочка• 31 мая в 13:44
Скоріш за все заберуть одразу після ВЛК або випишуть бойову повістку. Але є невеличкий відсоток, що відпустять
Ms. Android
• 31 мая в 13:44
Ответ дляПлатье Длинное бальное
ніякі комісії не проходив, інвалідності немає
ЖизньНеимеетСмысла• 31 мая в 13:45
из большинства моих близких кто пошел воевать большинство в земле кто-то глухой недавно увидела на улице мать с сыном идет у него нет кистей как вам мотивация?
Платье Длинное бальное• 31 мая в 13:46
Якщо є короткозорість то швидко записатися на лазерну корекцію, після операції місяців два дають відстрочку, за цей час ще щось прооперуйте.
Черный Ловелас• 31 мая в 13:48
Ответ дляMs. Android
В стационаре лежал выписки есть с стационара?
Ms. Android
• 31 мая в 13:48
Ответ дляЧерный Ловелас
ні
Редисочка• 31 мая в 13:49
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
Більшість моїх знайомих, друзів, рідних, що воюють, Слава Богу, живі, в землі теж є, але не багато. Багато поранених списаних та багато поранених воюючих.
Але згодна з вами, що мотивація піти і загинути чи піти і лишитися без рук, ніг така собі
Черный Ловелас• 31 мая в 13:50
Ответ дляMs. Android
ні
тогда не канает на влк хоть головой о стенку бейся врач скажет болит че не лечитесь? где выписки? а если не лечитесь значить не беспокоет годен, вот примерно так. Влк это не про то что болит, влк это выписки бумажки и чем больше тем лучше.
ЖизньНеимеетСмысла• 31 мая в 13:50
Ответ дляРедисочка
тут еще как повезет сегодня в тылу а через месяц на нуле
Проходив повз• 31 мая в 13:53
Вивчіть перелік хвороб що впливають на статус, якщо є ті за які можете вхопитись - готуйте усі відповідні обстеження тощо, завчасно, на ВЛК уже ніхто нікуди на дообстеження не відправлятиме (хоч і мали б), по кожному лікарю, за чиїм профілем не матимете документів що підтверджують серйозні проблеми - буде вердикт ’придатний’
Нога на ногу• 31 мая в 13:54
Дивлячись яка в нього ВОС,чи потрібен він з такими даними у війську і т ін.
В нас велике підприємство,випадки різні.Хтось пройшов і працює далі,когось зняли з обліку,хтось отримав повістку.
Чоловікам за 50 трохи простіше.Їх зазвичай мобілізують десь на виробництва,якщо в них відповідна цивільна спеціальність.Кудись в піхоту їх не беруть.У всякому разі в нас ті,кому за 50,нікого не мобілізували до піхоти чи подібного.Всі десь техніками,гальваншиками,водіями,мотористамт,та подібне.Молодші так,є і танкісти,стрільці,розвідка і т ін.
Нога на ногу• 31 мая в 13:57
Ответ дляДоль Чекомбана
Резерв удалить, залечь на дно
А що це дає?Резерв це лише ваш доступ до реєстру Оберіг і не більше.
Видалите,то лише не побачите що там про вас написано,і чи ви в розшуку,чи накладений якийсь штраф і т.д.
Воно нікуди не дінеться.
Черный Ловелас• 31 мая в 13:58
Ответ дляMs. Android
ні
По зрению если большие отклонения то будет придатний до тилових частин.
Та прям багіня• 31 мая в 13:59
Украина единственная страна в мире,где мужики радуются,что им 60 лет,а не 50 или 40.
ЖизньНеимеетСмысла• 31 мая в 14:02
Ответ дляТа прям багіня
ну да или нет 25
Этожзвяздаяегообожаю• 31 мая в 15:44
Ответ дляТа прям багіня
Ой да. Знакомый в прошлом году достиг этого волшебного возраста 60, прыгал от радости, что теперь не тронут и можно выходить из тени.