Працівниця року• 31 мая в 19:19
Коли дати сорбент чоловіку який спить пʼяним?
Я його спати вклала
А тепер він не хоче рота відкрити щоб я йому дала сорбент і плюється
Закуйовджена життям• 31 мая в 19:23
пусть проспится, утром дадите ему сначала люлей, потом сорбент если еще нужно будет
Черный Ловелас• 31 мая в 19:23
Лучше как проспится готовьте чекушку и закуску для опохмела.
И не занимайтесь переводняком сорбента.
Смурфетта• 31 мая в 19:29
Недієздатний алкаш. Ви його опікун? Чи ви безкоштовно просираєте своє життя?
Працівниця року
• 31 мая в 19:41
Ответ дляСмурфетта
Ви так кажете ніби ваш чоловік раз в рік таким не буває…
Смурфетта• 31 мая в 19:44
Ответ дляПрацівниця року
Не буває. В нашій сім´ї алкоголь не вживають.
І ротики самі відкривають, коли хочуть щось з´їсти.
Смурфетта• 31 мая в 19:48
Питання тільки в тому, прийнятно це для вас чи не прийнятно. З сокирою ще не бігав за вами навколо хати? Для когось і це прийнятно, продовжують жити з алкашем.