Белая котичка• 31 мая в 20:17
Как вам эти самокаты Jet? Ездили уже?
Ворую вкусняшки• 31 мая в 20:20
С...ка,это ж параши тема.Казаха и россиянина.Они уже у нас деньги зарабатывают?
Ms. Сама прямота• 31 мая в 20:27
Ответ дляВорую вкусняшки
Звідти нажаль багато заробляють на нас. Той же уклон, київстар, хелсі, таблетки.юа...Ви тільки почніть копати...стільки гомна вилезе.
Мій не такий• 31 мая в 20:28
Ответ дляMs. Сама прямота
Я в шоке. Особенно про таблетки.юа и хелси
Ворую вкусняшки• 31 мая в 20:47
Ответ дляMs. Сама прямота
Уклон это наш проект.Про остальных не в курсе.
Ms. Сама прямота• 31 мая в 21:00
Ответ дляВорую вкусняшки
одне з небагатьох відео вам в поміч. Про уклон абсолютно всі телеграм канали розказали, чому ви не в курсі...хтозна...
Ворую вкусняшки• 31 мая в 22:48
Ответ дляMs. Сама прямота
Уклон був сотворения українцем в Україні.Це я точно знаю.Останніх новин не чула,рашистським телеграмом не користуюсь .Він заборонений у нас,я працюю в певній структурі.
Ну а те що більшість бізнесу мало російське коріння,я знаю.До 2014 року десь 60-70%,ми були одним бізнес простором,з більш заможніми росіянами.Тому це не дивно.
Але зараз війна,і пускати сюди нових гравців з російським корінням...