Стріляний птах• 01 июня в 08:53
Какой кроссовер вы бы выбрали сейчас
чтобы купить новый из салона до 50 тыс дол? не сильно прожорливый, бензиновый двигатель, не электро. Может кто недавно покупал то на чем остановились?
Доктор Хаос• 01 июня в 08:57
Ответ дляМороженная курица
Opel Grandland, комплектація GS
Плюс к Опель. У меня внезапно появился Кроссланд х - отличная тачка оказалась. Грандленд, соответственно, выше классом и лучше.
Стріляний птах
• 01 июня в 08:57
Ответ дляМороженная курица
Opel Grandland, комплектація GS
Вы купили такой? об надежности этого бренда не знаю. Когда-то были популярны опели, потом пропали с рынка, сейчас вновь появились но что с качеством?
Мороженная курица• 01 июня в 08:59
Ответ дляСтріляний птах
Нікуди вони не пропадали з ринку, в моєму оточенні 4 штуки придбали за останні 5 років, 3 різних моделей, всі з салону - станом на зараз усі в чудовому стані без серйозних зауважень.
Мороженная курица• 01 июня в 09:00
Ответ дляДоктор Хаос
Там якраз нові Grandland почали возити, в них повиправляли купу нюансів попередньої версії
Акукарача• 01 июня в 09:02
Якась реклама Опель. Немає ніяких опелів в оточенні, рідко є на дорогах і не нові
Мороженная курица• 01 июня в 09:09
Ответ дляАкукарача
Бо в нас релігія ’купи біток’, а питання було про адекватне авто з салону в означеному бюджеті.
Я і пишу про авто з салону за досвідом людей з авто з салону (включно з моїм власним).
Акукарача• 01 июня в 09:13
Ответ дляМороженная курица
Які питання, дуже товсто пишете про Опель, схоже на рекламу
Мороженная курица• 01 июня в 09:17
Ответ дляАкукарача
У мене та моїх знайомих 3 Opel Corsa F ’20-21, 1 Opel Mokka ’21, 1 Opel Grandland ’23 - і я не маю жодного стосунку до сфери імпорту чи продажу авто.
Власники Mokka та Grandland´у розглядають обмін трейд-іном якраз на новий Grandland
Якщо для вас наявність позитивного досвіду з тим чи іншим товаром це ’товсто’, це явно не моя проблема, кажу про те що знаю і соромитись не маю чого
Фляшунька• 01 июня в 09:19
Ответ дляАкукарача
Те саме хотіла написати) Ну які опелі? ))
Мороженная курица• 01 июня в 09:24
Ответ дляФляшунька
Удалено администрацией...
Стріляний птах
• 01 июня в 09:24
Ответ длявре_Динка
Подивіться ще на хонду срв, або мазди
Якщо з компактних вольво в40 або ауді кью3, джиип думаю ще можна вписати
Я зараз дивлюсь на інший ціновий бюджет трохи.
сподіваюсь в цьому місяці визначитись
у хонды гибрида нет запаски, это смущает. Вольво посмотрю, спасибо! Ауди q3 маловата, mazda cx5 больше всего нравится но 10-13л расход по городу. Там двигатель обычный атмосферный, не турбо не гибрид
Фляшунька• 01 июня в 09:25
Ответ дляМороженная курица
Удалено администрацией...
Комплекси, бачу, тут лише у вас)
Мороженная курица• 01 июня в 09:27
Ответ дляФляшунька
Комплекси, бачу, тут лише у вас)
Якщо це найпереконливіший ваш аргумент - не вражає, піду займатись чимось кориснішим за суперечки з тими кому й сказати нема чого
Фляшунька• 01 июня в 09:28
Ответ дляМороженная курица
Це чудово) Краще чимось іншим займатися, ніж опелям оди співати)
Ответ дляСтріляний птах
Якщо кью3 малувата, то і в40 буде невеличка
Гіпотетично ше розглянути міцубіші можна. У знайомого екліпс- задоволений.
Але вони мені як і вольво по салону наче відстають.
Намакушка• 01 июня в 09:33
Я для себе обрала nissan x-trail. Але у мене і бюджет був трохи менший. Запит теж був на бенз, а вийшов гібрид (MHEV), 1.5 л.
Акукарача• 01 июня в 09:34
Ответ дляМороженная курица
В моєму оточенні, у знайомих жодного опелю. Хюндаї, форди, вольксвагени, китайці, тому вподобання вашого кола дивні.
Акукарача• 01 июня в 09:40
Ответ длявре_Динка
А в моєму мерси, ауді, бмв, ягуари, джипи, лексуси, тойоти, мазди, для мене вподобання вашого кола також дивні🤭
Добре, опелі в кого є у вашому оточенні?
Ответ дляАкукарача
У мене ні в кого, але це не означає що ні в кого немає того хто їх не купує.
Я більше про те, що у кожного своє коло оточення, і це кріпово називати чуже коло оточення дивним. У когось завжди буде крутіше. У когось це ланоси, вази, у когось бентлі ролсройси. Кожен в тому колі в якому йому комфортно і в якому він обертається
Акукарача• 01 июня в 09:47
Ответ длявре_Динка
Я дивлюсь не тільки на своє оточення, а й машини на дорозі - опелі дуже рідко зустрічаються.
Мороженная курица• 01 июня в 09:57
Ответ дляАкукарача
В Києві бачу Mokka, Crossland та Grandland буквально щодня - різні, у т.ч. й електричні.
От Corsa майже не бачу, але це й не дивно, з огляду на те що їх буквально декілька десятків на всю країну.
Нову Astra взагалі вдалось зустріти лише один раз, але їх в цілому було завезено з десяток.
Особисто собі наступним авто братиму Mercedes або DS, той же DS4 теж вписується у 50тис доларів, візуально виглядає чарівно, але може не відповідати побажанням щодо розмірів/простору
Але доки поточна дозволяє мені і себе перевезти куди треба, і возити усілякі штуки, які одним дивом в неї влазять (і 100% не влізли б у гібридний Yaris який теж розглядався на момент купівлі), та ще й мати витрату пального по Києву від 5,6 до 8 літрів - думка анонімів в інтернеті сміливо йде лісом
Мазда сх5 однозначно!)У самой уже третья-и это топ!Скайактив-кушает очень мало,не ломается,обслуживание не дорогое)
Вообще Мазда в принципе топ,я бы за ваш бюджет уже брала бы сх60 или сх90)
Сама уже скоро пересаживаюсь на сх90-корабль-три ряда сидений,огромная,красивая и цена на считай новую машину-сказка !)
Всё,что касается Мазд-спрашивайте!)Все расскажу,что знаю!