КартаБезКомиссий• 01 июня в 13:02

Чоловік гнобить за зайву вагу

Але називає це так ,що чесно говорить ,що йому не подобається
Все почалося сьогодні вранці ,як поїхали на заправку заправлятися, попросив піти заплатити та взяти каву,я прийшла іще із ход тогом і пепсі,він це побачив і почав -"ти ж вже снідала,а тобі не соромно ,ні?" Чому мені має бути соромно за це?
Невже не очевидно , якщо взяла ход тог,то значить не наїлась,хочу ще
Постійне заглядання в рота в мене що з´їла та скільки.
Каже,щоб знав ,що так буде то тричі б подумав чи зі мною зустрічатися ,ти ж була струнка каже.
Я кажу є в рази товстіші жінки і з чоловіками і чоловіки їх їм так мозок не виносять за вагу,він каже так в них тоді там коханка струнка під боком є.
Каже тобі б схуднути на 10 кілограмів і все,але коли я важила 70 то точно такі самі скандали та невдоволення із його боку були.
До того ж в мене робота сидяча цілими днями ,каже тобі потрібно їсти щось,що займе шлунок та дасть ситість ,але не буде калорійним,але цікаво через скільки після парових овочів чи яблука захочеться їсти знову?
Думаю дуже швидко.
Каже то роби собі операцію по зменшенню шлунок,ти їси не від голоду ти просто дуже багато їси,якби ти їла і була струнка тоді могла б їсти ,а так в тебе по всьому тілу жирові відкладення,подивись на свої руки вже ,які стали товсті
Коротше кажучи чоловіки ніколи для мене не робили чогось надзвичайного в тому числі і він,щоб рвати через них волосся на жопі ,ходити злою та голодною весь час
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 15:32
Ответ дляЛялька в колисці
если 200г 38грн,то ваш ханьдог и шаурма сколько стоят?
там хватит на пол кило курфиле.
Я не їм курятину
Тільки яловичина
Не пью, не курю• 01 июня в 15:35
Ответ дляКартаБезКомиссий
До чого тут житло?
Від мене мається на увазі іти
Якщо житло його, при розлученні ви йдете на вихід. Це ж логічно.
Вам є куди піти? Якщо ні, то ось і ваш баланс: ви терпите таке ставлення за жилплощу. Вирішується відносно легко. Але ви не хочете втрачати комфорт. Вторинні вигоди.
Синиця у спідниці• 01 июня в 15:36
Ответ дляДинамоКит
Так у вас нормальна вага з точки зору лікарів. Їжте що хочете. А автор нижче вас майже на 10 см і важить 80+.
Ну так якщо автору так хочеться то що зробити? Період такий. Буває. Моя подруга від стресу 100 з лишнім наїла. Тепер скидує(
Спасу мир• 01 июня в 15:39
Ответ дляВся така шо куди там
Начнем с того что нормальная женщина адекватная и жрать мусор не будет зная что два на два, для себя быть нормальной , а не жирной коровой
нормальная женщина делает то что хочет, автор вполне нормальная
долой_лама• 01 июня в 15:41
Ответ дляКартаБезКомиссий
До 40 в мене ще є часу багато
Вы такими темпами к 40 в дверь не пройдете
Білка в колесі• 01 июня в 15:41
Ответ дляКартаБезКомиссий
А ви після роботи на крос біжете?
От дивні люди,чесне слово...
Вы не поверите, но большинство живут в реальном мире и работаю и так же как и вы. И да, после работы я еду на пилатес или на теннис.
долой_лама• 01 июня в 15:41
Ответ дляКартаБезКомиссий
А ви після роботи на крос біжете?
От дивні люди,чесне слово...
В бассейн поплавать
После 18• 01 июня в 15:46
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я їм і овочі і м´ясо і рибу ,єдине яйця не люблю вони мені смердять
Наприклад запікаю дорадо/сібас/ скумбрію і роблю грецький салат до риби
Або стейк на грилі ,рис відвару та салат
Тогда откуда у вас 80 кг при росте 164 ? Если бы вы правильно питались и добавляли бы хоть какой то спорт , то у вас бы не было лишнего веса и недовольства мужа.
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 15:46
Ответ дляНе пью, не курю
Зняти кімнату
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 15:47
Ответ длядолой_лама
А інші ,як проходять?
Ответ длядолой_лама
В бассейн поплавать
Я не вмію плавати
После 18• 01 июня в 15:48
Ответ дляКартаБезКомиссий
А ви після роботи на крос біжете?
От дивні люди,чесне слово...
Я и после учёбы и после работы в спортзал ходила и часто в выходной. После КС через 6 месяцев в спортзал пошла. Но я хотела хорошо выглядеть в первую очередь для себя.
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 15:48
Ответ дляПосле 18
Це ж треба таке,щоб здоровий глузд був відсутній
долой_лама• 01 июня в 15:51
Автор, тролляка- расходимся
Бритоножка• 01 июня в 15:51
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ні,смачно їсти і жерти багато це одне і теж саме
Тролите, ясно.
Бритоножка• 01 июня в 15:53
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так
Ну так Ви реально БАГАТО ЖЕРЕТЕ.
Не влаштовує те, що чоловік на це вказує - покиньте його та йдіть собі шукайте того, кому буде начхати на те, жирна Ви чи ні.
Бентливуман• 01 июня в 15:54
Ответ дляКартаБезКомиссий
А інші ,як проходять?
Інші контролируют, что едят, когда едят и сколько едят.
Бритоножка• 01 июня в 15:55
Ответ дляКартаБезКомиссий
До чого тут житло?
Від мене мається на увазі іти
Так він і намагається від Вас піти. Вірніше, спонукає Вас на вихід.
Та видно від Вас просто так і не відчепишся, і з хати не випхаєш.
АБВГДэшница• 01 июня в 16:02
Може ви ’жирний’ тролль?
АБВГДэшница• 01 июня в 16:05
Ответ дляКартаБезКомиссий
В інтернеті не пише,що в мене ожиріння
Какой у вас ИМТ ?
Локшина на вухах• 01 июня в 16:07
Ответ дляКартаБезКомиссий
А навіщо казати,коли людині так комфортно?
Ваша вага - це вже не про комфорт.
Зайва вага притягне за собою купу проблем зі здоров´ям.
Погано, що ви з молоду не розумієте цього.
Заради чоловіка худнути не треба.
Вам треба худнути заради СЕБЕ.
Поки ви молода - це зробити буде в рази легче.
Чим коли у вас почне мінятися гормональний фон, варта
збільшуватиметься, суглоби будуть не витримувати вагу, судини рушитися.
Бентливуман• 01 июня в 16:09
Ответ дляЛокшина на вухах
Ваша вага - це вже не про комфорт.
Заради чоловіка худнути не треба.
Вам треба худнути заради СЕБЕ.
Честно говоря,20 кг таскать на себе тоже как бы сомнительный комфорт. При чем, с таким питанием и отношением к себе, эти 20 кило явно позовут ещё друзяк, и не исключено, что будет ещё плюс 20-30 кило.
Просто красавица• 01 июня в 16:11
Жирный троль. Слово Жирный, в данном случае, это и в прямом и переносном смысле 🤣🤣🤣
Не пью, не курю• 01 июня в 16:14
Ответ дляКартаБезКомиссий
Зняти кімнату
Так. А який ще вихід? Або терпіть, зате в квартирі. Людина платить за все, не обов´язково грошима.
Вы ще відносно молода і маєте час та простір до маневрів. Не просріть цей час
Без комплексів• 01 июня в 16:25
Ответ дляКартаБезКомиссий
Він то може і прав ,але я не збираюсь худнути,бо мене все влаштовує
это звучит как я не собираюсь бросать пить/курить, меня устраивает, только вот лечение легких и печени потом за общий бюджет семьи. Мужик сейчас вкалывает чтоб суставы упрямой бабище в будущем менять, или диабет лечить и тд.
#Пойду_кгадалке• 01 июня в 16:32
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я не їм курятину
Тільки яловичина
Это вас от говядины разнесло?
#Пойду_кгадалке• 01 июня в 16:33
Ответ дляКартаБезКомиссий
А інші ,як проходять?
Боком
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 16:38
Ответ для#Пойду_кгадалке
Это вас от говядины разнесло?
Мабуть
Ответ для#Пойду_кгадалке
Боком
От і я так буду
Ответ дляБез комплексів
Я від нього нічого не вимагаю