КартаБезКомиссий• 01 июня в 13:02

Чоловік гнобить за зайву вагу

Але називає це так ,що чесно говорить ,що йому не подобається
Все почалося сьогодні вранці ,як поїхали на заправку заправлятися, попросив піти заплатити та взяти каву,я прийшла іще із ход тогом і пепсі,він це побачив і почав -"ти ж вже снідала,а тобі не соромно ,ні?" Чому мені має бути соромно за це?
Невже не очевидно , якщо взяла ход тог,то значить не наїлась,хочу ще
Постійне заглядання в рота в мене що з´їла та скільки.
Каже,щоб знав ,що так буде то тричі б подумав чи зі мною зустрічатися ,ти ж була струнка каже.
Я кажу є в рази товстіші жінки і з чоловіками і чоловіки їх їм так мозок не виносять за вагу,він каже так в них тоді там коханка струнка під боком є.
Каже тобі б схуднути на 10 кілограмів і все,але коли я важила 70 то точно такі самі скандали та невдоволення із його боку були.
До того ж в мене робота сидяча цілими днями ,каже тобі потрібно їсти щось,що займе шлунок та дасть ситість ,але не буде калорійним,але цікаво через скільки після парових овочів чи яблука захочеться їсти знову?
Думаю дуже швидко.
Каже то роби собі операцію по зменшенню шлунок,ти їси не від голоду ти просто дуже багато їси,якби ти їла і була струнка тоді могла б їсти ,а так в тебе по всьому тілу жирові відкладення,подивись на свої руки вже ,які стали товсті
Коротше кажучи чоловіки ніколи для мене не робили чогось надзвичайного в тому числі і він,щоб рвати через них волосся на жопі ,ходити злою та голодною весь час
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 16:40
Ответ дляАБВГДэшница
Какой у вас ИМТ ?
29.74
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 16:41
Ответ дляБритоножка
Так він і намагається від Вас піти. Вірніше, спонукає Вас на вихід.
Та видно від Вас просто так і не відчепишся, і з хати не випхаєш.
Якби б хотів то відразу випхав
АБВГДэшница• 01 июня в 16:42
Ответ дляКартаБезКомиссий
29.74
С 30 ИМТ ожирение
О, у меня почти такой же. 67 килограммов вес, 150 см рост
Если наберем 1 килограмм - то уже ожирение. Так что ..
Файна пані• 01 июня в 16:46
Автор, Вы его слова воспринимаете с обидой. Но подумайте сами: Как он может Вас хотеть (касательно секса)?
Если он не сможет хотеть, то будет вынужден искать другой вариант (мастурбировать или изменять).
Он же ж не хочет Вас обидеть этим и не хочет напрямую об этом говорить.

Идите на спорт и меняйте Ваше питание.
Не надо есть меньше, нужно поменять еду.
Например: вместо бутербродов - мюсли, фрукты, чиа с йогуртом, кефир, творог, салат без майонеза, рис.
Есть можно много, но то что лучше для питания.
Вы про себя сама лично подумайте.
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 16:50
Ответ дляФайна пані

Идите на спорт и меняйте Ваше питание.
Вы про себя сама лично подумайте.
Так ,я його не тримаю, нехай іде,особисто мені секс із ним тим паче не треба,це от останнє про що я думаю,тим паче коли після роботи втомлена приходжу,теж ’налякали’
Пи Пи Пилюля• 01 июня в 16:52
Не вмію заміряти• 01 июня в 16:53
Ответ дляБентливуман
А он прав?
Вам просто не нравится, что он об этом вслух говорит.
Ну що значить ’ он прав’? Ви розумієте, що кожна людина має право мати таке тіло,яке хоче вона сама. Її не бентежить вага, для неї вона не зайва. Вона не прив´язала чоловіка. Ну не подобається тобі вага жінки, ніхто ж не тримає.
Не вмію заміряти• 01 июня в 16:56
Ответ дляИ.О. человека
Звичайно ні. Але я думаю, що на коректні натяки вона взагалі не реагувала і в принципі не реагує, то чоловіку доводиться вже прямо тикати носом в цю проблему, а це дійсно проблема. Я своїй мамі теж прямо кажу, що вона товста і їй треба менше їсти, розказую, які можуть бути наслідки,але ж не доходить.
А загалом вони просто різні люди і нема що їм разом робити.
Навіщо ви це робите? В неї немає дзеркала? Вона не розуміє своєї ваги?
Моя сестра теж любить усім тикати вагою, закидаючи чергову цукерку до рота. В неї такий тип фігури,як у підлітка. Дуже худа, що б не їла, але і без особливих форм
Але всім видає ніби то її особиста заслуга.
Слобожаночка• 01 июня в 17:00
Ответ дляДама с заначкой
С кепчуком в колидоре 😁😂
А калідор за шо?
Малявка ще та• 01 июня в 17:02
Ответ дляКартаБезКомиссий
А якщо мені нормально в стані жирна корова?
Вам также нормально что вас обзывают жирной?
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 17:10
Ответ дляПи Пи Пилюля
фото
І що?
ПушАпница• 01 июня в 17:11
В мене навпаки, я його гноблю за зайву вагу, ну як гноблю, постійно говорю про важливість спорту і правильного харчування для здоров’я перш за все, навіть не за зовнішній догляд. Його це дуже бісить, а мене бісить- що людина цього не розуміє.
Фізик-ядерщик заочно• 01 июня в 17:12
Причем здесь яблоки?!! Ешьте мясо, рыбу и салат.
всемВсёИмного• 01 июня в 17:13
Ответ дляСтигла полуниця
164 80, писала она
Та это позже она написала
Хтомолодець? Я!• 01 июня в 17:15
Ответ дляНафаня Маня
Шановні адміни, можна ’Ход тог’ додати в список анонімних ніків?
Я бы еще добавила ДжоПцентр ))
Не пью, не курю• 01 июня в 17:23
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Салат, который листовая зелень? Так он ещё дороже яблок.
Ну и как бы почему не яблоки? Это был самый доступный фрукт для всех. Теперь нет.
Мясо предложите заменить на куриные желудки? А рыба подешевле и чтоб без глистов, это какая?
Файна пані• 01 июня в 17:33
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я Вас не пугаю. А пишу реальность. Подумайте о себе раньше, чем когда ещё +10кг будет.
Чем раньше, тем легче.
Спорт, он помогает после работы. Хоть начните с йоги или ещё чего-то не сильно тяжелого.
Грамотний хвіст• 01 июня в 17:38
Ответ дляКартаБезКомиссий
164 близько 80
Близько 10 років
Він звичайний низенький та маленький
ну, якщо вже відверто, то вага на межі проблем зі здоровʼям, і то немаленьких. Як він казав і які у вас загалом стосунки – справа особиста, а от здоровʼя Ваше, тому тут думати Вам
Закуйовджена життям• 01 июня в 17:39
Де всі ці фітоняшки з порадниці ховаються? Бо на вулицях більша частина звичайні жінки- худіші,товстіші....ідеальні чогось не зустрічаються)
Швидка Настя• 01 июня в 17:41
Думаю, якщо автору подобається своє відображення і хот-доги, то хай нічого не змінює. Ну, чоловіка хіба що.
Я на власному прикладі знаю, як можна розіжратися, як можна набрати з інших причин, як важко НЕ/ припинити розжиратися, при чому моє тіло далеко не ідеальне. Але то, що я на зараз маю - чисто моя дисципліна.
Коли мені подруги кажуть, та ти худа, та де у тебе живіт і тд, ось подивися і трясуть складками,я вже давно мовчу, тому що це не доведеш, що моє неідеально худе тіло, то мої сльози і піт на коврику і зелений салат, коли домашні їдять ковбасні бутери.
Обижулька• 01 июня в 18:19
Ответ дляДама с заначкой
С кепчуком в колидоре 😁😂
хорошо, что не принтерный вкус
Обижулька• 01 июня в 18:21
Ответ дляКартаБезКомиссий
164 близько 80
Близько 10 років
Він звичайний низенький та маленький
я расстроена как я выгляжу со своими 58.5 с таким же ростом, но у меня грудь мелкая, там веса 0.5 кг, остальное пошло уже в попу, живот, руки, уже на лицо наплыло
автор, го со мной стройнеть!
Куплю орехи• 01 июня в 18:25
Фото будет ?
Самоучка• 01 июня в 18:49
Чого ви не скажете йому куди воно має йти? Вам подобається жити в такому стресі?
Воздух в банке• 01 июня в 19:10
Ответ дляКартаБезКомиссий
А де пробачте ходите?
Якщо я на роботі цілий тиждень сиджу з ранку до вечора.
Є вихідні.
Гуляю босоніж• 01 июня в 19:16
Шліть чоловіка на
Самі худійте і спорт для здоровʼя буде краще
Хот-дог і пепсі не найкраща їжа
ПриснитсяЖЕ• 01 июня в 19:23
Автор, ваша вага 80 кг? Який у вас зріст?
Дама_с_коготками• 01 июня в 19:38
Ответ дляКартаБезКомиссий
Той ход тог немає,що їсти потрібно було взагалі два взяти
Автор, Хот-Дог, гаряча собака по англійські. пишіть вже нормально,бо над вами всі прикалуються
Дама_с_коготками• 01 июня в 19:43
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я бы еще добавила ДжоПцентр ))
Краще ЖопЦентр)
Мама Никитки-2• 01 июня в 20:08
Як я з вам погоджуюсь, прям на 1000 відсотків. Не робіть нічого задля чоловіків, робіть задля себе коханої