КартаБезКомиссий• 01 июня 2025
Чоловік гнобить за зайву вагу
Але називає це так ,що чесно говорить ,що йому не подобається
Все почалося сьогодні вранці ,як поїхали на заправку заправлятися, попросив піти заплатити та взяти каву,я прийшла іще із ход тогом і пепсі,він це побачив і почав -"ти ж вже снідала,а тобі не соромно ,ні?" Чому мені має бути соромно за це?
Невже не очевидно , якщо взяла ход тог,то значить не наїлась,хочу ще
Постійне заглядання в рота в мене що з´їла та скільки.
Каже,щоб знав ,що так буде то тричі б подумав чи зі мною зустрічатися ,ти ж була струнка каже.
Я кажу є в рази товстіші жінки і з чоловіками і чоловіки їх їм так мозок не виносять за вагу,він каже так в них тоді там коханка струнка під боком є.
Каже тобі б схуднути на 10 кілограмів і все,але коли я важила 70 то точно такі самі скандали та невдоволення із його боку були.
До того ж в мене робота сидяча цілими днями ,каже тобі потрібно їсти щось,що займе шлунок та дасть ситість ,але не буде калорійним,але цікаво через скільки після парових овочів чи яблука захочеться їсти знову?
Думаю дуже швидко.
Каже то роби собі операцію по зменшенню шлунок,ти їси не від голоду ти просто дуже багато їси,якби ти їла і була струнка тоді могла б їсти ,а так в тебе по всьому тілу жирові відкладення,подивись на свої руки вже ,які стали товсті
Коротше кажучи чоловіки ніколи для мене не робили чогось надзвичайного в тому числі і він,щоб рвати через них волосся на жопі ,ходити злою та голодною весь час
Думаю дуже швидко.
КартаБезКомиссий
• 01 июня 2025
Ответ длядолой_лама
Я своего мужа чмырю за лишний вес постоянно. Это не только эстетическая проблема. У него на этом фоне начались проблемы с сердцем, с давлением, с жкт, а разгребать все это мне в том числе.
Потому нефиг жрать, а заниматься спортом и худеть- так мужу и говорю
В мене немає проблеми ,в мене за пару років , навіть лікарняних не було жодного разу
КартаБезКомиссий
• 01 июня 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ви споживаєте харчовий хлам і від цього гладшаєте. Сидяча робота тут ні до чого, то просто Ваша відмазка. В першу чергу це питання Вашого здоров´я. Такими темпами Ви скоро важитимете 100кг. Прислухайтесь до свого чоловіка і перестаньте себе жаліти.
А що потрібно їсти ,щоб відчувати ситість на довгий час?
КартаБезКомиссий
• 01 июня 2025
Ответ дляМerida
Может уже 90?
Ні,тому що я вчора міряла свої джинсові шорти із минулого літа,вони налізли та застрібнулись ,а минулого літа ,я була десь 75
КартаБезКомиссий
• 01 июня 2025
Ответ дляБритоножка
Ну так покиньте його й пи.дуйте на всі чотири сторони. Миттю закінчиться оте ’гноблення’. Чого так не робите?
А чого він не іде, якщо його все влаштовує?
КартаБезКомиссий
• 01 июня 2025
Ответ дляБентливуман
Так с этого надо было и начинать.
На мужа и его мнение Вам пофиг.
Ему Вы это сказали?
На мужа и его мнение Вам пофиг.
Ему Вы это сказали?
Я сказала,що мені в моєму тілі комфортно і я не збираюся худнути
ДинамоКит• 01 июня 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так я нічого не збираюсь змінювати , навіщо мені його правда
Вас не лякає 1 ступінь ожиріння? Це його повинно турбувати. Бо це йому возитись з вами хворою, безногою, сліпою. Бо можуть бути такі наслідки вашого ожиріння. То другий сніданок за ранок хот догом був дійсно зайвий.
КартаБезКомиссий
• 01 июня 2025
Ответ дляЛЮБА
Вы должны думать только о своем здоровье ! Вес это давление , сахарный диабет и еще куча болячек ! Оно вам надо? Но главное ваше желание )))главное здоровье !
В мене немає нічого із цього,до того ж я не їм солодку їжу, навіть каву та чай без цукру п´ю
Не гоню• 01 июня 2025
Ответ дляБритоножка
Вы толстая? Признаетесь?
Ні, не можна прирівнювати безконтрольне переїдання і зловживання алкоголем -хоча обидві звички можуть шкодити, їх наслідки різні.Зловживання алкоголем - це вже соціальна та емоційна шкода для оточення. Алкоголь змінює поведінку, може провокувати агресію, байдужість, байдужість до дітей, фінансові проблеми. Це впливає на всю сім’ю, а не лише на ’організм’ того, хто п’є.Людина має право розпоряджатися своїм тілом і життям, але тільки до тієї межі, поки її дії не шкодять іншим. Якщо чоловік ’підбухує’ і це впливає на сімейну атмосферу, емоційне здоров’я дружини чи дітей, це вже не тільки його справа.Тож порівнювати такі речі...ну то ще потрібно додуматися .
КартаБезКомиссий
• 01 июня 2025
Ответ дляСтигла полуниця
не может быть нормально , один шопинг ..убивает
В мене є одяг
долой_лама• 01 июня 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
У него тоже не было проблем до 40 лет
Не гоню• 01 июня 2025
Ответ дляДинамоКит
Який бред.
Байрактарна• 01 июня 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так не устраивает, и он вам честно об этом говорит.
Байрактарна• 01 июня 2025
Ответ дляSo_so
А Вы напишите почему и тональность темы сразу изменится. Вы же знаете почему.
А почему? Я все части этого романа не читала)
КартаБезКомиссий
• 01 июня 2025
Ответ дляВоздух в банке
нащо голодувати, треба істи небагато та бути більш физично активною
Небагато це скільки?
І кожні 15 хвилин гризти щось?
КартаБезКомиссий
• 01 июня 2025
Ответ дляВоздух в банке
Яка фізична активність коли робота сидяча,тобто мені цей заради чоловіка роботу змінювати ,не занадто?
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Звісно, роль мами і капризної дитини таки досить розповсюджена у подружніх стосунках. Але це не про дорослі відносини.
Забота в отношениях -это не о том, чтобы заставлять или опекать, как ребенка. Речь о том, чтобы поддерживать друг друга, потому что вам не всё равно. Предложить полезный завтрак, напомнить о визите к врачу или вместе позаниматься спортом - это про внимание, а не про контроль. Взрослые отношения строятся на добровольной заботе, а не на принуждении. В моей картинке мира.
Если для вас забота -это «роль мамы», то мы просто по-разному понимаем близость. Для меня поддерживать партнера - естественно, но без давления. Взрослые могут заботиться друг о друге, не играя в родителя и ребенка
Детские_Будут?• 01 июня 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Отож, тим паче якось я не збираюсь нічого змінювати
Развестись с мужем можно более экологично а не раскармливая себя до проблем со здоровьем.
Вам бы к психологу. Очевидно что у вас внутри проблема которую вы не осознаете
КартаБезКомиссий
• 01 июня 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Автор, а Ваш чоловік заслуговує мати красиву і струнку жінку, він вкладається у Вас фінансово, чи вважає, що якщо йому колись підфартило одружитись зі стрункою, то так воно має бути завжди по замовчуванню?
Не вкладається,на Мальдіви не возив, діаманти не дарує ,квіти не дарує, сюрпризів ніколи не робив
Я йому теж казала,що люди змінюються,але він сказав,що повинні змінюватися виключно в кращу сторону
ЛолитаНеРазлита• 01 июня 2025
Ответ дляМerida
Доросла людина прекрасно знає про свої проблеми із здоров´ям і контролює їх сама, на те вона і доросла. А осмь вести календар відвідин лікаря та харчовий щоденник , це для мами немовляти,амге для дорослих людей.
І не треба мішати із турботою інфантильнвсть та бажання контролювати партнера. Все це ну дуже різне
ДинамоКит• 01 июня 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Хот дог з ковбасою. В ковбасі дуже багато цукрів, до 1 чайной ложки на 100г ковбаси. . В шаурмі кетчуп, там цукор. Гірчиця, там цукор.
Лялька в колисці• 01 июня 2025
Ответ дляПишущаяся
Паровые овощи и тем более яблоки не имеют ничего общего к похудению. Как и голод. Надо разобраться нет ли проблем со здоровьем которые дают лишний вес и если их нет просто правильно питаться и больше двигаться.
вы же видите,что автор позволяет себе булки и сладкую газировку при излишнем весе.что тут можно говорить?
взрослый человек сам себе режиссер.
Не пью, не курю• 01 июня 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
164 близько 80
Близько 10 років
Він звичайний низенький та маленький
Близько 10 років
Він звичайний низенький та маленький
Середньостатистична жіночка.
Одне просте питання: якби ви його такого зараз зустріли, ви б вийшли за нього заміж? І тоді наступне питання: що вас досі з ним тримає? Невже така кількість спільного майна, яке складно ділити? Дітям треба татка?
З великою ймовірністю ви схуднете самі собою без особливих зусиль, бо зараз ваше тіло та психіка в протестів і таким чином захищається. Це єдиний спосіб бути більшою за нього. От буквально.
СкумбріяП8• 01 июня 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
164 близько 80
Близько 10 років
Він звичайний низенький та маленький
Близько 10 років
Він звичайний низенький та маленький
У вас не критична зайва вага. Чоловік ваш просто мудак. Це не лікується. Якщо ви йому не подобаєтесь - нафіг з пляжу і вся розмова.
Не гоню• 01 июня 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Слухайте, мені 47.Моя вага до 40 була не більшою за 56.За 3 роки я набрала 25.
Мої стосунки з чоловіком не змінились.
Моє здоров´я було і з 42 кг поганим-гіпертонія з 25 років. Більше хвороб не додалося. Ви як ті лікарі, не достатньо ваги-поправляйтесь,зайва вага-худніть, а причини шукати ніхто не буде.Краще скинути все на те,що бачиться візуально . Так,зайва вага не додає краси,але не є признаком хвороб.
Мої стосунки з чоловіком не змінились.
Умничка-помощничка• 01 июня 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Хот тоги.