Чесно брешу• 1 час назад
Підкажіть, що реально допомогло прибрати біль у попереку після сидячої роботи
які вправи допоможуть? може у вас є посилання на ютуб, які ви робите тренування.
Чекаю завтра• 1 час назад
у меня работа на ногах, много наклоняюсь. Часто поясница отваливается. Этот комплекс помогает. Вообще не болит когда делаю. Но сейчас ленюсь (((
Весёлая морковка• 1 час назад
Пластырь перцовый при обострениях, только надо методом научного тыка выбрать не сильно жгучий)
Долгие прогулки 2-3 раза в неделю, прессы на доске для пресса.
Теща дочки• 1 час назад
Реально убрати біль в попереку допомагає запис до сімейного лікаря, який потім дає направлення до профільних спеціалістів - хірурга, невропатолога тощо.
І вже спеціаліст призначає протизапальні, проти болю, вітаміни групи В, ЛФК і, при необхідності - КТ, МРТ і так далі.
Клептоманка• 1 час назад
Хороше крісло. Купила собі ігрове під зріст з подушками під поясницю і шию.
В чоловіка таке ж крісло, він ІТ-ник і може працювати по 12 год + має грижу в поясниці .
Дуже комфортно . Немає скарг
Також класно допомагає зарядка з Іваном Красавіним (загугліть). Вправи легкі можна робити в будь який час.
Чаю кінці робочого тижня ходжу на масаж всього тіла
Дуже комфортно . Немає скарг
Юпитерная• 1 час назад
Ответ дляТеща дочки
Зразу видно здорову людину, що знає як має бути в теорії. А на практиці все інакше.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 1 час назад
Ответ дляКраїна мрій
Мені від плавання легшає.
Але зараз басейн закритий :(
плывите на коврике. это помогает не меньше.
Теща дочки• 1 час назад
Ответ дляЮпитерная
Ви можете, як радять вище, лікуватися перцовим пластирем. Вам ніхто не може завадити вчиняти саме так.
В моїй родині за потреби звертаються до доказових лікарів. І, уявіть собі, в моєму районі є аж дві поліклініки з величезними кабінетами ЛФК. Які приймають пацієнтів абсолютно безкоштовно. По направленню.
Країна мрій• 1 час назад
Ответ дляТеща дочки
У мене боліла спина спазмами, зранку, хапало м´язи з обох боків. Дуже боляче.
Пішла до сімейного лікаря. Розповіла.
Він сказав, що це вже вікові зміни, порадив мастити гелями типу Диклак, Диклофенак і аналогами.
Мені 45 років було тоді, йому 60+.
Я вирішила, що не така я вже й стара. Порилася по темах на Советчиці, хтось з дівчат писав, що таке буває від нестачі магнію, що зараз зі стресами потреба у магнію зросла.
Купила Магне В6. Почала пити 1/3 дози. Вже через тиждень хапати спину перестало.
Без Диклаку.
Тому чудово розумію автора теми.
Пішла до сімейного лікаря. Розповіла.
Мені 45 років було тоді, йому 60+.
Без Диклаку.
Тому чудово розумію автора теми.
Сундучок с каникулами• 1 час назад
Перцовый пластырь ++
Причину боли узнать у врача и уже от этого отталкиваться с упражнениями- грыжа одни упражнения, защемление седалищного нерва - другие.
Юпитерная• 1 час назад
Ответ дляТеща дочки
Звертатися не дорівнює лікуватися, і тим більше не дорівнює відновити здоров´я.
Кабінет лфк - це прекрасно. Питання лише - хто буде утримувати людину, що замість роботи ходить на лфк? А ходити там довго. І хто оплачуватиме ЛФК? Я ходила на лфк і масаж за направленням, тому чудово знаю як то ’безкоштовно’.
У випадку проблем зі спиною призначать фізичні вправи, які можна так само робити вдома у вільний від роботи час. А на зекономлені гроші сходити ще до остеопата перевіритися. Він хоч і не доказовий, але самий ефективний у таких питаннях.
Сиамская сороконожка• 1 час назад
Кроме йоги и плавания, могу еще помоветовать валик для йоги, только желательно подлиннее, сантиметров 60-70.
Сапай вазони• 58 минут назад
Ответ дляТеща дочки
? так лфк до 16-00 работают, а на работе мы до 18-15...Вы теоретик явно.
Сиамская сороконожка• 58 минут назад
Но в самом деле, сходите сначала к врачу, если у вас протрузия или киста в позвоночнике, то вы только навредите спортом. У меня сделано мрт всех частей позвоночника, врачи советуют только спорт и массаж.
Юпитерная• 57 минут назад
Ответ дляСиамская сороконожка
Дозволю собі додати ще аплікатор Ляпко, лягати на нього хворим місцем. Реально допомагає.
Сиамская сороконожка• 54 минуты назад
Ответ дляЮпитерная
Еще мячик для йоги хорошо, если в одной точке боль. Стать к стенке и покатать мяч по больному месту.
постою_послушаю• 30 минут назад
Ответ дляТеща дочки
Это все временно. А реально помогает только укрепление мышечного каркаса, поддерживающего позвоночник. И именно к этому и сводятся большинство рекомендаций даже после КТ и МРТ
постою_послушаю• 10 минут назад
Ответ дляДжем Шакіри
Физическая работа в магазине
И это я серьёзно
Аналогично, горничная в отеле