КартаБезКомиссий• 01 июня в 13:02
Чоловік гнобить за зайву вагу
Але називає це так ,що чесно говорить ,що йому не подобається
Все почалося сьогодні вранці ,як поїхали на заправку заправлятися, попросив піти заплатити та взяти каву,я прийшла іще із ход тогом і пепсі,він це побачив і почав -"ти ж вже снідала,а тобі не соромно ,ні?" Чому мені має бути соромно за це?
Невже не очевидно , якщо взяла ход тог,то значить не наїлась,хочу ще
Постійне заглядання в рота в мене що з´їла та скільки.
Каже,щоб знав ,що так буде то тричі б подумав чи зі мною зустрічатися ,ти ж була струнка каже.
Я кажу є в рази товстіші жінки і з чоловіками і чоловіки їх їм так мозок не виносять за вагу,він каже так в них тоді там коханка струнка під боком є.
Каже тобі б схуднути на 10 кілограмів і все,але коли я важила 70 то точно такі самі скандали та невдоволення із його боку були.
До того ж в мене робота сидяча цілими днями ,каже тобі потрібно їсти щось,що займе шлунок та дасть ситість ,але не буде калорійним,але цікаво через скільки після парових овочів чи яблука захочеться їсти знову?
Думаю дуже швидко.
Каже то роби собі операцію по зменшенню шлунок,ти їси не від голоду ти просто дуже багато їси,якби ти їла і була струнка тоді могла б їсти ,а так в тебе по всьому тілу жирові відкладення,подивись на свої руки вже ,які стали товсті
Коротше кажучи чоловіки ніколи для мене не робили чогось надзвичайного в тому числі і він,щоб рвати через них волосся на жопі ,ходити злою та голодною весь час
Думаю дуже швидко.
КартаБезКомиссий
• 01 июня в 13:40
Ответ дляВоздух в банке
ви ж його саиі вибрали, вам подобається аб´юз
коли жінка жирна і її це подобається - це якость дивно
Мені не подобається сидіти та терпіти голод цілими днями,от мені це якось дивно коли жінки це роблять
КартаБезКомиссий
• 01 июня в 13:41
Ответ дляСама собі лікар
Якби все влаштовувало-не було б теми
Тема про чоловіка,я ж худнути не збираюсь)
Стигла полуниця• 01 июня в 13:41
Ответ дляКартаБезКомиссий
А якщо мені нормально в стані жирна корова?
не может быть нормально , один шопинг ..убивает
Бентливуман• 01 июня в 13:41
Ответ дляКартаБезКомиссий
А лет Вам сколько?
Дети есть?
Воздух в банке• 01 июня в 13:41
Ответ дляКартаБезКомиссий
нащо голодувати, треба істи небагато та бути більш физично активною
долой_лама• 01 июня в 13:41
Ответ дляМerida
Пишут, что он взрослый человек. И вы не обязаны следить за ним.
Не обязана, но мы семья.
Он заботится обо мне, я о нем.
И бросать его из за проблем с давлением и сердцем не собираюсь. А отправила его по врачам- кардиолог/ эндокринолог, а они ему уже мозги на место вставили. А я продолжаю их дело))
Он заботится обо мне, я о нем.
КартаБезКомиссий
• 01 июня в 13:41
Ответ дляУдальонка
авторе, мені здається, що я скоріше за все важу більше за вас, але чоловік мені за це не дорікає. просто у вас є більш глибинний конфлікт, можливо, почуття пройшли, а зайва вага це просто привід.
Так,я йому і так казала
КартаБезКомиссий
• 01 июня в 13:42
Ответ дляБритоножка
Так а тема навіщо взагалі?
Поговорити
ЛолитаНеРазлита• 01 июня в 13:42
Ответ дляБентливуман
Вы такой же любитель много, хмм... как бы тактично сказать , поесть, как и Автор?
Я людина,яка має свої кордони і поважає чужі
ОбережнаЯ• 01 июня в 13:42
Автор, а Ваш чоловік заслуговує мати красиву і струнку жінку, він вкладається у Вас фінансово, чи вважає, що якщо йому колись підфартило одружитись зі стрункою, то так воно має бути завжди по замовчуванню?
КартаБезКомиссий
• 01 июня в 13:42
Ответ дляМerida
Ну, это ещё и здоровье. Может не прямо в лоб говорить, но что-то делать надо, если человек жрёт с горящим взглядом, а проблемы не видит.
Я не їм 24/7
КартаБезКомиссий
• 01 июня в 13:43
Ответ дляБентливуман
Бред. То есть муж, видя что еголюбимая женщина медленно, но уверенно превращается в свинью, тем самым гробя своё здоровье, в первую очередь, он должен тактично молчать?
Интересненько получается.
Якщо мене все влаштовує,то навіщо він мені спамить?
Чарочка діда• 01 июня в 13:43
Ответ дляЛЮБА
Кому нужно ? Автору ? Ей вроде нет, а вот мужу можно и поменять . Если ей будет надо , похудеет аж бегом , но ее все устраивает , да же муж , маленький и абьюзивный )))
Вы думаете все, кого не устраивает лишний вес, так просто худеют? Никого не устраивает лишний вес, просто большинство не хотят напрягаться и забивают на это. И имеют на это полное право. Вот если бы муж ее не гнобил, а замотивировал чем-то, возможно она бы и подумала. А так, я для тебя фигу, но ты будь красавицей, иначе у меня не стоит.
Стигла полуниця• 01 июня в 13:43
Ответ длявсемВсёИмного
Автор долго в тайне держит вес и рост
164 80, писала она
ЛолитаНеРазлита• 01 июня в 13:43
Ответ дляМerida
Ну, не во всех семьях так, как у вас.
Т.е. к примеру, если вы знаете, что у вашего мужа проблемы с жкт, вы скажете, его проблемы. Пусть сам позаботится о том, что будет есть. А я хочу на ужин шашлык. А он взрослый, сам разберётся. Я ему не мамка. Так выходит?
Саме так. І бігати за дорослим , вмовляючи його їсти вівсянку, я точно не буду. Бо це саме його задача підтримувати своє здоров´я.
Бритоножка• 01 июня в 13:44
Ответ дляЧарочка діда
Не понимаю. Если человек меня любит только за красивое тело, то нафиг он мне нужен.
А от если муж начнет подбухивать, злоупотреблять? Он же вправе поступать со своим организмом так как считает нужным. Тоже будете деликатно молчать? Вы же его и так любите. За душу, не за тело.
КартаБезКомиссий
• 01 июня в 13:44
Ответ дляСама собі лікар
Якби навпаки-чоловік наів пару сотень кг, то всі кричали б що розводьтесь швидше-бо він козел вас не поважає.
А позиція таких жінок чомусь- він повинен любити мене такою як я є, і казати тільки бодіпозитивне
Я не проти товстого чоловіка ,я не слідкую за ним ,що він поїв і коли та в якої кількості)
КартаБезКомиссий
• 01 июня в 13:44
Ответ дляКсерокопия ночи
Автор, а вы работаете/зарабатываете ?
Просто працюю
И.О. человека• 01 июня в 13:44
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ви мабуть на одних броколЯх сидите
Ні, я їм усе, просто в міру. Можу більше собі дозволити,коли багато рухаюсь. Треба їсти стільки, скільки потрібно організму для життя, щоб зайве не відкладалося.
Бритоножка• 01 июня в 13:45
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так ,мій вибір не підлаштовуватися під чоловіків
Так чого не кидаєте цього?
КартаБезКомиссий
• 01 июня в 13:45
Ответ дляЧарочка діда
Это бесполезно. Говорить что-то это только испортить отношения. Человек должен захотеть остановиться сам, а не потому что его заставляют.
Від того ,що заставляють хочеться ще більше їсти ,як захисна реакція
После 18• 01 июня в 13:46
Ответ дляКартаБезКомиссий
Він то може і прав ,але я не збираюсь худнути,бо мене все влаштовує
Какой у вас вес и рост ? Муж стройный и спортивный или тоже с лишним весом ?
Бентливуман• 01 июня в 13:46
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ну да, Вам некогда ... за уничтожением еды
Думаю, там мужу остаётся то, что в Вас не влезло
Если ему повезёт, конечно
Стигла полуниця• 01 июня в 13:46
Ответ дляКартаБезКомиссий
а нет голода, вкусно питаться и худеть
Чарочка діда• 01 июня в 13:47
Ответ дляБритоножка
Вы не понимаете разницу? Его подбухивание имеет прямое влияние на меня и на детей. Толстый папа и муж и неадекватный от алкоголя и наркоты это немного разное, не находите? А если он ноги лишиться или шрамы будут, то все нафиг нужен?
КартаБезКомиссий
• 01 июня в 13:47
Ответ дляБритоножка
Так может человек и не замечает, что он толстеет? Это ж не бывает так, что, бац - и на утро откуда-то взялись лишние 50 кило.
Я все бачу ,але мене влаштовує
КартаБезКомиссий
• 01 июня в 13:47
Ответ для13чудоСВЕТА
Автор создала тему в надежде что советницы станут все на её сторону и обгадят её мужчину но увы, большинство стали на сторону мужчины и автор стала пропадать.
Не понимаю логики. Автор не собирается худеть, её всё устраивает. Суть темы? Не понимаю...
Поговорити просто)
Чарочка діда• 01 июня в 13:48
Ответ дляКартаБезКомиссий
Вы не правы, чтоб похудеть быть голодной нельзя. Нужно есть и наедаться, но не хотдогами конечно. Будучи голодной вы никогда не похудеете.
КартаБезКомиссий
• 01 июня в 13:48
Ответ дляMarmu
Автор, у мене батько (худий) дуже чморив маму (повну) за це. Це не лікується, подумаайте, чи хочете жити так все життя. Люди ж просто так не їдять, видно, заїдають стрес і незадоволення. Батько був алкоголік, ’зате худий’, постійно вив, що мама його об´їдала, те, скільки він тратив на алкоголь, ніхто не мав права обсуждати.
Вони розлучились?
Байрактарна• 01 июня в 13:49
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так я нічого не збираюсь змінювати , навіщо мені його правда
Так скажете ему, пусть с вами вообще не разговаривает)) замечательная семья)